Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:16 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Януарските дуШички смеят се и радват всички...нови [re: di_ma]  
Автор mishlentze ()
Публикувано19.03.06 10:09



И моя син обожава да спи по корем, като вземе да мрънка го мятам по корем и измрънква още 2-3 пъти и заспива като с магическа пръчица Ама щерката не обича. Добре, че ми е по-спокойна



Тема Отчетнови [re: surfline]  
Автор mishlentze ()
Публикувано19.03.06 13:38



Мацки, вчера се завърнахме на бойното поле с мъжа ми Бяхме на Банско за 6 дни и беше супер. Карах ски 4 дена и се чувствам друг човек. Успях да се наспя - хип хип ураа
Майка ми и свеки се разбираха чудесно преди да ги оставим с гледачката да ги гледат заедно вкъщи Мама както беше възторжена от свеки като се прибрах такива неща ми разказа, че съм побесняла и не знам как още се въздържам да разкажа на мъжа ми, защото ако разбере ще хване слушалката и ще я насмете яко Цяла София се е извървила през нас да гледа близнаците Освен това свеки си е била камшика всеки ден за по 4-5 часа и си е ходила на маникюр, педикюр, фризьор и т.н. и казала, че не можела да седи по цял ден затворена!!! Майка ми каза, че не си е отлепила задника от масажния стол и като хранела бебоците, докато те ревяли от глад, тя си гласила програмите за масаж, преди да им забоде шишето и после така ги премятала докато стане от стола, че те повръщали всичко Направо съм откачила и сигурно ще й драсна един имейл да си знае, че знам. Казала на майка ми - нали няма да ме изклюкариш Донесла си радиото от тях и тука денонощно работели и радиото и телевизора, майка ми вика - не се седеше от звуци, горките ми мишки
Доколкото разбирам е готвила цяла седмица и гледачката само й е тичала подир задника и не е успяла да изглади всичко. На всичкото отгоре запасите ни са отишли, всичко е изконсумирано до дупка, понеже свеки обявила, че е по доизяждането. Та сега хладилника е празен и са ни оставили 1 порция зелена салата и 1 порция картофи печени. За снощи имаше 2 порции крем супа, която не ставаше за нищо И това при положение, че вчера свеки е ходила до Билата с колата и мъжа ми е оставил достатъчно пари Също забравих да кажа, че плодове за сокчета за днес няма, има 2 наченати ябълки, които мухлясват в хладилника, явно са останали от сокчетата на децата
И последния хит е, че свеки вчера се изстреля като разбра, че си идваме, ама нямаше търпение ви казвам, на асансьора ни хвана и толкова бързаше, че нямаше време и дума да ни каже, камо ли да помогне с багажа.
Другия хит е, че не предупрежсавала за гостите и съотвено мама и гледачката като са гледали изненадано тя казала - в крайна сметка аз съм инвестирала в този апартамент Мъжа ми беше взела назаем пари, за да го купи, но в замяна й купи друг след това
Сестра ми идвала на гости и седнали да гледат с гаджето й вип брадър и тя хванала дистанса и сменила канала на някакъв стар филм , който вече бил към края и гаджето на сис после като видял, че не се гледа от никой посегнал да смени канала и тя му казала да не пипа дистанционното
Била правила плодова салата и не им предложила, естествено, а им предложила шоколодови бонбони, а те шоколод не ядат абе, бясна съм Подпалила съм метлата от снощи и не знам къде ще му излезне края. Аз също имах супер мнение за нея, но след тези изпълнения вече разбирам напълно мъжа ми, който я насмита като за световно. Вече ще му играя партия и на нея никакво внимание. Забелязала съм, че като има други хора и й говоря нещо, тя все едно не ме чува. Ама си мислех, че е заплес. А сега разбрах, че чува само като й изнася
Казала на майка ми - сега сигурно като видят, че сме се оправяли добре и пак ще ни кажат някой ден да седим тук да им ги гледаме децата, а те ще си ходят насам-натам И това при положение, че бабите се натискаха още преди да родя кой колко и как щял да гледа бебета. Даже свеки искаше да се пенсионира, за да идва да `гледа бебета`.



Тема Re: Отчетнови [re: mishlentze]  
Автор kashturka (ШЕМЕТ)
Публикувано19.03.06 13:56



Ама и твоята свекърва си я бива Истински дзвер!



Тема Re: Отчет- 2-ра частнови [re: mishlentze]  
Автор mishlentze ()
Публикувано19.03.06 14:54



Извинявайте за дългия предходен постинг, ама имах нужда да споделя
Поне бебетата сучат въпреки прекъсването И много са порастнали



Тема Re: Отчетнови [re: kashturka]  
Автор mishlentze ()
Публикувано19.03.06 15:27



Да, оказа се, че нещата отдалеч и отблизо изглеждат различно



Тема Re: Януарските дуШички смеят се и радват всички...нови [re: surfline]  
Автор ssi ()
Публикувано20.03.06 16:26



Зравейте, момичета! Не съм влизала скоро в клуба, че нямам време, но в петък ходихме на консултация и реших да се похваля. Симеон е 5,6кг и 62см, а Доротея - 5,5кг и 61см. Бяхме малко болни преди две седмици, но вече сме добре. Имам обаче проблем със Симеон и ви моля за съвет, ако знаете нещо по въпроса. Когато ще започвам да го храня, много плаче. Само като му доближа биберона до устата и започва да плаче. Смених биберона, смених шишето, пробвах с лъжичка да давам млякото - ефект няма. Не мога да разбера къде е проблема. Плаче 15-20 минути и после засуква по някое време. Като засуче, си изяжда всичко, но докато засуче..... Ще съм много благодарна, ако ме посъветвате нещо



Тема Re: Януарските дуШички смеят се и радват всички...нови [re: ssi]  
Автор mishlentze ()
Публикувано20.03.06 22:10



Сиси, да не би да са зъбите?
На нас днес ни биха Пентаксим ваксината. Доки ни мери. Ники е 58.5 см и тежи 5100, а Ели 57см и 4800.



Тема Re: Януарските дуШички смеят се и радват всички...нови [re: ssi]  
Автор Nasinda ((мама на Алекс))
Публикувано21.03.06 09:50



Сиси здравей!
И при мен малката плачеше неистово и забелязах, че става във времето след като непосредствено я изкъпя. Реших, че от банята се изморява и обърнах режима. Първо се храним и след 1-1.5 час се къпим и после ляга директно да спинка. Така спи и по-спокойно. При мен това нещо помогна - от тогава не ми е плакала така.
Поздрави и целувки на сладките бебоци.....



Тема Re: Януарските дуШички смеят се и радват всички...нови [re: mishlentze]  
Автор ssi ()
Публикувано21.03.06 12:36



Е, и вие сте пораснали Не е ли рано за зъби



Тема Re: Януарските дуШички смеят се и радват всички... [re: Nasinda]  
Автор ssi ()
Публикувано21.03.06 12:38



При нас обаче, този плач е преди всяко ядене, а не само след къпане Направо не знам какво да правя




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.