Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:10 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Детски градини в Стрелбище - препоръчайте.нови  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано30.01.06 13:09



Препоръчайте ми, моля, детски градини в района на ж.к Стрелбище или Иван Вазов и по-специално около пазара.
Също ме интересува колко време се чака за прием, иска ли се спонсорство и т.н. подробности. Искам на пролет или най-късно есента Борис да започне да посещава ДГ, а до колкото съм запозната наплива към градините е голям и се чака много та да се заемам със задачата.


чаша бада

Тема Re: Детски градини в Стрелбище - препоръчайте.нови [re: Чeтa]  
Автор anim (лястовичка)
Публикувано30.01.06 17:49



Нямам пълна информация, но моята кумица живее в Иван Вазов и съответно кръщелника ми ходи на детска там. До колкото знам тя е много доволна, но не съм сигурна за точното местонахождение, май е някъде до поликлиниката (довечера ще питам за подробности).
И си права наплива е доста голям, сега е момента да го запишеш, ако искаш да тръгне от септември
За спонсорство и други подробности ще пиша утре, но мисля, че имаше( то вече ги има навсякъде)



Тема Re: Детски градини в Стрелбище - препоръчайте.нови [re: anim]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано30.01.06 20:52



Благодаря ти!
Ще чакам да пишеш.


чаша бада

Тема Re: Детски градини в Стрелбище - препоръчайте.нови [re: Чeтa]  
Автор Silvita (лежерна)
Публикувано30.01.06 21:18



Какво стана с частната ДГ, не му ли хареса там? А как ще се оправите с менюто - мисля, че Оги на Теди е в градина със специално меню за деца като нашите някъде точно в този район.



Тема Re: Детски градини в Стрелбище - препоръчайте.нови [re: Silvita]  
Автор Blondi (hohi)
Публикувано30.01.06 22:40



чет,това община Триадица ли е?Аз,като стара общинарка,,ще попиатм някой от колегите ми в Слатина дали имат там връзки.Аз преду уреждах,ама за Слатина.В Триадица е друга връзката.Ако има такава,ще ти дам сигнал.



Тема Re: Детски градини в Стрелбище - препоръчайте.нови [re: Silvita]  
Автор Teди (недоспала)
Публикувано31.01.06 09:43



Чета, аз съм много доволна от нашата градина. Намира се до блокове 13-18 в Бели брези. Там е централата, но групата на Оги е в блока до новата бензиностанция. Не се плаща под масата, всичко е легално.
Проблемът е, че молби се подават януари, т.е. трябва да действате днес.
Давам ти телефон за всеки случай - 859 01 12, директорка е г-жа Харбалиева.
Ако искаш повече инфо, пиши ми на лични, по-бързо ще видя бележката.



Тема Re: Детски градини в Стрелбище - препоръчайте.нови [re: Чeтa]  
Автор happy_mama (минаващ)
Публикувано31.01.06 10:13



Здравей!

Аз препоръка не мога да дам, но мога да ти помогна с информация:

карта с най-близките детски градини в района:



адреси и телефони:

търси район Триадица

дано съм ти била полезна с нещо



Тема Re: Детски градини в Стрелбище - препоръчайте. [re: Silvita]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано31.01.06 10:18



Честно да ти кажа, не съм хич във възторг. Малко като че ли не обръщат внимание на децата - поне на по-малките. Не бих казала, че въобще не ги гледат, но може да се иска и повече. А и таксата е вече 250лв., което за частна не е много, но все пак. Ще говоря като подавам молба дали ще се съобразяват с менюто му поне от части, пък и той че е на 3 години и нещо най-малко, когато го приемат, така че се надявам да нямаме проблеми.
Тази, в която е Оги ми е малко далеч, но и тя е вариант.


чаша бада

Тема Re: Детски градини в Стрелбище - препоръчайте.нови [re: Чeтa]  
Автор Teди (недоспала)
Публикувано31.01.06 10:31



Малко да се допълня, че горе забравих - дадохме списък с около 10 храни, които не трябва да дават на Оги и го спазват.
Предполагам, че навсякъде ще се съобразят, не са малко алергичните дечица.



Тема Re: Детски градини в Стрелбище - препоръчайте.нови [re: Чeтa]  
Автор anim (лястовичка)
Публикувано31.01.06 10:38



Заблудила съм те малко, детската градина се намира, зад бензиностанцията на Лукойл (т.е противоположно на поликлиниката) до нея има училище. Няма спонсорство, само на добра воля, ако някой от родителите реши да спонсорира, кумицата ми е много доволна кръщелникът ходи там вече 2 години. Но трябва да бързаш, ако избереш там да го запишеш. Молби се подават лично на директорката, но тя приема сутрин преди 10:00 само в понеделник и сряда.
Моят съвет е да отидеш на място и да прецениш, понякога се получава че една майка е доволна, а друга не .........после да нямам гузна съвест, че съм те заблудила




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.