Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:57 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Е писна ми...нови [re: surfline]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано27.03.06 14:38



Да се оплача и аz малко от моята свекърва..от както се е родила малката само мрънка, че като се кърми детето не съм zнаела по колко яде, и че трябвало да му давам чай и вода...върха на елхичката беШе вчара като иzсипала на мъжа ми, че май бебето било гладувало, zаЩото не било пораснало от миналият път когато го е виждала и била сигурна, че не съм имала достатъчно кърма...говорим zа раzлика в дните сряда_събота...е не иzдържах...приzнавам си побеснях и и се иzрепчих, че ако не ми виси в къЩата преz 2 дена може и да и се види пораснало бебето...как пък да му се невиди от тия свкърви 1 на 100 е човек...уфффффффффффф.




Тема Re: Е писна ми...нови [re: surfline]  
Автор Nasinda78 (Skorpionka)
Публикувано27.03.06 16:03



Споко Тами. Лошото е че живее близо до вас. Моята като дойде и като си превиши правата веднага си получава дозата кавга. Когато е в моята къща ще се съобразява с мен, когато аз съм там си мълча или поне се опитвам. Колкото и да се разбирате със свекървата тя е чужд за теб човек и винаги ще има с какво да те ядоса. Но не си хаби нервите за глупости. Гледай си семейството пък другото са бели кахъри....



Тема Re: Е писна ми...нови [re: surfline]  
Автор mishlentze ()
Публикувано27.03.06 16:11



Хаха, Тами, около мен това го чувам непрекъснато, откато са се родили и то от 4 жени - свеки, гледачката, бабата на Асен и майка ми. Всеки много знае и непрекъснато дава съвети. Понякога такива идиотщини чувам, че се смея откровено
Много хубаво си й го казала на свеки, всяка жаба да си знае гьола може да й го преведеш между другото Мойта свекървичка си пристига в петък и заявила на майка ми, че в събота и неделя щяла тя да е при бебетата. Майка ми пък й съобщила, че вече имаме гледачка и за събота и неделя и сигурно е останала много разочарована



Тема Re: Отчетнови [re: Nasinda]  
Автор mishlentze ()
Публикувано27.03.06 16:18



Наси, ние като си дойдохме, тя ни срещна на асансьора и толкова бързаше, че едвамздрасти ни каза и даже не задържа вратата, за да се качим с багажа. А всичко научих от майка и гледачката. Така че не можех да предам майка, все едно , че е клюкарка.
Но написах н асвеки един мейл, в който й написах, че много работа са ми създали с това разместване на нещата в кухнята, докато прибера всичко както си е било Да си знае, че няма да е на нейната Нищо че е `инвестирала` хахаха



Тема Re: Отчетнови [re: mishlentze]  
Автор Nasinda78 (Skorpionka)
Публикувано27.03.06 16:22



Точно така Кали, трябва да знае, че не бива да се меши. Дори и да разместила ако и е по-удобно след това да си подреди нещата.......а не ти да се мъчиш. Абе какво да ги правиш, някой път ти иде да ги утрепаш, друг път пък помагат..... Аз затова съм много щастлива - едната баба на 300 км. другата на 180. Така ми е хубаво само тримката



Тема Re: Отчетнови [re: di_ma]  
Автор mishlentze ()
Публикувано27.03.06 16:30



И моя младеж е така, и той наддава със същите темпове и доктора каза, че е като ТИМаджия По случая пихме пивечко капчици витамин Д и калции също. Това по препоръка на педито.
Да те питам как става кърменето навън?



Тема Re: Отчетнови [re: Nasinda78]  
Автор mishlentze ()
Публикувано27.03.06 16:41



Наси, да ти кажа напоследък и майка взе да ме дразни. Прави нещо и после зереже всички както си е и само седи около бебетата. Чиниите с купища в омивалника и наоколо всичко плува във вода по плота, на една страна купичка от сокче, на друга лъжица, одеалца и лигавници навсякъде, вчера намерих биберон в спалнята Казах й оня ден като пипа нещо, после да го оставя на място, защото нямам нерви да й тичам подир задника, а тя само- о, извинявай, все едно нищо не съм й казала и после пак същия безпорядък
И никакво впечатление не й прави, че като дойде само ходя след нея, а на мен ми е неудобно от Асен и ходя и прибирам. Това е цяла събота и неделя
Онзи ден не могла да намери мерителната лъжичка в кутията и отворила всички кутии с храна- общо 4 на брой, за да търси лъжички. То верно, че носи очила, ама толкова да не киризи, извинете!!! При положение, че във всяка кутия има по една лъжичка



Тема Re: Е писна ми...нови [re: mishlentze]  
Автор kleo_8O (член)
Публикувано27.03.06 17:00



Здравейте момичета, не се връзвайте много много на свекървите.Моята в началото идваше всяка събота и неделя, и двата дни, пък искаше даже и през седмицата да идва. На мен майка ми живее под нас и свеки не ми трябва за помощ в домакинската работа и като дойде само разнася Алекс на ръце, дори когато спи. Направо ме побърква и всеки път обяснява колко рядко го виждала. Ама аз се правя че не я чувам, а мъжа ми ги сиктардоса да не идват и 2-та дни, а само единия. Така, че какво да ви кажа, те са необходимо зло, което трябва да се изтрае. Радвайте се че идва хубавото време и като ви писне, извеждате бебоците навън и тва е.
Наси, за наддаването не се притеснявай, аз като гледам Алекс и той ще качи по-малко този месец, за кърмени бебета е нормално



Тема Re: Е писна ми...нови [re: kleo_8O]  
Автор Nasinda78 (Skorpionka)
Публикувано27.03.06 17:08



Дано да е така Хриси, тя наддава само на височина. Преди една седмица бяхме 62 см тази сме вече 64. Пораснала е с 9 см. В сряда ще ни бият поредната ваксина и тогава докторката ще каже дали е добре или не.
Вие с Алекс излизате ли?



Тема Re: Е писна ми... [re: Nasinda78]  
Автор kleo_8O (член)
Публикувано27.03.06 17:54



ние излизаме винаги когато времето става, да не е много студено и да не духа.
Ама парка ми е пред блока и ми е супер удобно




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.