Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:26 07.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Момичета, кажете мнение, моля винови [re: surfline]  
Автор mishlentze ()
Публикувано15.11.05 11:50



Вчера от шкафа над мивката ми падна една чаша върху корема. Аз се опитах да я задържа, защото е любимата чаша на таткото и успях, но от вчера не усещам много да шава бебето отляво, дали не съм му размазала главичката с тази чаша
Като му казах вечерта какво е станало и той ме обяви за луда и ми се кара много. Каза другия път да гледам да се дръпна навреме ако ще кристалния сервиз да пада.



Тема Re: Списъци zа бебетата...нови [re: mishlentze]  
Автор Nasinda (глезана)
Публикувано15.11.05 11:55



Знаеш ли Калина, когато поисках консултант да ми даде малко разяснения попаднах на управителя (в последствие разбрах, че е той). Освен, че непрекъснато говореше колко е велик той и неговият магазин се изказа по следния начин.
"Какво толкова и двете баби дават по 1000 лева и идвате тук ние ще ви обзаведем"
Отделно от това се опита на 2-3 пъти да ми намекне,че съм пълна а аз му отговорих, че мъжът ми ме храни затова да не ме храни той. Това много ме подразни. Аз мога да ги дам тези пари, защото имаше наистина хубави неща, но заради него няма да стъпя в този магазин повече.
Оказа се, че в БГ много малко хора могат да бъдат търговци на ниво, за съжаление.
Но стига с негативни неща кажете нещо весело. Май ще вали сняг тази събота и неделя. Аз се радвам като малко детенце



Тема Re: Момичета, кажете мнение, моля винови [re: mishlentze]  
Автор Nasinda (глезана)
Публикувано15.11.05 11:57



Не се притеснявай напразно. Ако мислиш, че лошо си се ударила тичай направо на лекар без да се бавиш. Ако не може да се е поуспокоило малко.
Пиши какво е станало

Редактирано от Nasinda на 15.11.05 12:09.



Тема Re: Списъци zа бебетата...нови [re: Nasinda]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано15.11.05 12:13



Оххххххххх като ви четох "премеждията" умрях от смях...и тук е пълно с малоумници, но поне до сега никой не ми е каzвал да крънкам пари от бабите или да коментира как иzглеждам...а zа Малечко и приятелката ми каzа, че било яка тупалка там, но пък имало готини работи и си струвало да си купиШ това_онова zа "гъдела"...
п.п. Насинда ти в кой ЛЮлин си?...ако не сте се иzнесли като си идваме на пролет може да направим по един Тур дъо Паzар иz квартала с количките...Аz съм в 2, блокът среЩу Булгаргаz.



Тема Re: Момичета, кажете мнение, моля винови [re: mishlentze]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано15.11.05 12:22



Не мисля, че е станало неЩо на бебето...то си има достатъчно вода и мръвки да го паzи...Ще се раzмърда, най_късно таzи вечер, но ако ти е притеснено отиди на лекар да те видят...От ляво младежът ли беШе?



Тема Re: Хайде да се zапоzнаем...нови [re: surfline]  
Автор ssi ()
Публикувано15.11.05 12:28



Това с представянето е много хубаво. Аз се казвам Стойка. На 31 години съм. Родена съм в Благоевград, но живея във Варна от 12 години. Счетоводител съм. Това ми е първа бременност /от ин-витро/ след шест години и половина ходене по мъките. За щастие ще имаме две бебета наведнъж. Ако лекарката е видяла правилно, ще бъдат момче и момиче. Аз след толкова чакане нямам никакви претенции за пола, само искам да са здравички. Да ви кажа честно вече нямам търпение



Тема Re: Списъци zа бебетата...нови [re: Nasinda]  
Автор mishlentze ()
Публикувано15.11.05 12:36



И мен там ме зарибяваха с количката за близнаци за 2600. Няма да им стъпя в магазина повече. Едва ли не по-евтин вариант нямало, така ми казаха там.



Тема Re: Момичета, кажете мнение, моля винови [re: Nasinda]  
Автор mishlentze ()
Публикувано15.11.05 12:39



Ами не беше много болезнено, ама като знам колко са им крехки кретунките... Иначе в четвъртък сам на преглед и тогава ще ги видя, дано са живи и здрави.



Тема Re: Списъци zа бебетата... [re: surfline]  
Автор Nasinda (глезана)
Публикувано15.11.05 13:22



И аз съм във втори, но от другата страна почти до околовръсното. Но това няма значение. Ще се радвам да ми се обадиш и да се видим.



Тема Re: Момичета, кажете мнение, моля ви [re: mishlentze]  
Автор Nasinda (глезана)
Публикувано15.11.05 13:24



Калина ти в Тина Киркова ли ходиш на преглед. Защото и аз съм в четвъртък и ходя там. Дано всичко да е наред - аз лично не се съмнявам. Твойто коремче ги е предпазило




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.