Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:11 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Хремата ми е ужасна!нови  
Автор Чaeнo Moмичe (тиха церемония)
Публикувано10.02.06 12:38



Моля ви се, дайте някаква рецепта за лек!
Пръскам Стеримар, духам, смуча таблетки за гърлото - ужас! По цяла нощ не спяяяя! Боли ме гърлото и то от секретите в носа!
Дайте някакви капки за нос, не ме устройват цеден лук, мед в ноздрите и т.н.
Пръснах си Олинт и заспах, сега си пръснах малко и пак ми помогна. Като ми се отпуши носа и дишам поне.... но не знам дали е редно да го ползвам, защото съдържа ксиламетазолин!



Тема Re: Хремата ми е ужасна! [re: Чaeнo Moмичe]  
Автор mefirst (непознат)
Публикувано10.02.06 13:46



Ако искаш може да опиташ коларгол - това са капки за нос за бебета и се приготвят в аптеките. Имат доста добър подсушаващ ефект, а и щом стават за бебенца няма да са вредни и за бременни...



Тема Re: Хремата ми е ужасна!нови [re: Чaeнo Moмичe]  
Автор Acя ()
Публикувано10.02.06 13:49



колкото и тривиално да ти прозвучи: обади се на лекаря си !!!!



Тема Re: Хремата ми е ужасна!нови [re: Acя]  
Автор Чaeнo Moмичe (тиха церемония)
Публикувано10.02.06 13:56



Абе да се обадя, ама..ще опитам да потуша нещата до ден-два, ако не стане ще ходя направо.



Тема Re: Хремата ми е ужасна!нови [re: Чaeнo Moмичe]  
Автор poзi4ka (огнена)
Публикувано10.02.06 14:31



Здрасти, Чаената!

Съжалявам, че те сварвам в такова положение. За капки не знам нищо, но те съветвам да наблегнеш на лимоните - яж по 2-3 на ден и ще ти мине набързо. Аз си ги режа на шайбички и ги ям потопени в захар, 2-3 пъти на ден. Чудесни са за имунитета, а лекуват и болното гърло, понеже действат като киселина за бацилите и ги морят. На мен това ми го е казвал лекар - вместо да смуча таблетки за гърло, да ям лимони. А при запушен нос в началото на бременността съм си капала и лимон в носа, отпушва го... но не ти го препоръчвам последното, много е гадно.

Поздрави от мен и бързо оздравяване!




Koko - 06.05.2001


Тема Re: Хремата ми е ужасна!нови [re: Чaeнo Moмичe]  
Автор Sabby (непознат )
Публикувано10.02.06 18:33



Zdravei Chaena...

Mnogo e nepriatno tova sus zapushenia nos.... Az sum v 35 sedmica i ne moga da disham izobshto a ne smeia da vzema nishto.

Az sum v USA i pitaneto mi e kum mamite tuka. Dalli znaete neshtokoeto pomaga?

Blagodaria vi



Тема Re: Хремата ми е ужасна!нови [re: Чaeнo Moмичe]  
Автор Бeни ()
Публикувано10.02.06 19:40



Пробвай нещо от китайската медицина. При някои хора действа.
Превързваш скилидка чесън /по-добре покълнала/ на палеца от вътрешната страна по средата на горната му възглавничка над първата резка. Значи ако си представиш, че тази възглавничка е човешко лице - слагаш скилидката вертикално на мястото на носа. Може да я превържеш с лейкопласт и да преспиш така.

Помага и енергично разтриване на тази част /мястото на носа на палеца-лице/ докато се загрее.

Друг лек за хрема с чесън е: тампонче се потопява в кашица от счукан чесън и се слага в едната ноздра, като другата се притиска с пръст, после аналогично и в другата. Това се повтаря 2 пъти на ден.



Тема Re: Хремата ми е ужасна!нови [re: Чaeнo Moмичe]  
Автор malecka (непознат )
Публикувано10.02.06 21:41



мене ме облекчи едно балсамче то се маже само отвън носа челото слепоочията.струва 1.80.пише балсам за облекчаване на простудни заболявания.бързо действие съдържа eucalyptus oil.mint . пише че е напълно безвреден точно за 2 дена ме оправи мажа и децата



Тема Re: Хремата ми е ужасна!нови [re: Чaeнo Moмичe]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано10.02.06 22:13



Моята хрема изчезва като с магическа пръчка след ядене на 3-4 скилидки чесън. Ако ти понася, пробвай! Ефектът е поразителен.


чаша бада

Тема Re: Хремата ми е ужасна! [re: Чeтa]  
Автор Blondi (hohi)
Публикувано11.02.06 16:11



А таткото на Бо къде ходи след лечението?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.