Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:29 27.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Как сте, булки?нови [re: novaa]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано16.01.06 12:21



Хе хе...момичета като ви чета ми става едно такова хуууууубаво...все едно, че zапочваШ да се влЮбваШ...Поzдрави и да нагуШкате малките дунденца.



Тема Re: Как сте, булки?нови [re: surfline]  
Автор Nasinda (глезана)
Публикувано16.01.06 12:52



Здравейте девойки! Току що се връщам от преглед. Явно мойта девойка ще я правим менекенка - с тези дълги крачета има да припадат господата по нея (ех няма на кой да се метне) Иначе сме добре и с изследвания, и с тонове. Само дето вечер имам чувството, че ще ми продъни коремчето от премятане от къде това място, от къде това чудо.
Споделете тези девойки, които свикват с малките човечета справяте ли се и всякакви интересни моменти?



Тема Re: Как сте, булки?нови [re: Nasinda]  
Автор Nasinda (глезана)
Публикувано17.01.06 13:33



Абе девойки да не сте се пръснали по болниците да раждате? Ще се затрием баш в нашия си месец, я да се засрамим набързо и да кажем по 2-3 думи?



Тема Re: Как сте, булки?нови [re: Nasinda]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано17.01.06 14:11



Аz съм тук...ама от вчера ме стяга кръста и корема...май на това му се викат контракции и сноЩи почти неуспях да спя, та сега дрема пред телевиzора та zа това не съм много активна...днеска сме на доки и Ще видим той какво Ще каже коzирогче или водолейче Ще да е.



Тема Re: Как сте, булки?нови [re: surfline]  
Автор Nasinda (глезана)
Публикувано17.01.06 15:26



Тами стискам палци, каквото и да е! Време ни е вече, така че ако е дошло време бебчо да излиза ние можем само да му помогнем.

Пиши какво ти е казал доктора!



Тема Re: Кали родинови [re: Nasinda]  
Автор mishlentze ()
Публикувано17.01.06 17:57



Здравейте и благодаря от сърце на всички за поздравленията
Наси, с твойта приятелка май се видяхме в болницата, бебетата и на двете ни бяха на системи и ходехме в детското отделение да кърмим заедно. Голяма сладурана е.
Момичетя, много съм щастлива, макар че от време на време ми иде да се хвърля през балкона Какво противоречие, а Много са ми хубави мишленцата и най-вече живи и здрави. И гръмогласни!!! Чакам един диск със снимки от изписването, надявам се утре да имам време да ви пусна малко снимков материал
Раждането мина леко, за 45 минути. Утре ще разправям, че сега надават вой



Тема Re: БРАВО на Кали...нови [re: surfline]  
Автор mishlentze ()
Публикувано17.01.06 18:37



Тами, тензухчето върши работа, нищо че й се смях на бабето, то си знае, доктора я похвали като капацитет



Тема Клео родинови [re: novaa]  
Автор mishlentze ()
Публикувано17.01.06 18:54



Момичета, имам удоволствието да ви съобщя, че Хриси роди на 13.01. момченце Алекс и се засекохме в болницата за 2 дни, макар че нямахме много възможност да се виждаме Момченцето е добре, но се роди с форцепс и затова ще полежат в болницата, за да се адаптира. Тя е цялата в шевове, но се държи мъжки Вече се кърмят
Странното е, че точно предния ден имаше преглед в Тина Киркова и ми дойде на свиждане следобеда и точно разправяше, че уикенда е организирала пренасяне и иска да устиска до понеделник, но на другия ден сутринта и тя роди.
Болницата е толкова пълна, че тя лежа във вип родилната зала, в която е родила цели 2 нощи, защото нямаше свободни легла В неделя, когато ни изписаха най-сетне са я качили горе във випа. Трябваше да спи на моето легло, но в крайна сметка е в друга стая.
Да й е жив и здрав сина, дано да се оправи бързичко



Тема Re: Клео родинови [re: mishlentze]  
Автор Nasinda (глезана)
Публикувано17.01.06 19:33



Честито на Хриси! Да и е жив и здрав. Абе Кали нали щеше да ражда секцио защо са я мъчили нормално..... Айде като имаш време пиши и за твоите мишки........
Поздрави на теб и Асен и да нацелуваш бебешоците



Тема Re: Клео родинови [re: Nasinda]  
Автор mishlentze ()
Публикувано18.01.06 02:58



Наси, щеше да е секцио, но после решили, че може и нормално, а тя искаше нормално.
Тук е мястото да честитя на всички отчели се вече мами и да им пожелая леко гледане на бебешоците, защото се оказва, че не е никак, ама никак лека работа
Мерси за поздравите, и на вас също Вие явно още сте 2 в едно
За моите мишки какво да кажа, започнахме с кърменето на третия ден, дотогава не бях в състояние. Ники захапа веднага и в началото сучеше по-добре от сестра се, но сега вече Ели суче по-бързо и по-добре. Ния я храня по 20-25 минути, а него 30-35, макар че доктора каза, че е нормално до 20-тата минута да са се нахранили. Ако ги храня само 20 после се събуждат на 1-вия час още и се дерат като за световно
Другото, което установих е, че май ми е рядка кърмата и като количества не е много. Затова взех да давам последните дни изкуствено на 1 или 2 от храненията, главно следобед и вечер преди следобиден и вечерен сън, за да поспят добре, а и мама покрай тях Обаче следобед си реват въпреки всичко, даже май колики имаме, та пият анасонов чай вместо вода и понякога саб симплекс. Днес чакам педито да кяже какво правим с кърмата, че много ме притеснява, че не се дохранват, а и май като давам изкуствено и пропускам по едно - две кърмения са ми се втвърдили гърдите яко, та точно сега си теглих един горещ душ и ги масажирах, та да се отпуснат малко, че са като камък. И чакам в бойна готовност да се събудят мишките
Първата нощ вкъщи ни беше кошмарна, имайки предвид, че аз отнесох всичко, за да може мъжа ми да отиде на работа на другия ден. Явно им трябваше време за адаптация на мишоците, Ели спа като пор, но Ники ми се буди 100 пъти все недоял. Предната нощ спаха супер и тази засега се представят много добре. Но пък на мен ми е некомфортно с тези каменни цици, та вече тръпна в очакване да се надигнат.
Разучих номера на китайката с едновременното кърмене на 2-те мишки, обаче ми трябва асистент да ми ги намести. Така пестим време и нерви и пада голям смях.
Вчера заснехме подробно филмче как татко им ги преобува и къпе и после как се кърмят 2 мишки. Таткото още снощи звъня да се похвали на тоя и оня и сега всички тръпнат в очакване на прожекцията
Таткото прави миналата седмица 2 купона - за всеки близнак по 1 се правело На първия младите - 70 човека!!!!!! На втория дъртите - още 60!!!! Та общо взето втора сватба е правил, само че без мен
А народа яко подаръци е надонесъл и сега се чудя къде да ги слагам. А има неща, дето са за 3 годишни + !!!! Eдна кукла ни подариха, дето е по-голяма от Лени и едно шарено влакче, горе-долу с големината на Ники Но има и много полезни неща. Дребосъците май имат вече повече злато и сребро от мама и тати взети заедно




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.