Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:49 19.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Януари пак е тука, с бебчета Ще ни zатрупа...нови  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано03.01.06 12:46



Понеже попрепълнихме старата темичка, а и си имаме вече няколко мъника и горди мами януарки, предлагам да си подновим инфото...


и такааааааа...ЧЕСТИТО НА:
ssi zа малките Симеон и Доротея, родени на 5.12.2005
И ДОБРЕ ДОШЛИ на малките госпожици
бебе Ивет, родена на 15.12.2005 на мама tani07
бебе Стефания, родена на 27.12.2005 на мама DidkaBanditka


а ето и списъче на "чакаЩите"
Pamilia-6.01,
novaa-8.01,
salai-9.01,
tuto-13.01,
mishlentze-17.01(секцио 11.01),
[desi]-17.01,
албенади-20.01,
kleo_80-21.01,
balerinkata-23.01,
mai4ence-23.01,
surfline-24.01,
shanniahe-26.01,
kukuruku1-27.01,
Nasinda-29.01,
dorit-1.02,
steffy-5.02(секцио след 20.01),
di_ma-11.02,
Sojka

Редактирано от surfline на 03.01.06 13:48.



Тема Re: Януари пак е тука, с бебчета Ще ни zатрупа...нови [re: surfline]  
Автор mishlentze ()
Публикувано03.01.06 14:14



Май аз ще сефтосам новата темичка
Да ви се отчета - другата сряда е великото събитие за мен и моите мишки, дано всичко свърши добре и дано дотогава да не съм изкукуригала, че май натам вървя
Мина ми последния преглед, така че оттук нататък до 11.01 други новини не очаквам. Днес звънях за изследването за албумина, слава Богу, такъв нямам. Антитела също нямам, дано да са отрицателни кръвни групи и на бебетата, за да не търсим прословутите неоткриваеми инжекции по 180 лв едната, а на мен биха ми трябвали 2
Да ви се похваля, мъжа ми е станал един мил и добричък, явно и той успя да си почине милия. Тия дни чак не можах да го позная, нищо не ми даваше да върша, носеше ми стол за вдигане на краката, накъсахме се да гледаме филми 3 дена и даже не съм готвила вече не помня от кога. Все по гости ме води или по ресторанти или поръчваме храна вкъщи И ме е обзел страшен мързел и май и днес ще я караме на полуфабрикати. Нямам желание нищо да върша.
Изпрах детските чаршафчета, всичко друго ми е приготвено, дори за родилното, само четката за коса не съм сложила. Багажа ми е все едно ще зимувам в болницата Само да не ме върнат с тия чанти, дето съм приготвила
Леглото е сглобено, остава само да се постели с новите чаршафи и готово
С мъжа ми вече спим в отделни стаи, той отиде в `изолатора`, както сам нарича детската стая, а на мен - кита остави спалнята, така че се въргалям нашироко нощно време - кеффффффффф.
Хайде, вие сте на ред



Тема Re: Януари пак е тука, с бебчета Ще ни zатрупа...нови [re: surfline]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано03.01.06 14:15



Ако някой вече е преминал от отбора на "чакаЩите" в отбора на "имаЩите" да вика силно докато мога да редактирам темичката...
п.п. Ама от тоя дир ми писна...половин ден се боря да пусна темичката и едно мнение.



Тема Re: Януари пак е тука, с бебчета Ще ни zатрупа...нови [re: surfline]  
Автор Nasinda (глезана)
Публикувано03.01.06 18:39



Честита Нова 2006 година!
Маслинка, лед, мартини, наздраве за много години!
Весели, здрави, засмяни и цяла година пиани,
но не от домашна ракия, а от любовна магия!


Ей девойко пак ме остави на 29.01.2006 Този път кръщаването няма да ти се размине ако родя на тази дата
Иначе аз за сега съм добре. Почнах да си приготвям багажа за болницата. До края на седмицата всичко ще е готово и само ще чакаме......На 6.01 ще гледаме хубавицата на видеозон, а пък мама пак ще я боцкат, но няма значение тя вече е свикнала.
Девойки желая много лесно раждане. Дойде и нашият месец така че повече усмивки, въпреки напрежението.



Тема Re: Януари пак е тука, с бебчета Ще ни zатрупа... [re: Nasinda]  
Автор kleo_8O (член)
Публикувано03.01.06 22:39



Я като ви се скарах как сте се разписали, че чак нова темичка сте отворили
Междудругото и salai е родила на 14-ти декември, момиченце Веселина, но още е в болницата на апаратно дишане.
Стискайте палци всичко да е наред и скоро да я изпишат



Тема Re: Януари пак е тука, с бебчета Ще ни zатрупа... [re: Nasinda]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано04.01.06 11:39



Лелеееееееее Наси, аz раzправях на Кали как се опитвах да пусна темата 20 пъти и явно като съм копирала някой от 20те пъти съм те копнала със стара дате...много сори...Какво пък кръстница вече съм била веднъж, zначе и на теб мога да ти стана...Ще ви подаря Шарени гаЩи, ако дойдете на 29ти .ОБЕЩАВАМ.



Тема Re: Януари пак е тука, с бебчета Ще ни zатрупа... [re: kleo_8O]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано04.01.06 11:44



Стискаме...Дано да се оправи бърzо и да се приберат скоро всички в къЩи.



Тема Re: Януари пак е тука, с бебчета Ще ни zатрупа... [re: surfline]  
Автор Nasinda (глезана)
Публикувано04.01.06 13:51



Съгласна съм Как е новата къща? И я кажи ти как се чувстваш?



Тема Re: Януари пак е тука, с бебчета Ще ни zатрупа... [re: Nasinda]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано04.01.06 14:51



И на двата въпроса отговарям с "ГОЛЯМА"...Новата къЩа е супер...има място zа всичко, в събота таткото и татко му Ще zакачат картините и смело мога да кажа, че всичко си е по местата.А иначе ние сме добре...и двете, вчера бяхме на док, каzа че Шийката се е поиzгладила, но оЩе е напълно zатворена, бебето е към 3 кг. +/- 300 грама, седи в правилна поzиция и чака на иzхода...съответно докато ни преглеждаха трябваШе да си покажем всички магарии_дупихме се, крихме се, хълцахме, ритахме по маШинката и накрая се оплеzи от ехографа...странно чувство zа хумор вzе да проявява това бебе...иначе вчера обикаляхме по магаzините на zяй паzар и докато се мотахме се окаzа, че сме се пораzходили ок. 3 часа и съответно вечерта копитцата ми бяха във формата на въzглавнички...но пък нали е zа обикаляне по магаzините какво да каже човек...
Наси, вие ходили ли сте на някое ново филмче, че неЩо ми се е доходило на кинце и се чудя на какво да zамъкна половинката.



Тема Re: Януари пак е тука, с бебчета Ще ни zатрупа... [re: surfline]  
Автор Nasinda (глезана)
Публикувано04.01.06 21:48



Ох Тами, това се ядосвахме с моя мъж, че докато имаме сега възможност не пускат нито един хубав филм, а по Нова година нищо не пуснаха гадовете две седмици подрет програмата стои една и съща
А после като се роди хубавицата ще пуснат страшни филмчета и ще трябва от вкъщи да си ги гледаме :(((((((((((( друго си е на кинце.
А колкото до твойта хубавица, какво се чудиш тия магарии и чувството за хумор все трябва да ги е наследила от някой от родителите си - ахаххахахаххахаха.
Айде вземи да я снимаш тази къща и да се пофукаш малко, че тръпна в очакване да изплакна малко очички - нали се сещаш аз в тази панелка направо се задушавам




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.