Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:31 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Януарските дуШички смеят се и радват всички...нови [re: surfline]  
Автор kleo_8O (член)
Публикувано15.03.06 17:39



Е затри ми се поста ще умра
Тъкмо се оплаквах че от 2,3 дни пак ни се засилиха коликите
Вашите деца как са с нощното спане, Алекс спеше по 6,7 часа, от 2 дни обаче почна пка да се буди към 3 да яде
А по корем го оставям само ако съм при него



Тема Re: Януарските дуШички смеят се и радват всички...нови [re: kleo_8O]  
Автор di_ma (diemma)
Публикувано15.03.06 18:15



Спи (или по-скоро не спи) по 2-3часа и се събужда да яде. Бодърства по 1-1.5ч и тъкмо заспя и той пак се събужда гладен. Към 7-7.30 се успокоява ,но баткото става и така до безкрай. Кога ли ще откача????
Клео направо се радвай,че Алекс те оставя да поспиш поне малко.

Милето 25.04.2003г
Емо 11.02.2006г


Тема Re: Януарските дуШички смеят се и радват всички...нови [re: di_ma]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано15.03.06 18:33



мммммммммм моя мърzелив хипопотам яде между 10,30_12 и zаспива до 5_6, буди се оzверяла от глад и после си я вzимам при мен в кревата и мърzелуваме до 10...раzбира се имаме и тежки дни...иначе zа коликите доктора ми каzа да пробвам аz да пия бебеШки чай и ...май работи ...пък и от него имам повече кърма от кърмаческият.




Тема Re: Януарските дуШички смеят се и радват всички...нови [re: surfline]  
Автор di_ma (diemma)
Публикувано15.03.06 18:45



Аз пък спрях всичко, което давах п/в колики. С тях и без тях , все тая. А това, което те е посъветвал доки и аз съм чувала,че действа.

Милето 25.04.2003г
Емо 11.02.2006г


Тема Re: Януарските дуШички смеят се и радват всички...нови [re: di_ma]  
Автор novaa (beshe nova)
Публикувано16.03.06 00:36



И аз пия чай от анасон - мисля че на беба и харесва, но напоследьк коликите почти изчезнаха така че има надежда А и този пробиотик който ни изписа остеопата доста и помогна да си регулира стомахчето.
За спането - ами май София засега е пьрвенец в отбора, ами детото вече от 3 седмици спи по 9-10 часа наведньж. Даже сутрин понякога я будя в 8.30 да яде че може да си проспи закуската. Но затова пьк през денят не мигва почти и си ляга чак в 22.30



Тема Re: Януарските дуШички смеят се и радват всички...нови [re: novaa]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано16.03.06 10:06



Лелееееееееееее...е на това му се вика zдрав сън...пу пу пу.




Тема Re: Януарските дуШички смеят се и радват всички...нови [re: surfline]  
Автор Nasinda ((мама на Алекс))
Публикувано16.03.06 16:47



Ей девойки! Аз от както почнах да давам Еспумизан Л при нас нещата са малко по-добри. ....Иначе това моето диване не мога да го разбера: Ако яде в 20 часа към 21 заспива и се буди в 5 озверяла от глад. Ако я изчакам и яде в 23 часа пак се буди в 5. Вече през нощта изобщо не ставам пупуупупупу да не си урочасам златото. Иначе за месец и половина е пораснала с 11 см и е наддала 1700 гр. ще я правим манекенка знаех си аз...... Я кажете излизате ли на това студено време? Мен ме е страх нещо и си стоим в къщи.
Хриси, ти нали ползваше на Себа мед продуктите. Я ми кажи къпеш ли на бебчо главичката със шампоан?
На моята сладурка и излязоха едни червени пъпчици по бузките и няма минаване. като някое маймунче ми е



Тема Re: Януарските дуШички смеят се и радват всички...нови [re: Nasinda]  
Автор kleo_8O (член)
Публикувано16.03.06 20:24



На Себамед има една пяна за баня, с него му мия и главичката и телцето, много е готина.
di-ma знаеш ли сутрин как си доспиваме с малчо, взимам го да спи върху мен, ляга по корем върху гърдите ми, днес така го откарахме от 7.30 до 11



Тема Re: Януарските дуШички смеят се и радват всички...нови [re: kleo_8O]  
Автор di_ma (diemma)
Публикувано17.03.06 09:03



М да. Ама аз си имам още един звяр, който като види брат си в/у мен, решава ,че там е неговото място. Нямам нищо против да спя и с двамата отгоре ми, но баткото сън не го хваща и дебне да направи някоя пакост на малкия (като например да му натъпче устата с памук).

Милето 25.04.2003г
Емо 11.02.2006г


Тема Re: Януарските дуШички смеят се и радват всички... [re: di_ma]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано17.03.06 14:31



Лелееее при вас е весело...
Ние сме всеки ден на вън, въпреки че и тук е кучеШки студ_мен неЩо не ме свърта в къЩи.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.