Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:26 29.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема пералнянови  
Автор Ancheto* (на Петър)
Публикувано07.01.06 22:33



Днес се сдобихме с една олекотена завивка 220х240 см със силиконов пух.
Обаче се чудя къде ми е бил акъла като поръчахме с точно такъв пълнеж.
Та резултатът е - НЯМА КЪДЕ ДА Я ПЕРА
В пералнята няма шанс да се побере дори половината

Къде мога да дам това чудо за пране и имате ли представа колко ще излезне?
Още утре ще ида да поръчам калъф за завивката, за да я пера по-рядко, но трябва да изпера и самата завивка (все пак докато са я шили с тия размери доста се е повлачила по пода).

Благодаря ви за съдействието - работа ще ми свърши нещо в дружба, младост, слатина и т.н. в тази околност.



Тема Re: пералнянови [re: Ancheto*]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано07.01.06 23:49



Вана нямаш ли? Аз все пак бих пробвала да я набутам в пералнята...


чаша бада

Тема Re: пералня [re: Чeтa]  
Автор Ancheto* (на Петър)
Публикувано08.01.06 22:07



Нямам вана
Коритото на Петър също е малко.
Опитът за набутване стигна до побиране на само 1/3 от завивката.

Татенцето обеща утре да потърси някое химическо чистене, което да се справи със задачата.



Тема Re: пералнянови [re: Ancheto*]  
Автор milamia ()
Публикувано08.01.06 22:27



В хим.чистене преди пазара Ситняково съм виждала да дават такива завивки. Пробвайте там.



Тема Re: пералнянови [re: Ancheto*]  
Автор leila75 (новак)
Публикувано08.01.06 22:40



Аз имам същия проблем......ужасно е. В пералнята НИКОГА не можеш да я изпереш, а аз съм я давала на пране , но не химическо и срещу 10 лв. ти я изпират. Но след като ми я изпраха първия път ми я върнаха спрана - вече е по-къса. Незнам какво представлява силиконовият пух, но мойта е с вата или нещо подобно, капитонирана е. Ако не ти е капитонирана изобщо не я давай на пране, а си я изпери в къщи, защото пухът ще ти се събере в единия край и ще си развалиш завивката. Пожелавам ти успех!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.