Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:45 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Нова лентичканови [re: surfline]  
Автор mishlentze (мама на 2 мишки)
Публикувано01.04.06 21:53



Тами, тя не се кефи много по тумбак Ама за снимката удържа положението Нямам време да кача още снимки на сайта, но като ми мине сесията обещавам
Вашите палци свършиха работа Следващия понеделник да стискате пак




Тема Re: Килцата...нови [re: Nasinda78]  
Автор mishlentze (мама на 2 мишки)
Публикувано02.04.06 22:02



Наси и аз съм се отчаяла от теглото си, днес даже си поревах И мъжа ми с нищо не ми помага, ами по цял ден ми вика слоне и слони и все в този дух и вече ме е гепила яко депресията на тази тема Вече по нищо не личи, че съм работила 7 години като манекенка
Днес бяхме по магазините, всеки път като ходим по магазините и ме хваща яка депресия нищо не си харесвам и ако харесам нещо що-годе то ми седи като на прасе звънче Днес една чанта си харесах, доста скъпа, но пък беше еднственото нещо, което ми хареса истински от 1 година насам. И докато се върнем с мъжа ми да я купим, някой ми я беше отмъкнал под носа Това беше последната капка, която преля чашата и ревах яко
Да ви кажа нямам търпение да спра да кърмя и тайно се надявам да ми спре кърмата, за да не изпитвам угризения Срам ме е от себе си заради това, но пък не мога да се гледам вече в огледалото Искам да почвам вече диетите, а всички ми гледат колко ям и ми се карат, че няма да имам кърма ако не ям. Просто не знам вече какво да правя Поне мъжа ми да проявяваше разбиране,ама не! Поне по 10 пъти на ден ми казва какъв слон съм и въпреки всички обяснения и молби от моя страна да не ме тормози, той продължава
Просто не знам вече какво да правя
Иначе бебоците са добре, Ники тежи 5500, а Ели 5200, той е 58 см, а тя 61! Всички казват, че тя има много дълги крайници и ще има спортна фигура, а той е по-набит и жилав. Първата ваксина я бихме на 20-ти - Пентаксим/ДТК + полиомиелит+менингит/. Никакви тимператури и никаква реакция, Ники рева 5 минути, а Ели въобще не рева. Дано и останалите 2 пъти да няма реакция.




Тема Re: Няма сваляне на килограм...........нови [re: Nasinda78]  
Автор mishlentze (мама на 2 мишки)
Публикувано02.04.06 22:06



Наси, я раздуй за тоя концерт на Стинг, май само аз съм недоразбрала пак, а много го харесвам Кога е, къде и билети откъде се купуват?




Тема Re: Килцата...нови [re: mishlentze]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано03.04.06 11:58



Кали няма смисъл да се раzтройваШ...не че аz не си поревавам преz ден/два ама...пуста женска суета...най ми е гадно, че преди нямах една гънка на тялото, а сега съм като Шар Пей, но бавно и славно килцата иzчеzват...аz съм свалила 2 кг. откакто се прибрахме в къЩи(а докато бях бременна тях ги качвах zа 3 седмици, ама нейсе)...Да ти кажа това zа яденето и кърменето е пълна глупост и мен майка ми се опитваШе да ме угоява, но тук каzват, че 3_4 филии пълноzърнест хляб и 1_2 млечни десерта или 1_2 топки сладолед са напълно достатъчни zа кърмачката и аz реШих да игнорирам българското мнение. Сега сутрин zакусвам 1 купа овесени ядки, плод, обядвам_супа, някакво месо(2пъти седмично риба, 2 пъти пиле/пуйка/zаек, 1 път дроб, 1 път телеШко и 1 път свинско) със zеленчуци и салата, следобяд пак хапвам някакви плодове и zа вечеря неЩо студено или гЮвечета...Всички млека и млечни десерти си ги купувам нискомасленни, тук продават салам с ниско съдържание на маzнини или птичи....е понеже и аz съм човек неделя си хапвам кекс или торта, да си поглеzкам дуШицата...и килцата си вървят надолу макар и не толкова бърzо, колкото ми се иска...иначе zа кърната пиеШ много течности и тя си тече_Симона яде на поискване (което си е точно на 3 чАса), ноЩем спи от 11 до 7 непробудно...неzнам колко е качила, zаЩото оЩе не сме я мерили(тук не си падат по меренето), но иzглежда добре и по цял ден като е будна рита, скача, гука, върти се и пр. бебеШки прояви...въобЩе да чукна на дърво върви добре та явно няма кой zнае какво zначение дали Ще ядеШ много, а какво Ще ядеШ...
А zа иzпита кога да стискаме палци_днес или другата седмица?
Egati dira




