Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:02 29.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Подсечено дупе, помогнетенови [re: nadili]  
Автор Пиcaнa (Консерва)
Публикувано17.03.06 15:27



При моето дете помогна това: първо спрях мокренето, то много задълбочава проблема, минахме на мокри кърпи, миех само веднъж на ден и то не със сапун, а с течен бебешки душ гел. Другото беше кремчето "Бейби тан", да ва резултата още с първите нанасяния



София 16.08.2004г.

Редактирано от Пиcaнa на 17.03.06 15:31.



Тема Re: Подсечено дупе, помогнетенови [re: nadili]  
Автор dafna (с посл.буква А)
Публикувано17.03.06 15:33



Фуксина е ужасно болезнен...той "прогаря" раничките, така че...по-добре не му го слагай.
Не го мий често, защото водата и смрадликата изсушават кожата и влошават положението.
Забърши го с мокра кърпичка, изчакай да изсъхне, ама хубаво, и намажи с Дефламол или Павлодерм (тънко за да не задуши кожата). Последното се продава в бебешките магазини, мнооого добро кремче, води се и Македонска маз.

Дано бързо се оправи.



Тема Re: Подсечено дупе, помогнетенови [re: esbere]  
Автор nadili (мама везничка)
Публикувано17.03.06 15:46



здравей, точно този антибиотик аугментин и преди него амоксиклав венозно му слагаха, и крачетата и коремчето е на пъпки, но дупата е най-зле



Тема Re: Подсечено дупе, помогнетенови [re: kalli]  
Автор nadili (мама везничка)
Публикувано17.03.06 15:47



да, от София сме, до кино Арена - Люлин, ще съм ти благодарна ако ми кажеш къде е аптеката, а мъжът ми ще я намери



Тема Re: Подсечено дупе, помогнетенови [re: nadili]  
Автор gggal (непознат)
Публикувано17.03.06 16:02



Здравей, правения крем наистина е много добър , има и едно страхотно лекортво за измиване TRICLOBACTER то е и за бебета



Тема Re: Подсечено дупе, помогнетенови [re: nadili]  
Автор pipilota viktualia (телец)
Публикувано17.03.06 16:05



От антибиотика е,но не мажи безразборно,за да не стане по-зле,а отиди на кожен лекар.



Тема Re: Подсечено дупе, помогнетенови [re: nadili]  
Автор Tandoori (veche mama)
Публикувано17.03.06 16:09



Как така и краката и корема са в пъпки?! Не се ли консултирахте с лекар за това? Това не е нормално! Едно че може да са гъбички, но да не прави алергия на антибиотика?
Моя съвет е да не го мажеш с нищо докато не го види лекар!!! Може това да е обикновено подсичане, но може и да не е! Не може просто " да пробваш" от какво ще му мине, защото ако не му мине от 1-2-3 детето през това време го боли!
Веднага го заведете на кожен лекар, той ще ви посъветва най-добре. Междувременно спри със сапуна и може да му слагаш обикновена пудра ( или антисептичната на Нивея, тя е със смрадлика), за да не се подсича повече поне.
Ама какви са тея лекари, на които сте попаднали направо .... да не обърнат внимание на този обрив!
Между другото може не само от антибиотика да се изрине, на една приятелка детето и се изрина от адаптирано мляко.

Успех и дано бързо му мине!


Калин 24.05.2003

Тема Re: Подсечено дупе, помогнетенови [re: nadili]  
Автор dani_ka (непознат)
Публикувано17.03.06 16:25



И ние имахме подобен проблем,но не от антибиотик а след изписването!Акушерката ми каза да го мажа с Nystatin.А педиатърката с крем "Бочко".Антибиотика не ни помогна,а от крема съм много доволна!Винаги съм следила тези теми и имам няколко рецепти за такива кремчета,който се правят в аптеките,ако те интересува мога да ти ги напиша!



Тема Re: Подсечено дупе, помогнетенови [re: dani_ka]  
Автор nadili (мама везничка)
Публикувано17.03.06 16:39



напиши ми ако не те затруднява, благодаря ти



Тема Re: Подсечено дупе, помогнетенови [re: Tandoori]  
Автор nadili (мама везничка)
Публикувано17.03.06 16:44



Ами преди два часа се върнахме от педиатърката, каза че е от антибиотика и да мажа с фуксин, сутринта и по телефона и обясних понеже тя е втора смяна - каза същото, и затова го мазах с фуксин от сутринта
нали уй е лекар, кого друг да слушам, а от фуксина се съдра да реве




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.