Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:41 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Килцата...нови [re: ssi]  
Автор mishlentze (мама на 2 мишки)
Публикувано30.03.06 19:06



Аз в началото едвам по 5 мл изцеждах Ама после като тръгна, леле мале. Сутрин цялата нощница би беше мокра, сега пак я няма никаква




Тема Re: Нова лентичканови [re: mishlentze]  
Автор di_ma (diemma)
Публикувано30.03.06 19:29



Страхотни са! Давай още снимки!!!!

Мишленце, все се каня да ти пиша, колко ти се възхищавам за успешното кърмене на Ели и Ники. Браво! За увеличаване на кърмата има и хомеопатични л-ва. Ако те интересува ще ти пиша.

Да се оплача. Днес Емо цял ден е крив и мрънка. Не иска да спи в къщи. Болят ме ръцете от разнасяне. Ама тоз гаден Варненски вятър почти обърна количката и се прибрахме набързо. Дано до утре да утихне, че ще откача.

Милето 25.04.2003г
Емо 11.02.2006г


Тема Re: Килцата...нови [re: surfline]  
Автор di_ma (diemma)
Публикувано30.03.06 19:33



surfline, и ти си сменила снимката на мадамата. Винаги ли е толкова лъчезарна? Пу-пу!


Милето 25.04.2003г
Емо 11.02.2006г


Тема Re: Килцата...нови [re: surfline]  
Автор di_ma (diemma)
Публикувано30.03.06 19:37



Аууу! За килца си говорим? Аз съм отвсякъде 10+. Единственото хубаво е,че коремът ми се прибра почти напълно, но пък дупето и бедрата.....Ходя с по-широчки дрешки и не ми личат толкова много, но на мен ми идват в повече. Влизам си някой дънки, но без да закочавам ципа.

Милето 25.04.2003г
Емо 11.02.2006г


Тема Re: Нова лентичканови [re: di_ma]  
Автор ssi ()
Публикувано30.03.06 19:40



На мен хомеопатичното лекарство /вече не помня как се казваше/ не ми помогна. Но аз все пак изживях силен стрес и сигурно това има важно значение. А за вятъра във Варна и аз се моля да утихне, че навън и двете бебета така хубаво спят Ти къде се разхождаш?



Тема Re: Нова лентичканови [re: ssi]  
Автор di_ma (diemma)
Публикувано30.03.06 19:45



Около Летния театър. Само по обед сме си в къщи, т.к. баткото трябва да спи.

бузан

Тема Re: Нова лентичканови [re: di_ma]  
Автор ssi ()
Публикувано30.03.06 20:09



И аз там се разхождам с една приятелка и нейното момченце. Даже два пъти вече се храним на летния театър



Тема Re: Килцата...нови [re: di_ma]  
Автор Nasinda78 (Skorpionka)
Публикувано30.03.06 20:58



Ей Марианче,
явно е много гот на този летен театър. Една симпатична покана към твоите приятелки няма ли да има? Ще се радвам да се разходя, във Варна не съм била от 15 години.
А колкото до килата ме е срам да кажа...ще си мълча и ще ближа рани
Днес бяхме на лекар. Вече сме 5200 и цели 64 см. Не ни биха ваксина, защото имаме обривче май от сапуна. НО другата седмица няма мърдане



Тема Re: Нова лентичка [re: mishlentze]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано31.03.06 12:48



Ех колко са пораснали миШоците...и явно им е кеф да лежат на тумбак...За иzпита имаШ 4 палеца от нас.




Тема Re: Нова лентичка [re: di_ma]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано31.03.06 13:14



Да браво на Кали...при мен като че ли най_много се напомпват бомбите от бебеШкият чай на ХИП...аz почнах да го пия zаради коремчето на малката, а се окаzа, че действа и на други места...а бе въобЩе не се zнае от кой храст Ще иzкочи zаека.

Марианче, и при нас са едни ветрове_не е истина. Та сега съм паркирала хамстера с количката на балкона, zаЩото иначе ако трябва да ходим на вън аz Ще трябва да купувам котва zа превоzното средство.





Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.