Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:39 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Килцата...нови [re: mishlentze]  
Автор ssi ()
Публикувано05.04.06 15:53



12 кг бях по-малко като се прибрах от болницата. После за около месец свалих още 3кг и от тогава 3 месеца съм заковала кантара на 60кг. Когато забременях бях 53 кг. Не знам дали въобще ще мога да се върна на старите килограми, а така ми се иска



Тема Отчетнови [re: Nasinda78]  
Автор kleo_8O (член)
Публикувано07.04.06 23:16



Ей, момичета, пак зачезнахте
Пращаме ви поздрави с Алекс, аз напоследък нямам време да пиша, че малкия ме съсипва. Май ще му никнат зъби - много се плюнчи, ръцете не му излизат от устата и ми праи номера с храненето, както яде и изведнъж като писне и не мога да го накарам да яде после, вдигаме се да се успокоим, пак пробваме, пак рев, пак успокяване и така докато се нахраним накрая И това не го прави на всяко хранене (слава Богу де)
Иначе си е веселичък, ама от време на време направо изперквам
Вие как сте, много са ви пораснали бебоците, аз вес нямам време да му кача снимка на патето, ама някой ден и дотам ще стигна
Айде целувки и да пишете



Тема Re: Килцата...нови [re: ssi]  
Автор mishlentze (мама на 2 мишки)
Публикувано08.04.06 09:54



Споко,ще ги свалиш, само 7 кила са, аз до идеалното ми тегло имам 20




Тема Re: Отчетнови [re: kleo_8O]  
Автор mishlentze (мама на 2 мишки)
Публикувано08.04.06 11:00



Хриси, казваш, че нас ни няма, а ти съвсем се загуби напоследък Аз уча за изпит в понеделник - най-гадния от всички досега Да стискате палци
И ние с малкия имаме такъв проблем с ръцете и наполседък суче 5 минути и после почва да се върти и да хленчи. Лошото е, че удря сестра си, нали ги кърмя едновременно, за да пестя време Изправям го, уригва се, продължаваме и после пак - вой. Или ми намалява млякото и нега го мързи да суче като не му тече голямо количество или се отбива ли... и аз не знам. Странното е, че сутрин първите 2 хранения не ми го прави този номер, при все, че на първото хранене не ги дохранвам Може пък наистина да го мързи, защото като го махна от гърда проверявам дали има мляко и има




Тема Re: Отчетнови [re: kleo_8O]  
Автор di_ma (diemma)
Публикувано08.04.06 11:06



Привет!
Не се коси за храненето. Май всички бебета минават п/з този период ( най-вече тези , които са на кърма). И при нас се получава същото. Когато започне да се дърпа го оставям и го храня по-късно или в полусънено състояние.

бузан

Тема Re: Отчетнови [re: mishlentze]  
Автор di_ma (diemma)
Публикувано08.04.06 11:10



Стискам палци и очаквам хубави новини!

бузан

Тема Re: Отчетнови [re: di_ma]  
Автор mishlentze (мама на 2 мишки)
Публикувано08.04.06 11:13



Мерси, Дима




Тема Re: Отчетнови [re: di_ma]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано08.04.06 14:20



подкрепям напълно...и Симона е съЩата_пиЩи и се иzвива...след половин час си дояжда...ние бяхме в четвъртък на ваксина и...моята мадамка вzе да сваля доктора...то бяха прикаzки, то бяха усмивки...и въобЩе не плака...може би 1_2 минутки...Кали и ние Ще ти стискаме палци.




Тема Re: Отчетнови [re: surfline]  
Автор Nasinda78 (Skorpionka)
Публикувано09.04.06 19:40



Кали, стискаме палци пък ти прави пищови
Тами, Мони как понесе след като и биха ваксината. На нас ни минават обривчетата и другата седмица сме на пангара.....дано да мине всичко наред и къде и биха ваксината?
Хриси, в момента и ние сме така. Новата мода при нас е като ревне ставам и се разхождам из стаята докато тя суче. И нещата се успокояват. Иначе и Алекс си цока ръчичката. Днес я забелязах, че си чеше с ръчичката венците. Мисля, че я сърби, но затова ще питам докторката с какво да заменим ценната ръка......



Тема Re: Отчетнови [re: surfline]  
Автор mishlentze (мама на 2 мишки)
Публикувано10.04.06 07:42



Мерси, Тами Дано да подейства, че само на вашите палци разчитам и на няколко пищова
Искам да ви кажа, че с мъжа ми така сме се изнервили един от друг, че вчера направо повдигнахме темата за развод
На него му идва много да спи при децата и да не се бил наспивал, а на мен ми идва много само аз да се занимавам с тях и да се очаква, че все аз ще ходя да гледам какво става като реве някое от тях и само аз ще спя при тях Ако ще си ги гледам сама, поне да си знам. Бил ми осигурил гледачки. По-скоро той си е осигурил заместнички Въобще не ме оставя да уча, хем знае, че само 4 изпита ми остават да завърша, постоянно иска нещо от мене. Миналата седмица беше на дневен ред мляко с ориз, искаше постоянно да има в хладилника мляко с ориз, утре пак това ще правя и вече ми писна. А имахме един ориз, който половин час е само чистенето И това всеки ден. Извън останалото готвене Познайте кога ми остава време за учене, като излиза в 12 и се прибира в 6-7 и иска междувременно да е сготвено, за да не му миришело на манджи като се прибере А като си е вкъщи седи пред телевизора и постоянно - дай това, направи онова и т.н.
Нямам думи
На вас мъжете помагат ли ви, имате ли и вие такива кризи?
При нас определено това се случва откато децата направиха 1 месец. Явно му мина вече първоначалния възторг и сега иска само да им се радва вечер, докато ги къпе. Не знам това ревност ли е или какво





Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.