Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:18 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Килцата...нови [re: di_ma]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано31.03.06 13:32



Е нали растем, трябва да се покажем...а иначе е много ухилено бебе, оЩе от болницата се хилотеШе след като се нагруха и от 3_4 седмична zапочна съzнателно да се усмихва....сега е голям купон само да я погледнеШ и zапочва да ти раzкаzва прикаzки и да ти се хили...а най_ни е кеф да си чистим носа, аz ровя_тя се хили Щото я е гъдел...естествено като ни боли корем не сме zа снимка...и твоето диване е отпрало яки буzи...пу пу пу все така да върви.




Тема Re: Килцата...нови [re: Nasinda78]  
Автор di_ma (diemma)
Публикувано31.03.06 13:40



Ти пък и покана чакаш. Хайде чакаме Ви с най-голямо удоволствие! Аз ще намина към Софето чак след като спра да кърмя ( а това няма да е много скоро). Ноември бях там (с половинката в командировка) и се шлях цял ден сама по улиците с големия тумбак. Не се сетих навреме, че може да видим.

бузан

Тема Re: Януарските дуШички смеят се и радват всички...нови [re: surfline]  
Автор ssi ()
Публикувано31.03.06 18:11



Момичета, пуснете по някоя снимка да видим кой как е пораснал Ето от мен няколко нови снимки





Тема Re: Няма сваляне на килограм...........нови [re: surfline]  
Автор Nasinda78 (Skorpionka)
Публикувано31.03.06 19:57



Скъпи дружки,
явно няма да ми се усмихне щастието да сваля някое и друго кило, но аз не се предавам. Вчера ходихме на лекар, за контролен преглед на Александра и да и бият ваксина. Обаче и излезе едно обривче и докторката отложи за следващата седмица. Забрани ми да ям всичко прясно, което излиза по пазара Сега ям само ориз и картофи........Както и да е, но нали съм си скорпионче не се предавам лесно днес съм обикаляла 5 часа без да спра прекрасния ни квартал Люлин. Сега хем краката ме болят, хем и дупето...но нека така му се пада като е раснало толкова много.....
Тами, супер рецепти си написала ще ги пробвам всичките на куп...
Марианче, на 12 юни ще сме на морето, ще ходим на концерт на Стинг, така че ако имаме път към Варна ще ти се обадя да ме заведеш при делфинчетата, никога не съм ги виждала.
Ето и поредните снимки на Алекс:





Тема Re: Няма сваляне на килограм...........нови [re: Nasinda78]  
Автор di_ma (diemma)
Публикувано31.03.06 21:08



Делфинчетата са ми на 100-на метра и мога да си гледам от балкона. Чакам Ви!
Я кажи кога си родена. И аз съм скрипя, опс скорпи-31.10.

бузан

Тема Re: Януарските дуШички смеят се и радват всички...нови [re: ssi]  
Автор di_ma (diemma)
Публикувано31.03.06 21:12



Сега, когато видях снимките съм сигурна, че те засякох преди 2-3 дена на Летния. Беше с още една мама. Освена, ако има други близнаци с такава количка.
Мого са пораснали сладурковците. Малко ви завиждам- чудесна комбинация - дъщеря и син.

бузан

Тема Re: Няма сваляне на килограм...........нови [re: di_ma]  
Автор Nasinda78 (Skorpionka)
Публикувано01.04.06 12:35



Родена съм на 04.11.78, в къщи сме три скорпионки и ни е много гот. Повечето ми приятели са скорпиони, незнам защо така се случва Мъжа ми ръце е вдигнал жалния
Там сме стига с малката всичко да е наред и на 12.06 ще пътуваме за морето
Целувки



Тема Re: Нова лентичканови [re: di_ma]  
Автор mishlentze (мама на 2 мишки)
Публикувано01.04.06 21:37



И ние си имаме такива дни А за кърменето да ти кажа понякога ми иде да зарежа всичко, ама стискам зъби Решила съм да кърмя до май месец до края, тъкмо ще станат на 5 месеца. Казват, че лятото по жегите не е хубаво да се отбиват бебета. После ще пия хапчетата за спиране на кърмата и край Нямам търпение да ви кажа честно, това, че не ми стига кърмата, за да се хранят само на кърма е доста объркващо, защото все трябва да мислиш кога с по колко да ги дохранваш.
В петък си взех първия изпит с 5 и съм много доволна, следващия е следващия понеделник- най-гадния. Нямаше ме 8 часа и като се прибрах вече виех от болки в гърдите




Тема Re: Е писна ми...нови [re: surfline]  
Автор mishlentze (мама на 2 мишки)
Публикувано01.04.06 21:43



Хаха, Тами, знам си аз, че сме на челни позиции Ние сме на 1 и съща дата раждани, и двете имаме имен ден на цветница,та тази година тя става на 60, така че по всичко личи, че ще ходим на нейното парти, защото смята да си го празнува на деня Още един празник/всъщност 2/ по-малко, освен погачата




Тема Re: Килцата...нови [re: ssi]  
Автор mishlentze (мама на 2 мишки)
Публикувано01.04.06 21:45



Е, как ги свали тези килца? Аз се страхувам да не си остана така Вече 3 месеца все на едни кила си седя





Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.