Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:38 25.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ще имам втори син!нови  
Автор poзi4ka (огнена)
Публикувано28.11.05 11:50



Скъпи клубарки,

искам да Ви съобщя, че според Мазнейкова със сигурност април ще стана мама на втори син! Младежът демонстрира "внушителни" полови белези и според нея няма абсолютно никакво съмнение в принадлежността му към силния пол.
След първоначалния шок (все пак се надявах да е фина девойка този път) вече се поосаферих и взех да свиквам с мисълта, че ще живея от април не с двама, а с трима мъже.

Моля, споделете, лесно ли се гледат двама момци, като уточня, че кандидат-баткото не е от най-кротките...?




Koko - 06.05.2001


Тема Re: ще имам втори син! [re: poзi4ka]  
Автор [desi] (мама)
Публикувано28.11.05 11:54



ами супер си е - поне имаш вече опит
Аз чакам 3тото си момченце през януари ....та реших да си взема женско куче за уравновесяване...(е пак 2 на 4 ще сме, ама все пак по-добре от 1:4)

така по-лесно ще се навиеш за следващо бебе - аз все още не съм се отказала да пробвам и за момиченце след някоя друга година....



Тема Re: ще имам втори син!нови [re: [desi]]  
Автор poзi4ka (огнена)
Публикувано28.11.05 12:05



И аз това му викам на съпруга - след две години да работим за ново бебе (разбирай-момиченце), но той ми противопостави един неоспорим аргумент: а каква е гаранцията, че третия път няма да е същото?

Поздравявам те най-сърдечно за смелото ти решение да станеш за трети път майка и особено за евентуалните ти бъдещи намерения за следващи опити!



Koko - 06.05.2001


Тема Re: ще имам втори син!нови [re: poзi4ka]  
Автор happy_mama (непознат )
Публикувано28.11.05 12:45



Здравей!

Да ти е честито! Едно поне е сигурно - ще бъдеш най-красивата жена в къщи!

Аз вече имам двама сина - на 7 и на 4, а момента чакам трето и горещо се надявам този път да е момиче , макар че понякога си казвам - е, добре - свикна с рицарските двубои у дома, роботите, колите по пода, а сега как ще се оправиш с Барбита, плитки и прочие момичешки финтифлюшки?

Ами не се гледат трудно - не се плаши! Малкия гледа от големия и попива всичко. Много неща научи покрай батко си преди връстниците си - и как не?! след като големия го пердашеше когато беше на 2-3 години, ако не познава цифрите, а сега го учи да пише ръкописно и малчо милия много се старае ...

Имат си общи теми и игри. Бият се, ама пък да знаеш колко много се обичат...

Сега и двамата искат сестричка, защото "две момчета и едно момиче е много по-интересно" според думите на малкия кандидат-батко...









Тема Re: ще имам втори син!нови [re: poзi4ka]  
Автор Nasinda (глезана)
Публикувано28.11.05 14:35



Розичка, поздравления! Майките, които имат 1-2 или 3 дъщери много ви се радват на такива мъжки майки, така че смело напред! Ние ще ви подкрепяме морално....



Тема Re: ще имам втори син!нови [re: happy_mama]  
Автор Blondi (hohi)
Публикувано28.11.05 14:36



Позичка ли си или Розичка???

Поздравления за хубавата новина.Деси и Хепи Мама,направо ме смайвате.Откъде толкова сили да гледате 3,че и 4 деца???Браво,браво.Не мога да се похваля с таква смелост и всеотдайност,но във връзка с темата да лажа,че като забременях и много драпах и аз за момиче (май като почти всяка майка,не знам защо...зор и щерките ни да се мъчат с мензис и раждане...),но сега имам момче ,освен това ми харесва да съм мама и искам да си имам още едно (преди бях супер против две деца да имам) и...пак искам да е момче.Така че радвай се,ще си ухажвана и глезена мама от толкова мъже у дома.Още един път честито и целувки.



Тема Re: ще имам втори син!нови [re: poзi4ka]  
Автор di_ma (diemma)
Публикувано28.11.05 15:25



И аз! И аз! Февруари трябва да се роди вторият ми син, но аз все още си мисля, че стават грешки (вътрешния ми глас го казва). А иначе съм се настроила за мъж, дори си има вече име.


баткото - 25.04.2003


Тема Re: ще имам втори син!нови [re: Blondi]  
Автор poзi4ka (огнена)
Публикувано28.11.05 15:38



Розичка е по-добре!

Ами на мен вътрешното ми чувство ми подсказваше, че пак чакам син, но все пак се надявах на момиченце. Те са много по-милички и любвеобвилни в сравнение с мъжкия пол. Моят Коко е много добро детенце, но е буйничък и не мога и минута да го задържа в ръцете си и да му се порадвам. Непрекъснато нещо ръчка - потен, с изсулени панталони, пълзи, тича и т.н. Даже докато мием зъбите, подскача на едно място, не може миг да се укроти.

А сега с още едно като него - леле-мале...



Koko - 06.05.2001


Тема Re: ще имам втори син!нови [re: poзi4ka]  
Автор Blondi (hohi)
Публикувано28.11.05 15:45



хи хи
Да,ама синовете обичат повече майките си,а момичетата карат по-тежък пубертет....



Тема Re: ще имам втори син!нови [re: di_ma]  
Автор poзi4ka (огнена)
Публикувано28.11.05 16:15



Малко се съмнявам в грешки днешно време, при тези хубави УЗ-та.

Но пък напълно вярвам във вътрешните гласове на мамите и твоят случай ми е много интересен.

Аз лично с очите си на морфологията видях пишлето на бъдещата надеждна издънка, с двете зрънца отстрани, така че за мен нещата са от ясни - по-ясни...






Koko - 06.05.2001



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.