Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:32 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Отчетнови [re: Nasinda78]  
Автор mishlentze (мама на 2 мишки)
Публикувано10.04.06 07:49



Благодаря и на теб, Наси
Вие каква ваксина ще слагате, обикновената, която слагат в поликлиниките ли?
На нас на 20-ти ще ни бият втората пентаксим - убити дтк+полио+менингит. Мисля след 6-тия месец да сложим и менингококовата, а към 2 години и бронхо - незнамсикаква... Преди детската
Първата ваксина пентаксим я приеха много добре, дано и с останалите да е така. Елена даже не рева




Тема Re: Отчетнови [re: Nasinda78]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано10.04.06 11:26



Хриси, ако си лапа ръчичките (но не смуче палеца) е съвсем нормално от сега нататък всичко Ще си го бута първо в устата.Просто човечетата zапочват да откриват, че си имат ръце, крака и пр...и всичко минава преz най_сигурното място zа "откривателски" цели_УСТАТА..и ние си врем ръцете, лигавниците, одеалата...въобЩЕ каквото докопа го лапа...

Наси, ваксината мина и zамина, аz много се тревожех как Ще я понесе, но да чукна на дърво, ревна само като и zабиха иглата, после аz я гуШнах и zа половин минута се успокой, ниЩо друго не ни се е случило, но ми каzаха да я наблЮдавам, zаЩото може да реагира до 14 дни след ваксинацията.Наси, ами Алекс сега като се научи да яде с раzходки, като стане 7_8 кила Ще ти отидат и гръб, и кръст, и колена. Неzнам дали си опитвала да я кърмиШ на вън, поне Симона е много спокойна и ГЛАДНА като сме на раzходки.НиЩо не ти пречи да опитаШ_гуШкаШ бебето, вдигаШ блуzата, бам цицата в устата и си намятаШ едно одеало преz рамото до под бебето_хем не ви виждат, хам и на нея и е топличко.




Тема Re: Отчетнови [re: mishlentze]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано10.04.06 11:44



Ха ха ха...zа какво говориШ и ние се дрънкаме zа глупости...аz съм иzнервена, боли ме и гръб, и кръст и всичко. Много си обичам дедето, но ми се иска да отида до кенефа беz да се ослуШвам дали реве или не, на него му се иска да си почине след работа, мен ме драzни, че само Щрака на телетекста, него го драzни неЩо друго, на фона на всичко това бебето реШава, че трябва да реве ей така zа Шоуто...аz се притеснявам zа неЩо, на него му се струва, че са глупости8...въобЩе поводи всякакви...няма страШно няма да се раzведете, въпреки че Ще си кажете доста остри реплики...темперамент какво да се прави...аz вчера се раzревах като малко дете, zаЩото едва успях между две кърмения да си боядисам косата и трябваШЕ да тръгваме към техните на гости, zаЩото те не раzбират как така не можем да дойдем точно в 14.00000000 часа, а може да zакъснеем 10_15 мин...ауууууууууу. ВъобЩе цялото това бърzане, натиск, напрежение не ми понасят въобЩе, да не говорим, че Симона пиЩЕШе все едно я колят, zаЩото я бяхме облекли...и ми иzбиха балансите и палках поне 20 мин.Ужас....Да не говорим колко са допълнителните фактори, които ни обременяват...
А zа помагането...помага ми...но и него си го мърzи понякога и поzнай на кой му се падат великолепните удоволствия от пране, чистене, готвене...даже в петък неЩо бях иzдивяла и хванах бормаШината и zакаЧих всички картини, zакачалки, държалки и т.н., които чакаха лЮбимият да ги zакачи от 3 месеца...zа капак и предиШният ден боядисах коридора..после му пляснах бебето и се zаклЮчих в банята на вана и студена Пина Колада...а ма ха и Асан е хора.





Тема Домакински въпрос...нови [re: surfline]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано10.04.06 18:34



Девойки, Ще правя сладко от ягоди и коzунак...давайте рецепти, че до сега сладко варих един път и реzултатът се вадеШе с канго от буркана, а коzунаците винаги ги правя по един и съЩи начин и вzеха да ми писват...




Тема Re: Домакински въпрос...нови [re: surfline]  
Автор Nasinda78 (Skorpionka)
Публикувано11.04.06 20:28



Абе Тами, да не си се преселила в лятото......От къде тия ягоди?
Евала ти правя на теб. НИкога не те мързи да сложиш хубава маса. Аз откакто родих ми е голям проблем....все си намирам извинение......
Незнам рецепти но реших да те похваля....БРАВО НА ТЕБ! ГОРДЕЯ СЕ С ТЕБ
Аз ще купувам готови.....пък и нали минах на разделно хранене май само мъжо ще го хапва....
Айде успех и чакам поредната хубаво подредена маса на снимка...



Тема Re: Домакински въпрос...нови [re: Nasinda78]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано11.04.06 20:34



абе и аz се чудя от къде са...май ги карат от Мароко...иначе и тукаШните zреят преz Юни...и БЛАГОДАРЯ ЗА ПОХВАЛАТА...ако искаШ неЩо тарикатско и обичате морски храни zа ядене мога да ти дам идея zа риzото с морски дарове...време zа готвене ок.20_25 мин. в zависимост какъв ориz полzваШ...а и хич не е калорично.




Тема Re: Отчетнови [re: surfline]  
Автор mishlentze (мама на 2 мишки)
Публикувано12.04.06 06:16



Евала, Тами, ти баща, ти майка!!!
Аз моите успях да ги науча, че може въобще да не си вдигна телефона цял ден, колкото и да звънят. Звъня обратно когато мога, дори ми се е случвало на следващия ден чак
И на Асен семейството са много точни по принцип, обаче сега си имаме оправдание
Мацки, явно много сте стискали палци за изпита, защото съм изкарала 5 на висшата математика Направо съм супер щастлива
Остават само още 3 изпита, и макар един от тях да е устен, мисля, че ще ми е по-лесно вече Безкрайно съм ви благодарна за подкрепата
Друго какво да ви разкажа - а, купих на моите мишки дрънкалки за количка и понеже въобще не са видяли свястна разходка откакто почна сесията ми, съм им ги приспособила на креватчетата и те си умират от кеф. Николай вчера 3 часа си игра с дрънкалките, а по принцип нищо не може да му привлече вниманието повече от 15 минути
Елена напоследък реве без причина и е доста изнервена, плюнчи се яко, може и да почват зъби А докато яде ми гука и се хили!
А Ники си дъвче и двете ръце по цял ден, маха биберона и пъха пак ръцете И той стачкаува, в следобедните часове реве, като го сложа на цица да яде, така че вчера се организирахме един ръкопашен бой и захапа накрая




Тема Re: Домакински въпрос...нови [re: Nasinda78]  
Автор mishlentze (мама на 2 мишки)
Публикувано12.04.06 06:21



Наси, кажи как върви разделното, и аз бях 2 дни на резделно, свалих 1 кило и на другия ден ми стана лошо и прекратих Обаче пак ще трябва да започвам Вчера си вадих летните дрехи С изключение на някоя блузка нищо друго не ми става




Тема Re: Домакински въпрос...нови [re: surfline]  
Автор mishlentze (мама на 2 мишки)
Публикувано12.04.06 06:22



Тами, давай рецептата, аз обожавам морски дарове




Тема Re: Домакински въпрос...нови [re: mishlentze]  
Автор di_ma (diemma)
Публикувано12.04.06 08:26



Честито!
Очаквах още вчера да се похвалиш.




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.