Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:23 28.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Смее се и гука ноемвр.-декемврийското човече тнови [re: maia_22]  
Автор jmoto (glezla)
Публикувано10.03.06 13:15



Добър ден!
Нещо си развалих графика и не ми остава време за компютъра.Виктория вчера цял ден си игра с мен на "лазене по нервите".Не знам какво му стана на това дете.Цял ден рев от 6.00ч та чак до 21.00ч.На два пъти успях да я приспя за по половин час и после пак същото.Та цял ден песни,носене,глезене....та сега имам мусколна треска на ръцете. Не друго ама нали съм свикнала с добро дете.... И от целият ден не знам дали ни остана нещо в коремчето,че всичко връщаше.Затова пък днес спим. Наваксваме си.
А за наддаването сме така:1месец-4200гр-55см;2месец-5000гр-59см;3месец-5800гр-62см.Още не съм захранила-ще изчакам да станеме на 4 месеца и ще започна със зеленчуково пюре,а сокчето го опитахме но не ни почнаха колики и го спрях.Иначе се храним само с АМ,че мама е скръндза и не пуска мляко.
А времето при нас е хубаво и след малко отиваме на разходка.Лек ден на всички мами!



Тема Re: Смее се и гука ноемвр.-декемврийското човече тнови [re: jmoto]  
Автор pimpim (минаващ)
Публикувано10.03.06 13:59



jmoto. ти къде си та е хубаво времето. При нас в Студ, град е голям студ. Аз излизах на пазар с двамата, после минахме през площадката и откарахме 1-2 часа. Ама ми беще студено. И едни сополи съм хванала, гадоооост. Пазете се че тоя грип е много гаден.



Тема Re: Смее се и гука ноемвр.-декемврийското човече тнови [re: jmoto]  
Автор terryberry (:))
Публикувано10.03.06 15:21



Вчера явно е бил специален ден на "послушните" бебета Мойта кукла яде 12(дванадесет) пъти за вчерашното денонощие. На кърма е и караме по системата на поискване, но тя прекали с искането И за сметка на това после цяла нощ мрънка, а обикновено спи и се буди само за хранене. Ама то след преяждане спи ли се? Сега се протяга доволно до мен, а аз две не виждам.
За захранването - кивито има много витамин Ц, но е алергизиращо. Някъде бях чела да не се дават цитруси до годинка или до 9-10 месеца, не помня. Ще го потърся.
Мая, вие продължавате ли с пюретата?




Тема Re: Смее се и гука ноемвр.-декемврийското човече тнови [re: terryberry]  
Автор maia_22 (член)
Публикувано10.03.06 16:00



О да продължаваме, но нещо май не я засищат както трябва и след 130гр. пюре продължава да си търси млякото и това е.Вече сме яли пюре от картофи,моркови и чушки и ябълки.пием сок от ябълка и круша. Така че напредваме .Малко се запече ,но със сок от сини сливи регулираме стомахчето.






Тема Re: Ето ни и наснови [re: simba]  
Автор simba (член)
Публикувано12.03.06 20:13



Здравейте
Не съм писала отдавна, но от време на време влизам за да прочета как сте.
Аз се опитвам да работя и да кърмя и .... за това не ми остава време да се добера до компютъра.
Захранихме се още от втория месец с плодови сокчета от морков и круша, а от началото на третия вече давам и плодови пюрета от кайсия и праскова. Ние сме на хранене през 3 часа, като в някой дни в които мама много е работила и не и е останало време за ядене се дохранваме.
Имаме проблем с акането, но се надявам, че като започнем със зеленчуковите пюрета ще регулираме стомахчето. Досега вече почти цял месец акаме само с клизмичка.
С нетърпение чакам да заменим обедното хранене с пюре, за да мога да излизам за повече от час и половина.



Тема Re: Ето ни и наснови [re: simba]  
Автор pimpim (минаващ)
Публикувано12.03.06 20:33



Айде бе Simba....
Дай малко снимки да ви видим. А това се отнася и за други които не са се отчели с фотоси. ТЕРИБЕРИ за теб се отнася



Тема Re: Ето ни и наснови [re: pimpim]  
Автор simba (член)
Публикувано12.03.06 20:39



точно това правя в момента качвам снимки http://bgphoto.net/Start.aspx?UserId=15251



Тема Re: Смее се и гука ноемвр.-декемврийското човече тнови [re: simba]  
Автор pimpim (минаващ)
Публикувано12.03.06 21:04



Е, шегичка.
Но малката Мария е голяма сладурана. Особено ми хареса черната косичка. И тази снимка в червено дето сте Ааааааа и май прилича на татко си, а? Няма справедливост на този свят. Моите и двамата са на баща си

Редактирано от pimpim на 12.03.06 23:03.



Тема Re: Смее се и гука ноемвр.-декемврийското човече тнови [re: pimpim]  
Автор simba (член)
Публикувано12.03.06 22:41



направо му е одрала кожата



Тема Предложение за снимкитенови [re: pimpim]  
Автор terryberry (:))
Публикувано13.03.06 04:50



Най-накрая успях да видя снимките на Къдрокоса - ама наистина си много къдрокоса. Борис е много сладко бебе, не че не го знаеш вече, ама и аз да ти кажа. Много му е съсредоточен погледа, като на голям човек. А името Борис ми беше като резерва, ако случайно се появи момченце пак.
Симба добре дошла отново. Как се справяш и с мйичинство и с работа? Малката ти Мария е една малка кукла. Сигурно ще е грация като мама като порастне и затанцува и тя.
Пимпим хубаво си подредила снимките и да сложиш още. Калина ми е слабост с тези дълги коси. А за моите снимки се шегуваш, нали? Или линка не работи?Пак ще го дам, ама незнам дали работи ,че на мен ми се отваря направо страницата за редактиране на снимките. Ето го линка пак: http://pg.photos.yahoo.com/ph/boikovz/my_photos
Та предложението ми е в следващата тема до имената да си сложим и линкове към албумите, за да може да си ги гледаме клубните дечица как растат?





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.