Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:53 14.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Тема Въпрос за чаянови  
Автор 3лaBeщицa (член)
Публикувано23.11.05 16:23



Мамчета, да ви питам. Какъв чай може да се пие без ограничения от бебе на 2 месеца и половина? Моята маймунка не пие вода, но чая и харесва и май стигнахме до положение, че без чай не може да заспи. Просто си ляга в кошарата и трябва да цокне поне 30 грама чай и да заспи. Пием бебезан, но той май не е много полезен, на опаковката пише, че се пият по няколко лъжички на ден, а ние сме се превърнали на наркомани май. Та сега търся някой, който да е безвреден.

Ванко - 13.09.1990
Васко - 01.10.1995
Преслава - 07.09-2005


Тема Re: Въпрос за чая [re: 3лaBeщицa]  
Автор Bubule (новак)
Публикувано23.11.05 16:38



Ние пиехме много дълго време от чайчетата на Hipp- лайка май беше. Има няколко вида и са леко подсладени. Моят син дълго време не искаше вода и пиехме само такъв чай. Сега се сетих, че в началото пиеше от този на Hipp за колики и после продължихме, нищо че нямаше колики!




Тема Re: Въпрос за чаянови [re: 3лaBeщицa]  
Автор pimpim (непознат)
Публикувано23.11.05 16:49



На Hipp гранулираните чайове са много подходящи и съм с впечатлението, че децата ги харесват много.



Тема Re: Въпрос за чаянови [re: pimpim]  
Автор mamadesi (непознат )
Публикувано23.11.05 16:55



Да,и моята бебка пие Хип и много и харесва,нейният е с екстракти от различни билки.

Поздрави от друга тройна мама



Тема Re: Въпрос за чаянови [re: 3лaBeщицa]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано23.11.05 17:52



Още един глас за Хип


чаша бада

Тема Re: Въпрос за чаянови [re: Чeтa]  
Автор Blondi (hohi)
Публикувано23.11.05 18:19



Такива хубави,различни и гранулирани чайчета има и на Милупа,но не знам дали ги има в Бг.Аз съм фен на млеката и кашите на Милупа и чайчетата им са супер също.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.