Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:01 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Тема Съвети за оплаквания на бебенови  
Автор r_s (новак)
Публикувано11.11.05 15:09



1. Беба е на 6 мес. Храни се с MILUMIL HA 2. От самото начало е на това мляко, защото педиатъра й се усъмни за алергия. Не сме правили изследвания и не е доказана. Към момента е захранена със зеленчукови и местни пюрета, както и каши (безмлечни). От няколко дни отказва да яде. Все още няма признаци да й растат зъбки и затова да е намален апетита.
2. Има доста газове. Нормално ли е?
3. Търка си очите и носа.
4. Вечерно време след като заспи се събужда поне 2 пъти и плачейки си търка очите. Нормално ли е?

Редактирано от r_s на 11.11.05 15:27.



Тема Re: Съвети за оплаквания на бебенови [re: r_s]  
Автор kati_k (член)
Публикувано11.11.05 16:36



Повръща ли след хранене? Питам защото синът ми също ядеше адаптирано мляко, но НАН1, след което го захраних с пюрета и започна да получава колики, както след раждането, пищи нощем, но и след всяко хранене независимо колко време е минало връща храна. Не повръща на фонтан, но повръща. Акото му беше зелено и се оказа, че не усвоява правилно храната. Наложи се да е на диета само на мляко сгъстено с каша, за да не повръща и за сега /вече 10 дни е на диета/ спря да повръща, няма колики и спи спокойно. Като му се стабилизира напълно коремчето трябва пак да го захраня, но постепенно със зеленчукови пюрета и т.н. Незная дали съм ти помогнала с нещо, но дано да се оправите.



Тема Re: Съвети за оплаквания на бебенови [re: kati_k]  
Автор bubulina (минаващ)
Публикувано11.11.05 19:09



Това ми прилича на никнене на зъби. При дъщеря ми признаците са точно същите с тази разлика, че е на 1г. и 5м. и е от зъбите. Не искам да те плаша но вече повече от месец не съм спала нормално. Дано вие се оправите по-бързо



Тема Re: Съвети за оплаквания на бебенови [re: bubulina]  
Автор r_s (новак)
Публикувано15.11.05 13:12



Много благодаря за предположението и аз се надявам да е от зъбките и да не се налага да се сменя храната.



Тема Re: Съвети за оплаквания на бебе [re: r_s]  
Автор MlAOW ()
Публикувано15.11.05 17:29



И при нас е същото положение.Аз мисля че са зъби.Бебо е на 7 месеца и смятам че му е време.



Тема Re: Съвети за оплаквания на бебенови [re: r_s]  
Автор nurika (непознат)
Публикувано17.11.05 15:41



ПО ПРИНЦИП ТОВА СА ЕДНИ ОТ ПРИЗНАЦИТЕ ЗА АЛЕРГИЯ. ДРУГИТЕ СА : ЗАЧЕРВЕНИ ОЧИ, КИХАНЕ И Т.Н. ПРОСЛЕДИ ХУБАВО НЕЩАТА И СЕ КОНСУЛТИРАЙ АКО ТРЯБВА И С ДРУГ ЛЕКАР. АЗ ПОНЕ СЪМ ТАКАВА ДОКАТО НЕ ПОЛУЧА ОТГОВОР НА ВЪПРОСА МИ НЕ ПРЕСТАВАМ ДА СЕ ИНТЕРЕСУВАМ.
СЕКРЕТА ОТ НОСА Е ПРОЗРАЧЕН.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.