Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:15 20.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Филмчето "Костенурчето Франклин"нови  
Автор Klee (мама на Бобо)
Публикувано01.02.06 15:53



Имам една питанка. Някой свалял ли е това филмче от нета? Препратиха ми две серийки по мейла на БГ, което ме навежда на мисълта, че го има някъде....Ако някой знае - да свирка. Моят разбойник го позагледа докато умуваше на гърнето и не стана, докато не свърши работата.
Мерси и прекрасен ден на всички!



Тема Конкретнонови [re: Klee]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано01.02.06 15:59



за това филмче не знам, но ето ти два линка, от които можеш да си свали спокойствие за час-два






Тема Re: Филмчето "Костенурчето Франклин"нови [re: Klee]  
Автор Andrea$ (Andy)
Публикувано01.02.06 16:19



Съпругът ми свали 10-тина епизода на Франклин от Арената :). Малката много ги харесва.



Тема Re: Филмчето "Костенурчето Франклин" [re: Klee]  
Автор Flash_ ()
Публикувано01.02.06 16:29



Аз ги свалих от тук




Успех!



Тема Re: Конкретнонови [re: Smile]  
Автор Klee (мама на Бобо)
Публикувано01.02.06 16:34



Много мерси Smile! Изборът действително е богат. За съжаление моето филмче го няма в списъка. Можеш ли да ми препоръчаш някое, което да става за дребосъци, 'дето още много не им увира главата . Аз не съм гледала нито едно от тях и нямам идея кое да сваля.
Благодаря!



Тема Re: Филмчето "Костенурчето Франклин"нови [re: Flash_]  
Автор Klee (мама на Бобо)
Публикувано01.02.06 16:37



Flash, Andrea$, страшни сте. Много, много ви благодаря!!!!!!! Сега вече ще укротим лъва!!!



Тема Re: Конкретнонови [re: Klee]  
Автор milena* (Варна)
Публикувано01.02.06 16:47



е много хубаво филмче.

Златко - 16.03.2003 г.
Стоян - 24.09.2005 г.<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от milena* на 01.02.06 16:56.</EM></FONT></P>

Редактирано от milena* на 01.02.06 17:00.



Тема Re: Филмчето "Костенурчето Франклин"нови [re: Flash_]  
Автор mama_mimi (непознат)
Публикувано01.02.06 19:13



Благодаря и от мен и моите дечица!
Баткото е страшно щастлив за Франклин




Тема Re: Филмчето "Костенурчето Франклин"нови [re: Klee]  
Автор klu ()
Публикувано02.02.06 20:30



http://bt.data.bg/torrents/index.php?userclick=1&search=+franklin&cat=23&offset=0



Тема Re: Филмчето "Костенурчето Франклин"нови [re: Klee]  
Автор pimpim (минаващ)
Публикувано03.02.06 11:24



Току що си го изтеглих от arenabg.com. Две части с по 5 филмчета в част. Много е хубаво, едно от малкото филмчета в които няма насилие и е поучително. Боян харесва и книжките много, имаме около 6. Но сега с Калина нямам много време да му ги чета, тъй че филмчето е доро решение.
Аз съм загазила с него: ако го оставя да играе на Контър Страйк ще играе денонощно. Постоянно убива някой или него го убиват. Ако знаете как пада драматично...артист и половина.
А във Франклин поне няма насилие и убийства.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.