Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:32 07.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Към младите майкинови [re: bebcheto]  
Автор gigikas (мама на Алекс)
Публикувано01.03.06 20:47



ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, колко злоба се изля......

[image]http://hotel-albatros.hit.bg/Alex[/image]



Тема Re: Към всички ...нови [re: sisislava]  
Автор Blondi (hohi)
Публикувано01.03.06 21:01



Браво,Сис,права си.Желая ти скоро бебче номер 2



Тема Re: Към всички ...нови [re: sisislava]  
Автор Blondi (hohi)
Публикувано01.03.06 21:03



Така или иначе не забелязвам авторката на темата да се е явила с радост да приветства младите мами,които откликнаха ....

[image]http://img123.imageshack.us/img123/6595/crisco200602132kn.jpg[/image

Редактирано от Blondi на 01.03.06 21:05.



Тема Re: Към младите майкинови [re: Acя]  
Автор maia_22 (член)
Публикувано01.03.06 21:23



Не не се сърдя,надявам се и аз да не съм те обидила по някакъв начин.Исках само да защитя момичето което пусна темата и което може би не много точно беше озаглавила темат и имаше някой несправедливи нападки.
Мисля че не съм и не искам да обидя никой с възраста.Както казах за МЕН възраста не е от значение.Всеки има право на мнение и подкрепих момичето заради мнението на майката с "провописните грешки".



Тема Re: Към младите майкинови [re: gigikas]  
Автор maia_22 (член)
Публикувано01.03.06 21:35



Не gigikas не беше злоба/поне от моя страна със сигурност/Това се опитвах да кажа.Както е казала sisislava на нея ни е приятноедно да контактува спо-млади а на по-млади обратно всеки има право на избор.За мен няма значение възраста но за някой явно има няма лошо.
Май много неща се казаха по темата.
Без лоши чуства към никой лека вечер.



Тема Re: Към всички ...нови [re: sisislava]  
Автор Acя ()
Публикувано01.03.06 21:36



съгласна съм с две от нещата които казваш
Нека си помагаме без значение кой колко е млад или стар - именно това е смисълът на този клуб.
с това
А по въпроса "какво да правят по-старите майки" - ами просто да не вземат отношение и с това !само че към второто имам следната забележка все пак понятието млад е много широко и ако беше написала уточняваща възраст нямаше и да попитам повече!
все пак си мисля че тук възрастта няма място!да вземем пример теб!ти си един от най-одавнашните потребители които съм засичала в клуба, никога не ми е хрумвало че си на 40 години(не го казвам като обида, само като факт) все пак зад компютъра ние нямаме възраст това е клуб за взаимопомощ и възрастта не би трябвало да има нищо общо!това не е клуб по интереси нали?!
ако никой не си каже възрастта няма как да се разбере кой е по-млад и кой по-възрастен!все пак аз не упреквам бебчето , но мнения на потребители които нямат нищо общо с клуба ме вбесяват, още повече съпроводени с обиди от рода на това колко повече са болшинството млади са повече от по-възрастните......
пожелавам ти скоро да се появи бебе номер две!



Тема Re: Към младите майкинови [re: maia_22]  
Автор Acя ()
Публикувано01.03.06 21:44



не си ме обидила разбира се!
моя упрек не беше към бебчето!към нея имах един въпрос и като не ми отговори разбрах подтекста!но ме вбесяват мнението на човек който нито е майка бъдеща или настояща все още, и още повече когато е съпроводено с толкова много обиди и жлъч!



Тема Re: Към младите майкинови [re: Acя]  
Автор Mama_Vili (нетърпелива)
Публикувано01.03.06 23:25



Аз знам 3 езика (не броим българския, разбира се), 3та година съм студентка Публична администрация, имам компютърна грамотност и с ГОРДОСТ мога да кажа, че мнооого от по-възрастните не могат да ми стъпят на малкото пръстче по знания.

Бреййй, ти си била голЕма работа............................ колкото две по-малки.............
Между другото аз от кои съм, на 25 години съм?



Тема Re: Към всички ...нови [re: Acя]  
Автор sisislava (маминка)
Публикувано01.03.06 23:26





Усмивки за теб и всички, които се закачиха за мнението ми!

Да, в нета бръчките не се виждат и точно това му е хубавото. Така отпада именно този "младежки" предразсъдък "Разлика във възрастта".
Иначе, ако всеки сам си зададе въпроса "Когато бях с 10 или 15 години по-млад какво си мислех за хората на сегашната ми възраст?" - най-вероятния отговор ще е "лелка, възрастна (в смисъла който влагат да кажем тинейджърите) или дори "стара чанта"". Е, нека всеки сам си помисли дали сега се чувства "лелка, възрастна или дори "стара чанта".... Едва ли. Стига здраве да е и чувството за пълноценност да властва, самоусещането на човека е еднакво на всяка възраст.
Проблемът на повечето млади, все още не осъзнали тази истина, е че нямат способността да се учат от грешките на другите. Ако я имаха, то при една връзка със лице с повече бръчки от преживано няма да го игнорират като "лелка, възрастна или дори ....", а щяха да изсмукват от него иформацията, която им липсва заради липсата на опит. Естествено, това си е и въпрос на характер, защото има хора желаещи лично да преживеят и да се преборят с проблемите си, без да допускат външни мнения и съвети. И колкото по-млади са хората, толкова по-масов сред тях е този ентусиазъм. Нищо лошо, просто правило на живота - всеки е бил по-млад от сегашната си възраст и гледайки на по-младите от него сега те му изглеждат "безпочвено нафукани млади-зелени" (примерно).
Колкото до остаряването, мисля, че то започва когато човек започне да изостава от съвремието си и все повече да тъгува по миналото си. Приятно ми е, че все още ми се влиза в този клуб от главно доста по-млади от мен. Това ме кара да си мисля че остаряването при мен още не е започнало . Не пиша често, но това не значи, че не чета ежедневно.
Та значи, като бях млада и доста по-млада все предпочитах да общувам с по-големи от мен. Хората макар и с една година по-млади от мен ги приемах несериозно. Сега е различно, уважавам и ми е приятно да общувам с хора от всички възрасти, стига това общуване да ме удовлетворява.

Извинявайте - доста се разфилософствах. ...

Да напиша нещо в допълнение към мнението ми защо приемам за нормално темата на авторката.
Като по-дългогодишен учестник в този клуб, ще ви кажа, че често момичетата си правят срещи на живо. Така контактите се разширяват и задълбочават извън клуба. И ако предварително бебчето потърси потенциални приятелки които хем да са млади мами (на база възрастта на детето), хем да са и в нейната възрастова група, шанса да открие най-подходящите се увеличава, (поне така тя го вижда в своите си млади очи). Точно това разбрах от думите й. Само че, тя не предвиди вероятността някоя от "по-старите" майки да се обиди. Или може да не е имала достатъчно време за да напише по-подробен и по-толерантен постинг, отхвърлящ евентуалния възрастов конфликт.

Благодаря на всички за пожеланията!
Ей, и вие ще станете на 40! Да знаете, страхотно е, въпреки масовото мнение, че "преваляш билото"




Елица-28/04/2003


Елица-28/04/2003

Редактирано от sisislava на 01.03.06 23:36.



Тема Ами здравей Ина,нови [re: bebcheto]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано02.03.06 00:51



Дъщеря ми е на 3, а аз съм на 24, малко по-дърта съм от теб

Когато бях бременна четох в този клуб и научих много неща...даже всичко за бебетата...и не само....има теми от А до Я

После да си направиш бебешко албумче
Леко раждане ти желая




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.