Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:01 27.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Годишнина от сватбата - идеи...нови  
Автор Джинджъp (червенокоска)
Публикувано11.01.06 12:26



В края на януари имаме годишнина от сватбата. Е, не ни е за първи път, а за 4-ти. Но вече ми се изчерпаха идеите как да го отпразнуваме интересно. Пък и тази година беше доста тежка за нас, в смисъл бяхме на крачка от развода. Слава Богу с общи усилия всичко си дойде на мястото и сега започваме един вид отначало. Та ми се ще тази годишнина да е с нещо по-различна от предишните. Ще ми се да му направя някаква изненада или пък някакъв нетрадиционен подарък... Абе нещо специално. Ама не съм с особено богато въображение и за това се обръщам с молба към вас:
Мили дами, помогнете ми да направя тази годишнина специална!!!
Мерси!

Когато обувката е тясна, каква полза, че светът е широк?!


Тема Re: Годишнина от сватбата - идеи...нови [re: Джинджъp]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано11.01.06 12:41



Дълъг и романтичен уикенд във Венеция...даже може да го съчетаеШ с карнавалът там.



Тема Re: Годишнина от сватбата - идеи...нови [re: Джинджъp]  
Автор tani4ka (mama na Boris)
Публикувано11.01.06 12:58



И аз бих ти предложила уикенд за двама.....Може и да не е в чужбина, а в България. Но това си е нетрадиционен и вълнуващ подарък само за вас двамата.

Борис - 03.06.2004


Тема Re: Годишнина от сватбата - идеи...нови [re: tani4ka]  
Автор Nasinda (глезана)
Публикувано11.01.06 13:33



Аз също подрепям идеята за уикенд за двама!
Някъде, където само вие да сте важни за света, а не да се съобразявате с никой. Поглезете се с разни терапии, масажи и т.н Важното е да се отпуснете и да преоткриете любовта си един с друг.
Успех и да разказваш като мине годишнината



Тема Re: Годишнина от сватбата - идеи...нови [re: Джинджъp]  
Автор jana (бебе Ния)
Публикувано11.01.06 19:22



Ако нямате възможност за уикенд някъде извън София можете да си направите романтична вечер в някой хотел за един ден дори ... по-скоро за една нощ Има много хотелчета покрай София - Драгалевци, Симеоново, Царско село ... и така една нощ сами, без роднини, деца и т.н. Аз поне мисля тази година така да изненадам половинката. Сами сред природата, няма да можем да заминем само двамата, защото малката няма на кой да я метнем, но някъде около София ще опитам да се усамотим.




Тема Re: Годишнина от сватбата - идеи...нови [re: jana]  
Автор slato (щастлива)
Публикувано11.01.06 19:38



Дори и вкъщи да е, важото е да сте сами - без децата:)
Романична вечря, еротично бельо, свещи, разпиляни розови листенца. Сиггурна съм, че ще се справиш чудесно



Тема Re: Годишнина от сватбата - идеи...нови [re: slato]  
Автор tswete (Alex 25.04.04)
Публикувано11.01.06 20:07



На последната годишнина нашто тати ме заведе на японски ресторант. Отдавна исках да отида, а и самата вечер си беше цяло преживяване. Беше се приготвил човекът с особеностите на кухнята, какво има в отделните ястия, с какво се смесват и т.н. Не можехме да отидем за повече от няколко часа, защото Алекс беше малък, но и това много ме разтовари. Имаше и подарък за мен, цветя...
Моето мнение е, че дори и без уикенд извън Сф, розови листенца и т.н. деня може да се направи незабравим, да е интересен и необикновен.
Приятни преживявания!



Тема Re: Годишнина от сватбата - идеи...нови [re: tswete]  
Автор jana (бебе Ния)
Публикувано11.01.06 20:12



Принципно си е така, и на ресторант можете да празнувате, но на мен ми се иска да сме някъде сами, като се събудя сутринта да не бързам да ставам, за да оправям закуската на Ния, или защото плаче от мокрият памперс ... просто да се събудя до любимият човек и да се излежаваме необеспокоявани от време, дете, домакински задължения ... да се почустваме като едно време




Тема Re: Годишнина от сватбата - идеи... [re: jana]  
Автор Dino (притеснителна)
Публикувано12.01.06 04:39



Може би е добре да си помислиш какво обича да прави и да си го запишеш.
след това да помислиш какво обичаш ти да правиш и също да си го запишеш.

След това да сравниш листчетата и ако нещо съвпадне да направиш точно това. И весело и щаст.ливо преживяване.

Живота е хубав, въпреки гадните му номера!!!!


Тема Re: Годишнина от сватбата - идеи...нови [re: Dino]  
Автор mam4e_mia (член)
Публикувано12.01.06 10:52



Всичко е много индивидуално и зависи от човека за който е предвидена изненадата.Аз лично съм за варианта извън София и по-възможност от БГ.
Нашата годишнина беше на 7 януари /5год./ и след два дни заминамаме за Куба в случая мъж ми ме изненада.А аз пък го заведох на ресторант в деня на годишнината.Избрах Тамбукту защото ни е любим на двамата , след това в Дали / нали там се запознах ме/ и има някякаква сантиментална стойност на 7 януари винаги сме там!Може и вие да посетите някакво място което е особенно мило на вас като двойка.Абе каквото и да решети не забравяйте ,че това е ваш личен празник и се постарайте да си прекарате незабравимо , също така понякога спонтаните неща са много по-вълнуващи и приятни от колкото дълго планираните изненади
Какво то и да решиш успех и приятно изкарване!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.