Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:08 27.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Смее се и гука ноемвр.-декемврийското човече тнови [re: simba]  
Автор kadrokosa (слънчева)
Публикувано06.03.06 09:35



Здравейте!
Тези дни сме доста заети, тъй като на 3 март ни идваха приятели от Варна и Несебър да видят Борко, а вчера му правихме пита с роднините. Въобще доста емоционални дни бяха, но сме доволни. Борко се държа много добре - направо за пример. Вися по ръцете на всички, пускаше по една -две усмивки, яде, оригва се, пръцка, плака, ака......въобще целия репертоар.
Дано днес става за разходки, че ми се стегна душата в къщи.
Приятна и спокойна седмица на всички!



Тема Да ви покажа...нови [re: kadrokosa]  
Автор pimpim (минаващ)
Публикувано06.03.06 11:32



Ето това столче си купихме вчера
http://www.neonato.it/schedaprodotto.asp?id_catEcomm=2&id_prodotto=117
Третото от ляво на дясно е нашето, като цвят
Удобно е защото на връщане Клаи заспа в него, значи СТАВА.
Магазин Малечко. Взе ми се ума, имаше около 100 изложени столчета, имаше и такива от по 900лв - естествена кожа. Но и това е много хубаво. Иначе ходихме и в Пинокио- Дружба и в Щтъркел, но нямаше избор. Само 3-4 столчета и това е. Иначе в Пинокио има хубави неща. Имаше разнообразие на столчета за хранене, който иска да си купува. Ние си имаме от бати. И дрешки има. Въобще аксесоари колкото искаш. И цените са добри.
Делфин, какво брашно? Ние се кърмим на поискване, не съм захранила, макар че педито и бабите ме натискат. Ама ще чакам да направи 6 месеца.

Редактирано от pimpim на 06.03.06 11:35.



Тема Re: Да ви покажа...нови [re: pimpim]  
Автор delphin (минаващ)
Публикувано06.03.06 13:41



Ami pimpim nie otdavna sme na adaptivno mliako i 4eta tuk tam,4e ve4er kam butilkata s mliako mojelo da se dobavia specialno bebe6ko bra6no,ako smetne6 4e mliakoto ne zasi6ta beboka!-Tova e!


photos.yahoo.com/krem_23



Тема Re: Да ви покажа...нови [re: delphin]  
Автор kadrokosa (слънчева)
Публикувано06.03.06 13:48



Здрасти, Делфинче!
И ние отдавна сме на АМ, но не слагам от това брашно. Ние даже сме на "диета", защото нашето педи каза, че бързо наддаме - вече сме 6,800 /на 01,03/ и 65 см., така, че определено не мисля да подсилвам млякото.
Ако решиш наистина, че не го засища - пробвай, но иначе няма смисъл!
Ти захрани ли вече?



Тема Re: Да ви покажа...нови [re: kadrokosa]  
Автор maia_22 (член)
Публикувано06.03.06 14:05



Здравейте, аз съм чувала за бишкоти които слагат в млякото за засищане.
Ние вече се захранихме с пюре наобяд.Но за жалост пак се буди през ноща.
Къдрокоске много сте голями бе.Да сте живеи здрави и все така пухкави.






Тема Re: Да ви покажа...нови [re: maia_22]  
Автор pimpim (минаващ)
Публикувано06.03.06 14:59



Ей, Мая!
Отдавна не сме те виждали, домъчня ни! Ако Ани си е гладна, давай и през нощта да папка. Тя е още малка, за да прави толкова дълги паузи.
Ама гадно е времето, духа си и това е. Ноооо, ние ще излизаме че работа трябва да се върши



Тема Re: Да ви покажа...нови [re: pimpim]  
Автор maia_22 (член)
Публикувано06.03.06 15:26



Тук сме,малката е лакомница голяма на обяд и давам пюре 130 гр. и още търси .pimpim идвах в петък до онзи склад за играчки,но беше затворено,незнам кога пак ще имам време.Гледах стола които сте си купили той не е ли голям.В смисъл и ние имаме стол за кола ама е по-малък.







Тема Re: Хранене на бебчовците....нови [re: simba]  
Автор gigikas (мама на Алекс)
Публикувано06.03.06 15:30



Здравейте, мами,
я кажете , как се храните, по колко и през колко време? Ние правим 4 или 5 хранения на денонощие , по 180 гр. адаптирано. Храним се през 4 часа, като си правим две големи почивки между храненията.





Тема Re: Да ви покажа...нови [re: pimpim]  
Автор terryberry (:))
Публикувано06.03.06 16:46



Pimpim столчето ви не е ли за деца които вече могат да сядат? Кали утре прави 5 месеца и скоро ще сяда ве4е всъщност. Или самото столче има опция да се накланя назад, за да пада тежеста върху гръбчето, а не на дупето? Нащо столче е като люлка и е с дръжка да може да се носи. Аз си го ползвам и за шезлонг в къщиДори в момента съм я сложила там, да ме вижда и да си гледа наоколо. Иначе мойта гимнастичка за сега я сприях от "скоковете от легло" и се преместихме в дисциплина "търкаляне по земя". Реших, че най-сигурно е да си лежи на земята и съм и постлала одеало на пода да се търкаля колкото иска:)




Тема Re: Хранене на бебчовците....нови [re: gigikas]  
Автор terryberry (:))
Публикувано06.03.06 16:57



Ами ние Гигикас сме съвсем без режим. Още е само на кърма госпожицата и е на посикване. Мисля от 4 месец да я захраня с каша, но не да и замествам кърмене, а да и давам след кърменето. Избрах да започнем с каши заради съдържанието на желязо в тях, че нали в кърмата нямало желязо. С пюретата не бързам, поне докато кърмя.
Най-дългата почивка между храненията ни е през ноща от 4 до 6 часа. През останалото време яде на всеки 2 до 3 часа. Определено не сме за пример с толкова често хранене.
За третия месец е качила 500 гр и сега е 5 730кг. Утре сме на консултация и пак ще ни мерят.
Делфинче и аз съм чела за това брашно което слагат във вечерното мляко. Предполагам, че се прави, за да е сито бебето и да не се буди нощем. Не съм го пробвала, незнам как е.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.