Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:38 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: Е писна ми...нови [re: kleo_8O]  
Автор mishlentze ()
Публикувано29.03.06 22:05



И нашето диване/естествено Николай/ смуче и двете си ръце. И като му сложа ръкавици пак смуче гадината А не искам постоянно да стои с ръкавици, защото не си развива усета за допир Биберона го смуче малко и после плюва Подпирам му го с една кутия с крем и пак го плюе
Не мога да разбера как двете ми деца могат да са толкова различни. Ели ми е примерна. Може цял ден сама да си се забавлява в кревата, гък не казва, само си гука и реве само ако иска да яде, а Ники само внимание иска и ако може на ръце нон стоп



Тема Re: Е писна ми...нови [re: kleo_8O]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано30.03.06 09:54



Хриси, а биберон не иска ли?...ако не Ще_ръкавички, а като поотрасне,ако не се е откаzал има маzилца дето правят пръстите "невкусни"






Тема Килцата...нови [re: surfline]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано30.03.06 10:38



Момичета я кажете как сте с обиколките...ние сме канени на сватба след 2 седмици и като тръгнах да си пробвам официалните тоалети се отчаях...придобила съм zакръгленият вид на свинята майка...егати колко гадно...






Тема Re: Е писна ми...нови [re: mishlentze]  
Автор ssi ()
Публикувано30.03.06 12:42



Мишленце, и ние сме така. Само дето и девойката си лапа ръцете. Ще се окаже май вярно твърдението, че момченцата се гледат по-трудно



Тема Re: Килцата...нови [re: surfline]  
Автор ssi ()
Публикувано30.03.06 12:47



Обиколката точно не съм я мерила, но съм 60кг /със 7кг повече от преди бременността/. Имам само един панталон, който ми става. Корема ми още не се прибрал изцяло и вече започва да ме дразни Вярно, че ми беше много голям, но .... Как са вашите кореми?



Тема Re: Килцата...нови [re: surfline]  
Автор mishlentze ()
Публикувано30.03.06 17:32



Тами, аз откакто се прибрах от болницата съм качила 5 кила Сега съм точно 20 отгоре на съвършеното ми тегло Лошото е, че засега, докато кърмя няма какво да се направи по въпроса, освен малко спорт. Правя упражнения, обаче ефект няма. Всички ме успокояват, че от хормоните съм така, като спра да кърмя съм щяла рязко да сваля Ама не вярвам. В момента съм размер Л и едвам си намерам дрехи. Шкембето си ми остана, тая матка не знам кога ще се прибере и дали въоще ще се прибере
И аз да ви се жалвам - утре съм на изпит, цяла седмица вече пиша пищови, дано успея да препиша, че нищо не ми влезе в тъпата глава Още 4 изпита имам и ако не взема някой от тях няма да ме пуснат на държавен с колегите и това значи сама да си разработвам въпросите от конспекта, които са 35!!! Стискайте ми палци
Другия ми проблем е, че май кърмата ми спира тотално и то става изведнъж От 3 дни забелязвам, че след дохранването с по 60 грама пак са си гладни. Цокат по няма и 5 минути и вече надават жален вой Само сутрин имам достатъчно кърма и не ги дохранвам, ама нищо чудно и сутрин вече да ми намалее. И това при все че се блъскам с чай за увеличаване на лактация на Хип Е тва не го разбирам Пак почнах да се цедя, ама то след хранене нищо не остава, едвам по 2-3 капки изцеждам
Другата блага новинка е, че свеки си идва утре за уикенда и съответно ученето за следващия изпит ще ми бъде невъзможно в следващите дни
Хайде, целувам ви всички и бебоците също и да ми стискате палци утре сутрин



Тема Re: Килцата...нови [re: ssi]  
Автор mishlentze ()
Публикувано30.03.06 17:34



Сиси, евала, как можа само 7 да качиш Шапка ти свалям
Я кажи и при вас мъжкият фактор ли е по-непослушен?



Тема Re: Килцата...нови [re: mishlentze]  
Автор ssi ()
Публикувано30.03.06 18:02



Аз качих 22кг, но в момента съм само със 7кг в повече от преди. И при нас мъжкия фактор е по-непослушен. В момента много ми плаче преди всяко ядене. Реве 15-20 минути и едва тогава започва да яде. Така и не мога да разбера причината Момата е доста по-послушна и нямам проблеми с нея за момента.



Тема Re: Килцата...нови [re: mishlentze]  
Автор ssi ()
Публикувано30.03.06 18:07



Мишленце, ти щом до сега ги кърми пак е добре. Мойта кърма така и не тръга. Изцеждах по 10-20мл и само се мъчех с това цедене. Бях си купила помпа на Авент, но само с нея не стана, а бебоците нямаха сила да дърпат.



Тема Нова лентичка [re: mishlentze]  
Автор mishlentze (мама на 2 мишки)
Публикувано30.03.06 19:00



Да ви се похваля с нова снимка, че нямам време да кача останалите в нета, направили сме вече около 1000 снимки





Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.