Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:34 08.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Амниоцинтеза в Пловдив? Спешно!!нови [re: savv]  
Автор steffy (познат)
Публикувано01.12.05 11:38



Ми щом предпочиташ мазни усмивчици и некъдърна работа, ходи си при Димитрова, какво има да се чудиш... :) Тя си е експериментаторка и не е в час, пак ти казвам. :)
Аз не мога да се оплача от лекарите в София, истински специалисти са... В Пловдив само набират точки, ама на гърба на пациентите...

Редактирано от steffy на 01.12.05 11:39.



Тема Re: Амниоцинтеза в Пловдив? Спешно!!нови [re: steffy]  
Автор Blondi (hohi)
Публикувано01.12.05 12:26



А в целия Пловдив само тези двама доктори ли правят амниоцентеза?Други варианти,клиники няма ли?
И ако предварително си се настроила така отрицателно към софийските лекари и отношението,остани в Пловдив тогава.В София също ще чакаш резултатите,няма да ги имаш на следващия ден.Но си е факт,че най-добрите болници,специалисти и оборудване са именно в София.Ти си решаваш.



Тема Re: Амниоцинтеза в Пловдив? Спешно!!нови [re: savv]  
Автор дoц. д-p И. Kpeмeнckи (доктор)
Публикувано01.12.05 12:48



Уважаеми Госпожо,

Ако наистина Сте решила да правите амниоцентеза, може да заповядате всеки ден, който Вие изберете.
Извинявам се за проведения с Вас разговор и поемам личен ангажимент, лицето, което Ви се е "накарало" да Ви се извини, в допълнение към санкциите, които ще получи.

Уверявам Ви, че проведеният разговор по никакъв начин няма да се отрази отрицателно на бъдещото отношение към Вас и провеждането на амниоцентезата.

Ще Ви трабват:
1) Пълна кръвна картина.
2) Кръвна група.
3) Специална игла, която се купува от аптека срещу Майичн дом - 20 лева.
4) Възможно е да Ви поискат 50 лева за амниоцентезата.
Всички останали специализирани изследвания, включително и бързия тест за Вас ще бъдат безплатни.

Моля посочете телефон за връзка.

Бъдете здрава.
Кременски
9172 268
9172 476



Тема Re: Амниоцинтеза в Пловдив? Спешно!!нови [re: Blondi]  
Автор steffy (познат)
Публикувано01.12.05 12:56



Те в Пловдив във ВМИ епидурални упойки не слагат, щото нямат анестезиолози, та разправят на бременните колко са опасни епидуралните упойки, ти за амниоцентезата се чудиш, че нямало други доктори... :))) Уникални са и са години назад, факт е... Епидурални упойки слагат само в Торакс и Весела, това е.



Тема Re: Амниоцинтеза в Пловдив? Спешно!!нови [re: дoц. д-p И. Kpeмeнck]  
Автор Blondi (hohi)
Публикувано01.12.05 13:01



Ех,как си нямам и аз тук един такъв мил доктор Кременски...



Тема Re: Амниоцинтеза в Пловдив? Спешно!!нови [re: дoц. д-p И. Kpeмeнck]  
Автор savv (новак)
Публикувано01.12.05 21:54



Уважаеми доценте,
Моля Ви не казвайте и дума на д-р Димитрова и без това ми заяви колко е ядосана от случая и знам че задълбочаването му само може да ми навреди. Никакви санкции за нея не биха ме зарадвали, само единствено да не ми се пада тя на амниоцинтезата! Нищо друго не искам, знам че сигурно са фобии но ще си въобразявам че няма да ми я направи добре заради лично отношение. Вече се записах за 6.12. или 7.12.2005 ако няма часове за 6-ти (на 5.12. ще ми кажат по телефона кой точно ден да дойда). Не мога да отрека че този път доц. Георгиева беше значително по-любезна чак се обнадеждих че може и на Димитрова да й е минало че съм прескочила каналния ред. Може и да си е права лекарката но не виждам пациенти от страната от къде могат да знаят какво точно да правят и кой "единствено организира амниоцинтезите". Аз за всички изследвания научих от Вас тук в този форум (гинеколога ми даже не знаеше какво е нухална транслуценция), сама си ги изисках и сега като ми се падна и амниоцинтеза да правя естествено че ще се обърна за съдействие към Вас. Изключително много Ви благодаря, не мога да сравня отношението Ви към всяка една бременна с това на другите лекари, но пак Ви моля - да оставим лично "засегнатите" от моя случай и просто да приключи въпроса. На 6.12. вече се надявам че ще съм там и то само с позитивни мисли.
тел. 0888 430661
032 647655



Тема Re: Амниоцинтеза в Пловдив? Спешно!!нови [re: savv]  
Автор belerby (непознат)
Публикувано02.12.05 11:21



Savv, наистина трябва да се успокоиш и да си мислиш само за хубави неща. Манипулацията, както не многократно са писали (а и ти сигурно достатъчно си си информирала) други майчета е рискова, но по скоро теоритично. Д-р Виолета Димитрова е един твърде натоварен професионалист, но това в никакъв случай не означава че ще те "претупа" измежду другите си ангажименти, поне такова е моето наблюдение от няколкото ми срещи с нея. Предубеждението, че ще има някакво негативно отношение към теб, с пълна сила го изпрати на боклука, тя ще направи всичко възможно нещата да завършат по най-благоприятния начин. Доц Георгиева, също може да бъде много приятна и като човек, не само като добър професионалист. Желая ти успех и ти стискам палци, ще видиш когато всичко свърши ще се смееш на недоразуменията и притесненията си.



Тема Re: Амниоцинтеза в Пловдив? Спешно!!нови [re: belerby]  
Автор savv (новак)
Публикувано02.12.05 12:14



Смятам че съм вече спокойна. Не казвам че някоя от двете доцентки не е добър професионалист, в никакъв случай не съм го помислила. Но да отиваш на такава манипулация и да не се чувстваш комфортно с изпълняващия е лекар също не е добре. Явно всичко е съвсем субективно според конкретната ситуация - аз не бях чула нищо лошо за нея, но ето че с мен не мина добре разговора ни. За Мазнейкова изчетох какви ли не страхотии из форума, но бях на ехограф при нея и беше перфектна включително откъм отношение. Вярно е, че ме водиха познати, но все пак... Много съм доволна от нея. Аз бях решила за феталната морфология да я сменям с Димитрова - един вид за благодарност след амниоцинтезата да отида в частния кабинет на Димитрова и да й платя на нея, но сега разбира се си оставам при Мазнейкова.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.