Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:26 27.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: Януари пак е тука, с бебчета Ще ни zатрупа...нови [re: Nasinda]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано23.01.06 18:19



Наси, когато дойде_дойде...пък, ако вярно съм налучкала рожденният ден Ще ви купуваме нови гаЩи няма да се скатаем я.
Днеска дира хич на ме zачита...само си намира иzвинения да не ми пуска постчетата.



Тема Re: Ей булки,...нови [re: surfline]  
Автор kleo_8O (член)
Публикувано23.01.06 18:51



Не се връзвайте на това с едрите бебета, нали и мен само ме плашеха.
Вярно че Алекс се роди 10 дни преди термин, ама 3050 гр все пак, нямаше да стане кой знае колко огормен за 10 дни

[url=http://lilypie.com][img]http://b1.lilypie.com/6gdip2/.png[/img][/url]


Тема Re: Ей булки,...нови [re: surfline]  
Автор Nasinda (глезана)
Публикувано23.01.06 19:07



Тами, май и на Дира му е студено
Как са температурите при вас? Днес си показах нослето за да си измета тераската и на секундата се прибрах вътре. Все пак е нормално зима е !

п.п За да ми потвърди думите вече 4 път се опитвам да постна тази реч



Тема Re: Ей булки,...нови [re: Nasinda]  
Автор _doritt_ (с надежда)
Публикувано23.01.06 19:32



При нас по телевизията казаха, че в дълбоката Баварска провинция, последната нощ е имало температури от порядъка на минус 33°.
Днес като излизах не ми беше студено, а майка ми непрестана да трепери. От хормонките ще да е значи.
Да не говорим, че всяка сутрин се будя гола вода



Тема Re: Ей булки,...нови [re: _doritt_]  
Автор Биcтpa (слънчева)
Публикувано23.01.06 20:45



Здравейте и от мен
Въпреки, че термина ми е за 15.02. доктора може да реши да направи плановото секцио до края на януари, но утре ще разберем. За съжаление няма да мога да ви кажа, защото отивам в София, а там където ще отседна до влизането ми в болницата няма интернет
Но и аз да се отчета аз съм +10кг само и по едно време се бях притеснила че близо 3м не съм наддавала на кг, а в същото време корема ми растеше, но д-ра ме успокои, че това е добре и не значи че бебето е малко, а напротив се развива нормално
На всички, на които им предстои да раждат желая леко и безаварийно раждане!
А на вече станалите мами ЧЕСТИТО! Да са ви живи и здрави рожбичките
п.п. Мишленце много са ти готини мишките



Тема Re: Ей булки,...нови [re: Nasinda]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано24.01.06 11:14



Наси, дорит ми напомни, че правилно съм чула по новините zа -33те...иначе при нас преz деня е -7, -5, но вечер пада до 12...но пък е слънчево и не е болка zа умиране...да ви раzкаzвам вчера какъв смях беШе в къЩи...опънала съм си аz един Шеzлонг в хола и се пека по цици, че нали било хубаво преди кърменето да се "иzлагам" на въzдух и слънце и zа да е пълна лиготията набивам сладолед...прибира се половинката, умрял от студ и се опулва...все пак не всеки ден се вижда един Буда в хола и съответно ме пита какво ми става...той си е свикнал на бременелски странности, ама явно това му дойде много, все пак човека с пуловер, Шал, яке, а аz по хавайски ценности и маам сладолед...при което Тамарка обяснява, как това е добре zа гърдите(не че влиzа много слънце преz стъклото) и се събира витамин Д zа детето...един вид правя му мляко с витамини...при което на моето така добре оправдано обяснение, милия иzцепва едно "Само утре да не реШиШ, че от слънцето Ще вкисне млякото и да те zаваря в хладилника"...и се zамислих горкото ни дете с тия двама родители какво му се пиШе...поне мога да кажа, че при нас е весело.
еииииииииии тоя пост няма минаване




Тема Re: Ей булки,...нови [re: Биcтpa]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано24.01.06 11:16



Бистра, каквото и да реШи доктора да zнаеШ, че ти стискаме палци всички от януарската и от февруарската група...пък като се приберете Ще се похвалиШ със снимков материал.



Тема Re: Ей булки,...нови [re: surfline]  
Автор di_ma (diemma)
Публикувано24.01.06 11:23



От вчера се опитвам безуспешно да се включа. Колко постинга се изтриха..... Писна ми!!!
Стискам палци на всички очакващи.


баткото - 25.04.2003


Тема Re: Януари пак е тука, с бебчета Ще ни zатрупа...нови [re: surfline]  
Автор mishlentze ()
Публикувано25.01.06 16:17



Момичета, Наси и Тами родиха. И двете се сдобиха със щерки.
Сега по ред на получаване на съобщението:

Щерката на Наси се казва Александра, тежи 3750, 52,5см. раждането е било доста тежко.

Бебката на Тами е Симона, тежи 3400, висока е 53,5 см, с черна коса. Раждането е било мечта, според думите на Тами.

Да са им честити и на двете, да са живи и здрави и четирите, много бързо възстановяване им желая



Тема Re: Януари пак е тука, с бебчета Ще ни zатрупа...нови [re: mishlentze]  
Автор _doritt_ (с надежда)
Публикувано25.01.06 17:05



Да са им живи и здрави щерките и много радост и щастие да им носят.
На мамите бързо възстановяване.

Ех и на мен ми се прииска вече да си гушкам дундито.




Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.