Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:56 13.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: и аз си имам момче :)нови [re: Emili]  
Автор deni_beni (traveller)
Публикувано10.12.05 11:46



Честито и на вас! Да сте много много щастливи и занапред и най-вече да сте здрави!



Тема Re: Моето момиче!нови [re: terryberry]  
Автор deni_beni (traveller)
Публикувано10.12.05 11:57



Ами бебока наистина заприличва на по-голям бебок, започва да будува повече, заглежда се, заслушва се и се усмихва по-често(ама насън)
Коликите го хванаха от няколко дни - предимно вечер. Къса ми се сърцето като го гледам как страда Добре че намерихме едни прехвалени капки от чужбина, а чакам и още един вид, та може да спи вечер.
Иначе е голям поспаланко, досега ми заспиваше посредата на храненето и постоянно изцеждах за да си дояжда. Сега от няколко дни вече се справя почти сам (а аз мислех че ще се отбие с тези биберони), явно е по-силен вече и по-буден
А Ванеса защо толкова често се буди? Ти така ще се скапеш от умора ... а е важно и за теб да си почиваш.

Яде по 5 пъти на ден най-много, а вечер спи по 7- 8 часа



Тема Re: и аз си имам момче :)нови [re: shnapy]  
Автор terryberry (:))
Публикувано10.12.05 18:10



Честито на Shnapy за Ники и на Emili за Алекс! Много здраве и щастие пожелавам на малките мъже! Скорошно възстановяване на мамите!




Тема Re: Моето момиче!нови [re: deni_beni]  
Автор terryberry (:))
Публикувано10.12.05 18:19



Дени_бени какви са тези капки дето помагат против коликите? Аз още не съм купила, но и не знам какви са марките тук. Питах в болницата и там ми казаха, че нямало значени, били еднакви.
Мойта кукла се буди през 3-4 часа тази нощ и аз доста си поспах. Честно казано никак не ме изморява. След раждането на синът ми биях ужасно отпаднала. Сега имам много енергия и се чувствам страхотно. Гледам си я сама, мъжът ми помага когато се прибере вечер. И не само, че нямам кой да ми помага непрекъснато имама гости - местните се чувствавт поканени по всяко време.
По съвет на лекарите тук не се изцеждам изобщо. Оставила съм бебка сама да регулира кърмата. И за сега така е по-добре. Шише не съм и давала. Давах и малко вода с лъжичка, за да си изплаква устата. На една седмица си беше върнала килограмите от раждането.




Тема moeto sakrovi6te!нови [re: terryberry]  
Автор delphin (минаващ)
Публикувано12.12.05 08:12



MNOGO SAM 6TASTLIVA!!!

Na 7-mi dekemvri v 11:04 sutrinta se rodi nai-prekrasnoto zai4e na mama i tati - NIKI (Nikolai)! Rodi se 2.710 i e dalag 50 sm. Nemoga da opi6a 6tastieto ni, migovete s nego sa nezabravimi i izpalneni s ljbov!


Pojelavam na vsi4ki novorodeni beb4eta i tehnite roditeli da sa mnogo 6tastlivi, zdravi i usmihnati!

Celuvki za vsi4ki!




Тема Re: Моето момиче!нови [re: terryberry]  
Автор deni_beni (traveller)
Публикувано12.12.05 10:03



Нашата лекарка ми препоръча Lefax -от Германия и Ynfacol - от Англия. Засега съм доволна от първите, чакам да ми донесат и от другите. Слава Богу с тях бебчо спи по цяла нощ, а и следобед като го хванат коликите се успокоява от капките.
Иначе и ние сме постоянно с гости - нашите приятели не са свикнали да имам толкова много време и да си стоя в къщи и идват да ни виждат често. А от тази седмица почваме да ходим по-редовно на работа за по 4-5 часа следобед.
Поздрави и усмихната седмица на всички





Тема Re: moeto sakrovi6te!нови [re: delphin]  
Автор deni_beni (traveller)
Публикувано12.12.05 10:07



Честито!!! Да ви е жив и здрав малкия Ники! Да расте добър и умен за радост на мамам и тате
Бързо възстановяване ти пожелавам!



Тема Re: moeto sakrovi6te! [re: delphin]  
Автор Nasinda (глезана)
Публикувано12.12.05 10:26



Честито и от мен! Ето видя ли, че от притеснения няма смисъл. Да ти е живо и здраво синчето. Като имаш възможност пиши как е минало всичко. Леко и бързо възстановяване.....



Тема Re: moeto sakrovi6te! [re: delphin]  
Автор mishlentze ()
Публикувано12.12.05 10:47



Честито Желая ви да сте здрави и все така щастливи



Тема Re: moeto sakrovi6te! [re: delphin]  
Автор pachikrak (гъба)
Публикувано12.12.05 19:33



Честито на новите мами и бързо възстановяване





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.