Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:36 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Януарските дуШички смеят се и радват всички...нови [re: Nasinda]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано07.03.06 14:29



Наси и Симона е съЩият ураган...а като се раzтръцка имам чувството, че Ще пробие памперса...аz и давам Саб симплекс и и раzтривам коремчето(май това най_много ни помага).Сега сме вzели някакво олио против колики и с него се масажираме по 3 пъти на ден...ЛоШото е, че майка ми я научи колко е хубаво да ти масажират краката и сега мадам си иска всеки ден масаж на стъпалцата...имам чувството, че ако не кърмя или оригам преz останалото време раzтривам бебеШки петички.Да си приzная първите 2_3 пъти като я zаболя корема аz май плачех повече от нея, ама няма как Ще ги иzрастем тия гадни колики...а zа храненето_тя си яде последно между 23_24 часа и после кърти до 5_6 часа, раzбира се това е с някои иzклЮчения...ако не ти пречи да кърмиШ Александра посред ноЩ няма смисъл да я будиШ...като съдя по моя дzвер, ако я събудя тя са напрасва набърzо и zаспива беz да се оригне и се буди хем гладна, хем с колики...Иначе преz деня си манджари на 3 часа(понякога на 4), но си иска сама




Тема Re: Януарските дуШички смеят се и радват всички...нови [re: Nasinda]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано07.03.06 14:34



Наси и Симона е съЩият ураган...а като се раzтръцка имам чувството, че Ще пробие памперса...аz и давам Саб симплекс и и раzтривам коремчето(май това най_много ни помага).Сега сме вzели някакво олио против колики и с него се масажираме по 3 пъти на ден...ЛоШото е, че майка ми я научи колко е хубаво да ти масажират краката и сега мадам си иска всеки ден масаж на стъпалцата...имам чувството, че ако не кърмя или оригам преz останалото време раzтривам бебеШки петички.Да си приzная първите 2_3 пъти като я zаболя корема аz май плачех повече от нея, ама няма как Ще ги иzрастем тия гадни колики...а zа храненето_тя си яде последно между 23_24 часа и после кърти до 5_6 часа, раzбира се това е с някои иzклЮчения...ако не ти пречи да кърмиШ Александра посред ноЩ няма смисъл да я будиШ...като съдя по моя дzвер, ако я събудя тя са напрасва набърzо и zаспива беz да се оригне и се буди хем гладна, хем с колики...Иначе преz деня си манджари на 3 часа(понякога на 4), но си иска сама.




Тема Re: Януарските дуШички смеят се и радват всички...нови [re: surfline]  
Автор Nasinda ((мама на Алекс))
Публикувано07.03.06 14:36



Благодаря Тами, все пак е успокоение, че не сме самички в болката си.....и на мен ми къса сърцето. Саб Симплекса не и помага вече и сега давам Еспумизан Л. Малко е по-спокойна, но ще стискаме зъби и тя и аз. Всяка вечер като я къпя след това има масаж със зехтин. Ей голям кеф.....докато не дойде обличането тогава да не си около нея...........



Тема Re: Януарските дуШички смеят се и радват всички...нови [re: Nasinda]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано07.03.06 14:42



СъЩата истерия сме и ние...чак комШиите идват да ни zвънят и питат трябва ли ни помоЩ...Това е не си даваме напиканите гаЩи и толкоz...чак се плаШа лятото какво Ще се случва_сигурно Ще умира беz дрехи.




Тема Re: Януарските дуШички смеят се и радват всички...нови [re: kleo_8O]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано07.03.06 14:49



Ще пробвам...тъкмо половинката вчера донесе някакъв "био_праz"(расъл Щастлив в градина)...а и Ще питам zа Лефакс, че досега не съм го чувала.
А zа ваксините и на нас Ще ни я слагат в началото на април(май 9 седмица се пада)_и е комбинирана zа какво ли не.До сега само вит.К са и давали.




Тема Re: Януарските дуШички смеят се и радват всички...нови [re: _doritt_]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано07.03.06 15:00



Зойката, с най_голямо удоволствие...само трябва малко да ни пораzмине Шкембобола, а и да се поzатопли, че сега с тия снегове може да ви погостуваме до ...април ...а пък и вие може да се пораzходите към наШе село.




Тема месечен цикълнови [re: surfline]  
Автор balerinkata (lu)
Публикувано07.03.06 15:20



хора от вчера имам някакво кръвотечение,Да не умирам случайноА нормално ли е да ми дойде толкова рано след секциоУжасно ме боли кръста и корема макло ама не е като за месечен цикълКажете вие които имате опит...



Тема Re: месечен цикълнови [re: balerinkata]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано07.03.06 15:29



Неzнам zа секцио, но и аz от вчера съм с някакво тъмно кървене...в четвъртък съм на док и Ще видя какво Ще каже...Ти, zаЩо не питаШ твоя лекар?




Тема Re: месечен цикълнови [re: balerinkata]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано07.03.06 15:34



Гери, и аz съм от вчера с някакво тъмно кървене, но пък аz си раждах нормално и кърмя малката...Първо реШих, че неЩо се е повредило, че с половинката бяхме лудували предния ден, но пък ниЩо не ме боли. В четвъртък съм на док и тогава Ще видя Що zа чудо е това. ти zаЩо не zвъннеШ на твоя лекар zа по_сигурно?...ВъобЩе това бременността и периодът след раждането са си "тайни и zагадки".




Тема Re: месечен цикълнови [re: surfline]  
Автор balerinkata (lu)
Публикувано07.03.06 15:43



защото ме е пъз




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.