Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:37 21.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Мами гушкат ноемврийчета и съветват декемврийчнови [re: annna]  
Автор Meme lndiankata ()
Публикувано19.12.05 19:22



Да ти е жива и здрава рожбичката. Да расте усмихната и красива, и много да се обичате



Тема Re: Отчетнови [re: simba]  
Автор kadrokosa (слънчева)
Публикувано20.12.05 09:49



Здравейте, момичета!
Първо - ЧЕСТИТА РОЖБА - МОМА НА АННА! ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО ДА ВИ РАДВА И ВНАСЯ МНОГО ПОЛОЖИТЕЛНО НАСТРОЕНИЕ И ЕНЕРГИЯ!
Да ви разкажа сега за вчерашната ми консултация. Значи в отделна тема бях поместила нашите проблеми, които се появиха в нач. на 9 мес, така че сега само развитието. Отивам си аз на ЖК и пак ми викат малко е ускорена сърдечната дейност на бебо, ама не колкото предните пъти, което съответнно въобще не ме успокои. Прегледа ме и на видеозона - съмнения за увита пъпна връв около врътлето, но не 100% сигурно. При което аз вече полудявах. Побързаха да ме успокоят, че половината бебета се раждали така и не съм първата. После ме каши на магарето да проверява за разкритие. Аз й викам имам контракции, ама не са болезнени и нищо друго, ама тя настоя. И какво.... - грам разкритие няма както и шийката още не се била центрирала?!?, което значи - никакви признаци за раждане. Явно малчо ще ни държи в напрежение чак до края на термина си - 29,12. Ама, нямам претенции - само да е жив и здрав!
След това се прибрах, ама все още много притеснена и си викам да взема да отида и на др. лекар да ме погледне на видеозон и той и да си каже мнението. Така и направих. Той е завеждащ отделението "Генекология и патологична бременност" в нашата болница/единствена с АГ отделение/ Та човека ме погледна и каза, че не вижда усукана връв, но не може и той 100% да ми гарантира. Каза обаче, че до 27,12, ако не родя да си вземам багажа и да постъпя в болницата, да ме наблюдават и следят тоновете на бебето - за по - сигурно. И до 30,12 трябва да съм родила!
Ето това беше за вчера - направо много пълен ден с емоции, но все пак вече съм по-спокойна и знам, че трябва да се държа - за доброто на малчо! Ще се опитам!!!!
Пожелавам ви приятен ден и съжалявам за дългите обяснения, но имах нужда да ги опиша!



Тема Re: Мами гушкат ноемврийчета и съветват декемврийчнови [re: Meme lndiankata]  
Автор pachikrak (гъба)
Публикувано20.12.05 14:09



Честито на Аннна и бързо възстановяване!




Тема Re: Мами гушкат ноемврийчета и съветват декемврийчнови [re: annna]  
Автор Lohi (Nesi be6e zaeto)
Публикувано21.12.05 14:08



Честита Елена :)!

Да ви е здравичка и засмяна! Леко възстановяване на майчето ;)

Брееей, колко много бебоци имаме вече!!! :)



Тема Re: Отчетнови [re: kadrokosa]  
Автор kristti (malko cvetence)
Публикувано21.12.05 21:32



И аз съм горе-долу на същия хал.Понякога си мисля че психясвам.На консултацията ми водиха термин за 28.12.после ми го смениха на 24.12.В 8 месец отидох там където ще раждам в Св.София и според 3D и там ми дадоха термин 24.12.От известно време вдигам кръвно,а до сега винаги съм била с ниско.Правиха запис на тоновете на бебчо и установиха че той си е добре.Качиха ме и на магарето разкритие никакво.Шииката на матката била много назад и според акушерката нямало изгледи за скорошно раждане.Все пак ако не стане от само себе си на 25.12 трябва да влезна в болница да предизвикат раждане.Направо изпитвам ужас от страх.Мислех че до сега ще съм родила.Представях си как на коледа ще сме си в къщи и тримата,а сега таткото сам,а аз в болница.Моля се да стане чудо и бебчо да реши да излиза сам наи-късно утре.



Тема Re: Отчетнови [re: kristti]  
Автор kadrokosa (слънчева)
Публикувано22.12.05 09:34



Виж, мила, надявам се да стане чудо и при теб и да си родила днес или утре, но ако не се случи - не се шашкай и не го приемай толкова навътре това за Коледа. Знам, че е един от най-хубавите празници, но живот и здраве празници много и години много....., ама бебета не се раждат всяка година. Трябва да сме благодарни, че ни се случва, а не да мислим за разни дати, празници и т.н. Всичко ще е наред и горе главата!!!!
Весели празници! И не забравяй - По Коледа стават Чудеса!!!!



Тема Re: Симба, какво става ......нови [re: simba]  
Автор gigikas (вече е мама)
Публикувано22.12.05 17:56



Симба, какво става със статистиката? Ще ни впишеш ли във вълшебния списък?



Тема Имам си момченце [re: gigikas]  
Автор buba_sf (непознат)
Публикувано24.12.05 15:38



Doide i moq red za otchet
Imam si momchence rodi se na 15.12. v 15:20h 3700 i e 51 sm
Veche sme si v kashti ,no ne sme ot nai-poslushnite bebeta nacupvam se] mnogo plache. Doktorkata kaza che sa ni zapochnali kolikite, a na men mi se struva rano.
Veseli praznici ot men!!!!



Тема Re: Имам си момченце [re: buba_sf]  
Автор Meme lndiankata ()
Публикувано24.12.05 19:53



Да ти е жив и здрав юнака. ПОжелавам ти да не го мъчат много коликите, че да не го боли милото и да не плаче. . Весела Коледа!

А как се казва?



Тема Re: Мами гушкат ноемврийчета и съветват декемврийчета [re: simba]  
Автор HELlANA ()
Публикувано24.12.05 20:37



ей здравейте! да ви се похваля, малко със закъснение, имам си момченце Михаил. Роди се на 06.11. Той е моята гордост 55см и 4,2кг. поздрави на всички.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.