Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:13 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Амниоцинтеза в Пловдив? Спешно!!нови  
Автор savv (непознат )
Публикувано28.11.05 11:00



Здравейте момичета,
тази сутрин се оказа че ми предстои амниоцинтеза още тази седмица. Мислех да ходя в Майчин дом - София, но тук в Пловдив ме увериха че няма място за притеснение - имали един спонтанен аборт от 1988 досега след манипулацията. Специалистите са д-р Димитрова (не е софийската) и д-р Корсемов - някакви отзиви за тях да знае някой? Или да сте чули за по-голям брой аборти след амнио в Пловдив?
Ще съм много благодарна за бързи отговори, нямам никакво време...



Тема Re: Амниоцинтеза в Пловдив? Спешно!!нови [re: savv]  
Автор steffy (познат)
Публикувано28.11.05 12:34



Хич не им вярвай... ходи си в София, тия от ВМИ-то са години назад, лежах там 1 седмица и се ужасих от грешките, на които станах свидетел... Д-р Корсемов не съм го и чувала, а ако говориш за Елена Димитрова от ВМИ бягай надалеч, само това ще ти кажа, пък ти си решаваш.



Тема Re: Амниоцинтеза в Пловдив? Спешно!!нови [re: savv]  
Автор nia72 (vesela)
Публикувано28.11.05 12:45



хич не го мисли. бягай в МД София поне ти е на близо. успех и да пишеш какво е станало после



Тема Re: Амниоцинтеза в Пловдив? Спешно!!нови [re: steffy]  
Автор savv (непознат )
Публикувано28.11.05 13:54



Благодаря за отговора, но все пак нещо по-конкретно за Димитрова - защо да бягам, много неопределено ми звучи, а въпроса е важен. То това не е точно в ВМИ, а в сградата на хирургиите на Пещерско шосе, но пак си е към ВМИ. Ти там ли си лежала?



Тема Re: Амниоцинтеза в Пловдив? Спешно!!нови [re: savv]  
Автор bim_bam (камбанка)
Публикувано28.11.05 14:17



За д-р Димитрова не мога нищо да ти кажа, за съжаление не я познавам лично. Д-р Корсемов е страхотен специалист и знае какво прави. И двамата работят във ВМИ, за същата болница става дума.
Въпреки това обаче, аз също ще те посъветвам, ако имаш възможност да направиш амниото в София. Тъжната истина е, че в Пловдив това изследване наистина се прави рядко. Стискам палци и успех!

П.П. Ако искаш, ще проверя как стои въпросът за Окръжна болница и ще ти кажа. Пиши ми бележка, ако решиш.



Тема Re: Амниоцинтеза в Пловдив? Спешно!!нови [re: savv]  
Автор steffy (познат)
Публикувано28.11.05 15:56



Точно на Пещерско на 3-я етаж отдавна е преместено АГ-то на ВМИ, казах ти моето мнение, точно там съм лежала в края на август, а Димитрова е завеждаща на Патологична бременност. Аз лично не съм очарована от отделението като цяло, но ти си знаеш.

Редактирано от steffy на 28.11.05 16:00.



Тема Re: Амниоцинтеза в Пловдив? Спешно!!нови [re: savv]  
Автор savv (непознат )
Публикувано28.11.05 19:56



Като че ли реших вече за София - още повече че разбрах че експресния тест за Даун е 5 дни, а в Пловдив - 3 седмици! Много ми се вижда... Дано наистина става бързо в МД. Ще разкажа като приключи.



Тема Re: Амниоцинтеза в Пловдив? Спешно!!нови [re: savv]  
Автор *margo* (magi_sveta)
Публикувано28.11.05 21:24



Ето и моето мнение и за двамата. Родих при друг лекар във ВМИ, но момичето от стаята ми роди при Корсемов, той често идваше на визитации, така му се падаха дежурствата - това е през 2003 и още беше на старото място. От него съм с невероятно добри впечатления. Не мога да кажа обаче същото за Д-р Димитрова. Лежах 2 седмици в отделението и още в началото на бременността ми, което ме зареди с отрицателни преживявания за цялата бременност. Толкова грубости никога не съм търпяла, незнам какво искаше тази жена от мен, но то изследвания ли не ми се губиха, какво ли не беше... Накрая без да има пълни резултати ми каза, че трябва да махна бебето, защото се предполага, забележи при днешната медицина се предполага Таласемия майор. Подписах се и ме изписаха.
Родих напълно здраво и нормално дете, без повече да стъпя при нея.



Тема Re: Амниоцинтеза в Пловдив? Спешно!!нови [re: *margo*]  
Автор steffy (познат)
Публикувано29.11.05 12:46



Не се учудвам... тази женица изобщо не в час... на мен пък ми изписа прегнил, без да имам никакви оплаквания, понеже така и не можа да ми постави диагноза, явно е много скарана с ехографа... и не вижда елементарни неща... иначе се мисли за голяма работа и наистина е ужасно груба, преглежда ме веднъж и това беше най-отвратителният преглед в живота ми и аз няма да стъпя повече там, добре че разбрах навреме каква е ситуацията.



Тема Re: Амниоцинтеза в Пловдив? Спешно!!нови [re: savv]  
Автор TE_DDA (ЪкУшерката!Опс!)
Публикувано29.11.05 22:55



а защо трябва да си правиш? т. е сигурна ли си,че наистина е наложително?

Извинете за правописа - немам нерви за тирета и запетайки



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.