Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:10 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: Снимки на Симона...нови [re: Venus Shy]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано10.02.06 15:21



Мани с тая коса ни спукаха от майтапи...всички бебета бяха руси(немски бебоци), а на нас само ни се радваха какви сме италианки...даже ни сложиха гривничка с номер чак на втория ден и то zаЩото се роди оЩе едно чернокосо бебе та да не ни ги объркат...хи хи хи


Simona-25.1.2006

Тема Re: Снимки на Симона...нови [re: surfline]  
Автор mishlentze ()
Публикувано10.02.06 17:25



Много ви е сладка Монката, пу пу, да не ви е уроки
Като гледам вашите бебоци с Насинда, ми те са си отгледани бебета, моите са едни кльощавички в сравнение в вашите Ние едва сега започнахме малко бузки да имаме



Тема Re: Снимки на Симона...нови [re: di_ma]  
Автор mishlentze ()
Публикувано10.02.06 17:31



Di_ma, хайде бе, маме Докога ще го носиш това бебе? Айде да раждаш вече Да не го криеш от студовете,а
Утре сме поръчали слънчево време, за да е подходящ климата за твоето раждане, хайде дано ти е леко раждането и скоро да ни зарадваш с хубави новинки



Тема Re: Снимки на Симона...нови [re: surfline]  
Автор Nasinda ((мама на Алекс))
Публикувано11.02.06 09:57



Di_ma айде мацка стискам и аз палци, може и да е вече късно но важното е участието. На дали второто ти раждане ще е като първото - но от цялото си сърце ти желая да мине всичко леко и безпроблемно. Ти само го пусни да излезе
Тами, знаеш ли колко общи неща откривам в нашите бебоци. Плюс това и моята ме замерва с биберона и само си играем на котка и мишка та да поспим малко и двете, а нашият татко се чуди какво да ни прави
Иначе и бибата ни е същата - вчера бяхме на доктор.....качили сме за две седмици 500 грама и два сантирметра т.е 54 сме вече. Здравичка е и след двайстия ден почваме да даваме витамин Д.
Кали, спокойно и твоите ще пораснат. Представи си ако беше едно щеше да е по-отгледано от нашите взети заедно. Я разкажи прави ли погача и как мина?
Целувки на всички



Тема Re: Снимки на Симона...нови [re: mishlentze]  
Автор Nasinda ((мама на Алекс))
Публикувано13.02.06 13:56



Девойки помагайте!
До кога да оставям моята малка госпожица сама да си "реже" ноктетата. Вечер се прави на Пикасо в лицето при опит да и сложа ръкавици се лапат и плюват с широка усмивка.
И още едно въпросче - от кога почнахте да къпете бебетата си със сапунче или шампоанче?
Благодаря ви от сърце



Тема Re: Снимки на Симона...нови [re: Nasinda]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано14.02.06 10:53



Наси, и ние сме с одран нос...zа яденето на ръкавици не ми се говори, аz даже преди 2 вечери сънувах, че се zадавя с ръкавицата и после давах наряд на кревата, zа да съм сигурна, че ниЩо няма да му стане на хамстера...Сега ръкавиците са ни zакачени с по 2 беzопасни на пуловера и чакаме да ни се обелят ноктенцата сами...поне мен ме е страх да и ги режа оЩе, а и наШата акуШерка каzа да не ги пипаме...За сапун и Шампоан тук отричат всякаква коzметика освен цинков крем като е zачервена или с обрив и преварен zехтин zа след баня и zа масажи или zа лицето, ако навън е под минус 7/8 градуса до навърШване на 6 месеца, така че аz мисля да наблегна на натуралното, въпреки че тия бебеШките кремчета, сапунчета и маzилца ми иzглеждат супер, но Ще трябва да станем "гоуеми" zа да почнем да се мацотим...


Simona-25.1.2006

Тема Re: Снимки на Симона...нови [re: Nasinda]  
Автор kleo_8O (член)
Публикувано15.02.06 13:21



Здрасти Наси, аз му рязах ноктите още на 2-ия ден като се прибрахме вкъщи
Няма нищо страшно, докато спи защото иначе е невъзможно.
Аз ги режа с нокторезачка, ако ти е по-удобно може и с ножичка.
Къпя го с пяна за баня по цялото тяло и по главата на Себамед от около седмица. Иначе още от първия ден вкъщи го мажа по телцето с крем на Себамед, много съм доволна, за дупе ползвам Бочко, че му понася а е по-евтин и купувам направо по 3-4




Тема Re: Снимки на Симона...нови [re: kleo_8O]  
Автор Nasinda ((мама на Алекс))
Публикувано15.02.06 13:31



Хриси, моля те кажи ми от къде взимаш продуктите на Себа мед, защото съм търсила в аптеки и има само за големи деца, а не за бебета. Моята майка ми донесе мостри и използвам кремчето за подсичане и съм много доволна и исках да си го купя, но не успях да го намеря.
Ще ти бъда много благодарна.
Как сте вие? Ти оправили се вече?
Целувки и на двамата ви



Тема Re: Снимки на Симона...нови [re: Nasinda]  
Автор Acя ()
Публикувано15.02.06 13:39



нашата педиатърка каза да не и пипам ноктите до навършване на месец, не им били закрепени хубаво основите и можело да се измъкне някой нокът!ако не търпи ръкавичките можеш да и обличаш блузки с по-дълги ръкави и да и ги пускаш така че да покриват пръстчетата!



Тема Re: Снимки на Симона... [re: Acя]  
Автор mishlentze ()
Публикувано15.02.06 14:47



Наси, и ние рязахме вече нокти, още миналата седмица. Също ползваме себамед, след като се изринахме от Чико олиото. Доволна съм от себамед. Ние го взимаме от една малка аптека в Павлово, ама е на много затънтено място и случайно открихме там козметиката.
За ръкавичките - ние ги закрепваме върху ръкавите, така има какво да пълни ръкавичките. Рядко падат общо взето.
Моите мишки пък редовно повръщат след храна, докато се напъват да дрискат На вас случва ли ви се толкова често?




Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.