Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:45 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Януарските дуШички смеят се и радват всички...нови [re: ssi]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано21.03.06 13:54



Пробвай да го будиШ15_20 мин. по рано...и смени поzицията на хранене...и Симона беШе така, но сега zапочнах да я кърмя седнала (преди бяхме в кревата) и нямаме вече проблем...а да не би да има киселини бебо?




Тема Re: Отчетнови [re: mishlentze]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано21.03.06 14:03



малиииииииииииииииииииииииии...ама и твоята свеки си е дzвер.




Тема Re: Януарските дуШички смеят се и радват всички...нови [re: surfline]  
Автор ssi ()
Публикувано21.03.06 14:03



Мисля си, че нямаме киселини, защото през повечето време си е спокоен. Няколко пъти след като плака доста време, така и не засука а направо заспа. След това като се събуди ситуацията беше пак същата - рев и каляване на нерви докато почне да яде



Тема Re: Януарските дуШички смеят се и радват всички...нови [re: ssi]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано21.03.06 14:10



СъЩия zвяр и наШата...остави го пък след като zаспива...може да се е наял човекът...опитай и да го вдигнеШ малко на рамо и да го потупаШ по гръбчето...понякога наШата се орига и тогава zапочва да яде. А бе лудницата е пълна.




Тема Re: Отчетнови [re: surfline]  
Автор mishlentze ()
Публикувано21.03.06 17:31



Да, а вчера като седнах да готвя установих, че е разместила сума ти нещо па кухнята, както на нея й се е сторило удобно Сега ми трябва половин ден само с това да се разправям - въвеждане на нещата в ред Половин час търсих джезвето за варене на яйца
Майка ми сподели, че като правила крем супа `за сина си` търсила дървена лъжица и цедка. Цедка намерила, но дървена лъжица в моя дом няма, тъй като не ми трябва, хората отдавна са измислили пасатора И направила коментар каква била тази къща без дървена лъжица и кафеварка/ не пием кафе и като искат гостите варя турско/. Няма да си напълня кухнята с уреди, които ползвам 2 пъти годишно, я!



Тема Re: Януарските дуШички смеят се и радват всички...нови [re: ssi]  
Автор mishlentze ()
Публикувано21.03.06 17:33



Ами на майка ми на кумовете щерката се родила със зъбче Тъй че аз не изключвам нищо



Тема Re: Януарските дуШички смеят се и радват всички...нови [re: ssi]  
Автор mishlentze ()
Публикувано21.03.06 17:37



Знаеш ли, сега включих, че и моята щерка ми ги върти такива, но вече съм й свикнала. Като й давам гърда или шише и дриска само върти уста около зърното или бибата и реве и още повече се ядосва ако я карам насила. Като я видя, че се е успокоила малко пак пробвам, докато захапе. Да не е и при вас дрискането проблема?



Тема Re: Отчетнови [re: mishlentze]  
Автор di_ma (diemma)
Публикувано22.03.06 18:23



Мишле, голям купом у вас. Не й се връзвай на свеки. Все пак няма да е постоянно у вас. Аз не бих коментирала с мъжа ми каквото и да е за майка му. Все пак му е майка ще го обидя. А имаче и аз много мразя да ми разместват нещата в къщата.

Най-сетне пролетта дойде. Многоо съм щастлива от това. Днес бях навън от 9.00 до 17.00. Голям кеф е да гледаш бебе на чист въздух- малкият проспа по-голямата част от разходката. Като гледам май и вас ви няма.

Милето 25.04.2003г
Емо 11.02.2006г


Тема Re: Отчетнови [re: di_ma]  
Автор Nasinda ((мама на Алекс))
Публикувано23.03.06 14:54



Ей Марианче, за завиждане сте си вие по морето. Вчера сутринта в София времето беше супер, а следобяд се смръщи и айде дъжд. Ти на вън ли кърмиш бебчето?
Иначе ние сме добре. Явно ще ставаме манекенки, защото сме вече 63 см. Малко се притеснявам, че само 500 гр. е наддала за втория месец. Е все пак остава още една седмица, но .......... Я кажи вие как сте?
Сподели нещо интересно около бебока?
Кали, аз като имам проблем със свекърва ми и го казвам право в очите, изобщо не се затормозявам психически особено ако ми е в къщата. Дава излишни акъли, но си има едно на ум....Айде успех с твоята



Тема Re: Отчет [re: Nasinda]  
Автор di_ma (diemma)
Публикувано23.03.06 15:31



Привет! Отдавна не се беше включвала!
Кърмя навън, т.к. си имам гладник от класа и ако го храня у дома значи да не излизам. А аз съм си хаймана, на затворено не мога, а покрай мен и децата.
За наддаването на младежа аз съм в леко притеснение(обратно на вас). Наддава доста : за първият месец - 1.200кг, а сега за 2 седмици 700гр. Вече е 6.1кг и ако продължава така ще стане истинки шишко. Ама си му личи, че си хапва добре. Има огроооомни бузи.

Милето 25.04.2003г
Емо 11.02.2006г



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.