Тема Re: Килцата...нови [re: surfline]  
Автор mishlentze (мама на 2 мишки)
Публикувано03.04.06 13:37



И аз съм като Шар Пей, особено около задника И 2-3 стрии имам на едната страна на задника - за разкош
Аз почвам разделното, ама на обяд ще ям супа, щото гледачката ме следи какво ям и после докладва на Асен защо нямам кърма Решила съм сутрин и вечер салата, единия път зеленчукова, другия плодова. Също ядки и понякога яйце. Вечер може малко варено пилешко да ям. И яко гимнастика. Спирам сока от ябълки в кутия, макар че умирам за него Само вода, мляко, чай и тва е
Ако и това не помогне не знам




Тема Re: Няма сваляне на килограм...........нови [re: mishlentze]  
Автор Nasinda78 (Skorpionka)
Публикувано03.04.06 13:42



Кали, за концерта на Стинг ще е на 12.06 в Несебър. Билети мисля че от НДК можеш да си вземеш.
Айде ще стискам и другата седмица пак палци за изпитите



Тема Re: Килцата...нови [re: mishlentze]  
Автор Nasinda78 (Skorpionka)
Публикувано03.04.06 13:49



Аз мисля да си изтегля упражненията на Синди Крауфорд и по нея да действам. НИкакви фитнеси повече вместо да ми е конфортно, само се притеснявам там. У дома гимнастика, с бебешока обиколки и малко храна. Надявам се да има резултат.
Спокойно девойки ще постигнем резултат.
п.с Кали, обясни на Асен, че не ти е приятно да ти говори така.



Тема Re: Килцата...нови [re: Nasinda78]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано03.04.06 14:40








Тема Re: Килцата...нови [re: Nasinda78]  
Автор mishlentze (мама на 2 мишки)
Публикувано03.04.06 15:29



Нашата няма такива познати, питах я. Тя е от едно русенско село и тука няма много приятелки. А софиянките сме си малко чешити и сме свикнали за нищо пари да получаваме. Нашата не се спира, само за 30 минути на обяд и за 2 цигари на ден :peace:
Една приятелка има гледачка, която е акушерка в педиатията. Взима по 4 лв на час :shock: Беше ми предложила да ми намери и на мен,ама аз отказах, защото нейната домакинска работа отказвала да върши. Само около детето нещо - простиране, гладене и му готви всики ден нещо различно. Аз по-нататък детска кухня ще ползвам.




Тема Re: Килцата...нови [re: mishlentze]  
Автор Nasinda78 (Skorpionka)
Публикувано03.04.06 17:56



Кали ето ти информация за концертното лято:

Значи Стинг на 12 Юни и после:

Към средата на юни отново в Несебър (NessebarInfo.com) се предвижда и концерт на Анастейша, а в края на месеца в Каварна ще свирят Рони Джеймс Дио и Алис Купър, които вече са идвали тук в предишни години.

На 1 юли летният сезон в Каварна (Kavarna.bg) ще бъде открит с безплатен концерт на "Апокалиптика", които свирят също за втори път у нас.

На 8 юли Несебър ще посрещне "Назарет", Джо Сатриани и и Ерик Сардинас, който публиката е виждала два пъти като подгряващ изпълнител на виртуоза Стив Вай, информира още "Дарик радио" (Darik.net).

На 25 юли шоуто се пренася обратно в Каварна, където отново забиват Дейвид Ковърдейл и неговата "Уайтснейк".

Финалът на сезона е на 1 септември, за когато е насрочен концерт на "Симпли ред" в Несебър.




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.