Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:54 28.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Главоболиенови  
Автор manhattan (бъдеща майка)
Публикувано02.03.06 14:58



мами, някоя от вас имала ли е и тази екстра и как се справихте с нея?

сигурно е обсъждано, но тепърва ровичкам из старите теми и....



Тема Re: Главоболиенови [re: manhattan]  
Автор deeper_m (непознат )
Публикувано02.03.06 15:02



Здравей,

Аз имах тази екстра....Сега понякога пак я имам, но доста по рядко. Аз съм с мигрена от доста време и си имам едни илачи само, които ми помагат, които естествено сега не мога да пия...Та бях пуснала и аз тази тема преди седмица две....и ниакои ми беше писал : чай от мащерка с много лимон... И ме спаси!!!Е, не съвсем...но значително облекчи болката

Така, че ако искаш опитай! И дано по бързо минава, че е отвратително



Тема Re: Главоболиенови [re: manhattan]  
Автор Mama_Vili (нетърпелива)
Публикувано02.03.06 15:03



Пий Парацетамол. Аз в нощта преди да родя имах страхотно главоболие. Викам си точно сега пък грип, а то било признак за раждане.



Тема Re: Главоболиенови [re: manhattan]  
Автор bubulina (минаващ)
Публикувано02.03.06 15:06



Първо разбери на какво се дължи главоболието. Причините може да са много. Когато разбереш от какво е предизвикано ще вземеш мерки да отстраниш причината. Ако е от високо кръвно лечението ще е едно а ако е от ниско съвсем друго (това е просто пример).
Успех в борбата



Тема Re: Главоболиенови [re: manhattan]  
Автор dafna (с посл.буква А)
Публикувано02.03.06 15:12



Ман, добре дошла Лека бременност, леко раждане и здраво бебче!

Охо...имах, имах...и един куп други екстри, но само до 13-14г.с. После всичко отмина. Като с магическа пръчка- нито гадене, нито главоболие, нито напрегнати гърди.
При мен може би беше от кръвното, та си пийвах по едно кафе сутрин.



Тема Re: Главоболиенови [re: Mama_Vili]  
Автор Acя ()
Публикувано02.03.06 15:26



подкрепям за парацетамола!могат да се пият по 8 на ден без проблем по време на бременност, поне така пишеше в листовката му, преди три години като бях бременна с Ели!сега ти надявам се няма да стигаш до тази бройка но все пак парацетамола не вреди!



Тема Re: Главоболиенови [re: Acя]  
Автор mishe (нетърпеливка)
Публикувано02.03.06 15:52



Аз по принцип от дете съм с често проявяващо се гравоболие и по време на бременностите ми, поради факта че по цял ден съм пред компютъра, съм имала моменти със зверско главоболие, когато ефералганът ми е бил недостатъчен. Тогава гинеколожката ми беше позволила да пия по един аналгин, естествено в краен случай.



Тема Re: Главоболиенови [re: dafna]  
Автор Nasinda ((мама на Алекс))
Публикувано02.03.06 16:00



Здравей!
Аз няма да те съветвам да пиеш хапчета, можеш да си правиш масаж. То силно казано масаж, но си скуби косата от челото към тила. Вярвай ми много помага. Взаимствано е от йогата. Но дърпай колкото можеш по силно. Така се подобрява кръвообращението и малко поолеква.
Успех



Тема Re: Главоболиенови [re: Nasinda]  
Автор manhattan (бъдеща майка)
Публикувано02.03.06 17:16



мерси, мамчетаще пробвам първо с чайчето, щото пия аспирин /от оня спорния/ и да не предозирам. то е ясно, че ще се стискат зъбки
Дафна, благодаря, мила



Тема Re: Главоболиенови [re: manhattan]  
Автор di_ma (diemma)
Публикувано02.03.06 18:21



Аз бях с много-много силно главоболие през двете си бремености. Парацетамола и чайчетата не ми помагаха. Ходих при невролог, гинеколог.... Накрая ми разрешиха да пия аналгин (това ми беше спасението), но след 12седмица. Само аз си зная как я дочаках тази 12г.с.

Милето 04.2003г
Емо 02.2006г



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.