Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:48 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Шейна с облегалка  
Автор milamia ()
Публикувано21.12.05 15:02



Девойки, имате ли идея къде в София мога да купя шейна с облегалка и странични дръжки, за да возя бебораната завита все пак? В Метро проверих, има само дървените без облегалки и пласмасовите корита.



Тема Re: Шейна с облегалканови [re: milamia]  
Автор gnuto (непознат )
Публикувано21.12.05 15:08



Миналата година имаше на пазара на Красно село такива шейни с облегалка и отстрани за ръчичките, с дървена седалка.В еднин детски магазин,който е точно в съмия пазар,много голям.Може да питаш някой и ще те упъти,защото аз незнам как точно да ти го обясня.Бяха към 40лв.Дано да има и тази година!



Тема Re: Шейна с облегалканови [re: milamia]  
Автор aлбeнaди (take it easy)
Публикувано21.12.05 15:20



Бях ангажирала майка ми да намери подобно нещо. Жената обикаляла цяла София и никъде нямало - или свършили, или вече не продавали... Най-накрая ми каза, че е намерила в някакъв склад в Илиенци. Доста е хубава - с дървена седалка, с облегалка и дръжки за ръцете.


Анна 8.12.2004

Тема Re: Шейна с облегалканови [re: milamia]  
Автор Svetulka (bulka)
Публикувано21.12.05 15:50



Вчера купихме шейна от подлеза на НДК-то,там където са многото магазинчета,преди да излезеш за спирката на трамваите.Дървена седалка,с обелгалка и дръжки за 24 лв.,стабилна,желязна,около 4кг.Изложена е пред магазина,заедно с други играчки.
Веднага я пробвахме на НДК-то,аз и малката се спуснахме,после сама я пуснахме, и баща й накрая с нея се пързаля
Ти от кой квартал си?

Редактирано от Svetulka на 21.12.05 15:52.



Тема Re: Шейна с облегалканови [re: milamia]  
Автор tani4ka (mama na Boris)
Публикувано21.12.05 15:51



Аз видях такива дървени с облегалка за гърба и ръцете в един магазин на Пиротска, в частта след Христо Ботев, посока Метростанцията, дано да си ме разбрала. Цената й е 22 лева. Магазинчето се намира на левия тротоар, в него се продават обувки, а шейната е сложена пред магазина.

Успех и весели празници!

Борис - 03.06.2004


Тема Re: Шейна с облегалканови [re: Svetulka]  
Автор milamia ()
Публикувано21.12.05 17:15



Аз съм при хотел "Плиска", но където и да има, ще отида да взема. Мерси за инфото.



Тема Re: Шейна с облегалканови [re: milamia]  
Автор dafna (с посл.буква А)
Публикувано22.12.05 11:10



В МЕТРО гледах шейни с метална облегалка и дръжки за ръцете...незнам, дали сте гледали същите шейни. Облегалката всъщност е метална тръба.
На бебока му подариха такава и е много хубава и удобна!

стар потребител с прецакан профил


Тема Re: Шейна с облегалканови [re: milamia]  
Автор LadyO1 (и малкия Ади :))
Публикувано22.12.05 11:11



Ние взехме от метро-





Тема Re: Шейна с облегалканови [re: LadyO1]  
Автор dafna (с посл.буква А)
Публикувано22.12.05 11:53



Същата!

стар потребител с прецакан профил


Тема Re: Шейна с облегалканови [re: LadyO1]  
Автор Andrea$ (Andy)
Публикувано22.12.05 12:15



И колко струва в Метро?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.