Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:58 18.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Кажете кои колички са по-удобни?нови  
Автор steffy (познат)
Публикувано21.11.05 15:26



Моля, майчетата с опит да споделят каква количка препоръчват, интересуваме най-вече да е лека и маневрена, сгъваема и удобна за управление... Имам приятелки, чиито колички са с 4 невъртящи се колела и трудно взимат завоите... :))) Други, на които пък се въртят и четирите колела, се оплакват, че пак не са много удобни, защото понякога при неравности всяко колело се завърта нанякъде... Има и такива, на които се въртят само 2 от колелата - или задните, или предните... Моля, ориентирайте ме...
Пропуснах и още нещо - с единични, или двойни колела...?

Редактирано от steffy на 21.11.05 15:29.



Тема Re: Кажете кои колички са по удобни?нови [re: steffy]  
Автор milamia ()
Публикувано21.11.05 15:31



Аз ползвам триколка с предно въртящо се колело- много маневрена и удобна, дори за управление с една ръка, когато си се запътила към градинката и с другата си държиш кафето, например



Тема Re: Кажете кои колички са по-удобни?нови [re: steffy]  
Автор Nasinda (глезана)
Публикувано21.11.05 15:43



Стефи, знаеш ли марките колички на тези твои приятелки. Аз на моят тур по магазините видях само на Чиполино (говоря за нормални цени), но не мога да кажа дали са маневрени или не....
Иначе темата е много на място другата седмица ще ходим пак по магазините



Тема Re: Кажете кои колички са по-удобни?нови [re: Nasinda]  
Автор steffy (познат)
Публикувано21.11.05 15:51



Две от приятелките ми са си взели Huck, те са по-евтини от Чиполино и са с единични невъртящи се колела, но за да завиеш, трябва да повдигнеш и завъртиш количката на задните гуми, което не е особено удобно. Мен все пак ме интересува да удобна и задължително сгъваема, а и лесна за управление.



Тема Re: Кажете кои колички са по удобни?нови [re: milamia]  
Автор steffy (познат)
Публикувано21.11.05 15:53



Триколките наистина ги пропуснах, а знаеш ли има ли модели триколки, на които кошът да може да се сваля?



Тема Re: Кажете кои колички са по-удобни?нови [re: steffy]  
Автор di_ma (diemma)
Публикувано21.11.05 15:58



Един съвет -ако ползваш асансьор е хубаво първо да измериш ширината му и след това да избираш количка. Аз ползвах комбинирана количка на Чиполино с 2 въртящи се колелета. Беше ми удобна и все още е като нова, та смятам да я ползавам и за второто бебе. За мен най - важното при избора на количка си остава тежината й. Не бих си купила количка над 7кг( за зима/комбинирана ) . Направих един тур по магазините и си харесах вече лятна. Още от май месец ще съм с нея!
Предполагам знаеш магазините във Варна, където предлагат ДК? Пиши ми и на лични , ако искаш да обменим информация за нашия град.


баткото - 25.04.2003


Тема Re: Кажете кои колички са по-удобни?нови [re: steffy]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано21.11.05 16:01



ЗаЩо не пробваШ да отидеШ в магаzинът и да подкараШ раzличните модели?...аz преди да раzбера коя ми е най_удобна навъртях 100 км. по магаzините с раzлични воzила...като видяхме какво ми пасва zапочнахме да се интересуваме от цени, цветове и т.н....накрая както zнаеШ случихме да си намерим точно това, което искахме от поzнати и сега съм много доволна, zаЩото е с гуми като на джип, старШни ресъори, раzглобява се на части zа 2 минути (вкл. и колелетата) и е адски маневрена, а има и раzни екстри като спирачки , "Шибидах" и т.н.



Тема Re: Кажете кои колички са по-удобни?нови [re: steffy]  
Автор dani_ka (непознат)
Публикувано21.11.05 16:02



Нашата е "Принцес" на MAG ENGLAND.Взехме я от магазин "Штъркел" на бул."Ал.Стамболийски"188 тел. 920-72-69.Аз съм много доволна!С четири колелета,гумите не се помпат,което е много добре,защото другите много се пукат,дръжката се обръща,има чанта и друга,в която можеш да слагаш играчки или продукти от пазаруване.За зимата има порт,три положения,което позволява на детето да лежи и седи,може да се използва и за лятна.Можеш сама да я погледнеш на адрес http://www.shtarkel.com/.Неудобство е това,че е по-широка и не може да се качва във всички трамвай.Успех в търсенето!



Тема Re: Кажете кои колички са по-удобни?нови [re: steffy]  
Автор Heбecнa (истинска)
Публикувано21.11.05 16:02



Аз съм с това:

http://www.pakostnik.com/productdetails.php?id=943


Супер маневрена, свалящ се кош, въртящо предно колело, огромни гуми, минава като танк по всякакви терени и е една от най - евтините триколки.



Тема Re: Кажете кои колички са по-удобни?нови [re: di_ma]  
Автор steffy (познат)
Публикувано21.11.05 16:08



Мерси много, ама аз съм от Пловдив, не от Варна... :) Иначе, асансьор вероятно няма да ползвам, мисля да я държа в студиото, че наблизо има страхотна градинка за разходки... :)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.