Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:35 07.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: Малко въпросче!!!нови [re: surfline]  
Автор balerinkata (lu)
Публикувано26.11.05 12:00



ти пък какво му се връзвашмоя пък по цял ден го няма и ходи по кафета и ако знаеш вчера как сме се каралиРешил нашия че му даржа сметка защо излизал.Ужасни са понякогаАма вече няма да му се връзвам че ми е жал за малкото.



Тема Re: Малко въпросче!!!нови [re: balerinkata]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано26.11.05 12:07



Уфффф, аz пък моя немога да го накарам да иzлеzе сам...а на мен вече не ми се ходи по кафета и кръчми, че тук всичките са с едни гадни твърди дървени пейки и аz само се кълчота като седнам някъде...да не говорим, че в кафенетата като е zадимено ми става едно гадно та сега иzлиzаме компромисно на раzходки на чист въzдух и като умрем от студ влиzаме в някое кафене да се раzмраzим....ти вчера иzчисти ли?



Тема Re: Малко въпросче!!!нови [re: surfline]  
Автор balerinkata (lu)
Публикувано26.11.05 12:12



Да и на финала моя любим се прибра с гости и сега е същата кочина.Днес вече той ще чисти.Аз вчера цял ден със 100 почивки се измъчихА ти какво направи с градчето?Айде завършвай го че нямам търпение да гледам снимки.



Тема Re: Малко въпросче!!!нови [re: surfline]  
Автор balerinkata (lu)
Публикувано26.11.05 12:12



И днес ще ме водят на киноСупер.Малко на въздух



Тема Re: Малко въпросче!!!нови [re: balerinkata]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано26.11.05 12:47



ама ти оzдравя ли?...На кой филм?Ние мислим да ходим на НиЩо обЩо с Камеран Диаz или Дяволът в Емили Роуz...сноЩи си бяхме вzели Милион Долар Бейби, пък той се окаzа много тъжен и аz хълцах преz половината филм...а моя лЮбим къртеШе дълбоко, беzпаметно и беzпросветно на дивана...най_накрая го сритах да види поне финалът......горкият винаги като пуснем някое ДВД и като легна на дивана zаспива zа 10 мин....дано и Щерка му да е така, че Ще ми е супер лесно_курдисвам ги двамата и им пускам телевиzора и след 10 мин. тиШина и спокойствие...Твоята половинка zаспива ли пред телевиzора?



Тема Re: Малко въпросче!!!нови [re: balerinkata]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано26.11.05 12:59



Аааааа zа такова неЩо готвя с ориz......Днеска му връчваШ прахосмукачката и парцала и да се оправя...а селото е готово, онzи ден валя цяла ноЩ сняг и мен ми беШе едно коледно та до 3 часа боядисвах къЩичките и им лепих сняг по покривите...а вчера си купих хората, лампи и елхички...сега Ще го Щракна и Ще пусна линк....ти пък как го каzа "градче"...zа градче Ще трябва до другата коледа да пека моделин...zа таzи zима Ще е село...до година може да се пробвам и zа град...ако остане време.



Тема Ето линка...нови [re: balerinkata]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано26.11.05 13:12



към селото....

...жиците съм планирала да ги скрия под капак на някаква кутия и да я налепя с памук и стериопор zа да стане съвсем снежен пейzажа...ама оЩе не съм иzровила подходяЩата...
п.п. И аz се пробвах в конкурса zа чаровна бременелка, ако спечеля Ще се иzфукам.

Редактирано от surfline на 26.11.05 14:01.



Тема Re: Ето линка...нови [re: surfline]  
Автор di_ma (diemma)
Публикувано26.11.05 14:14



Еха!Възхитена съм от творението ти! Май си си сбъркала професията.
Разгледах и другите снимки. Стискам палци ти да си най-хубавата бремелинка. Къде да подкрепя?


баткото - 25.04.2003


Тема Re: Ето линка...нови [re: di_ma]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано26.11.05 14:22



ЗаЩо ма мацка?...аz съм си инженерче...правя къЩи...тия са само в друг маЩаб...а и да си приzная архитектурата им е иzплагиятствах от някои списания и релни къЩи иz околността...а иначе конкурсът е на

...10х zа солидарността, но пораzгледай и другите бремелини...аz съм фенка на олимпийският принцип_важното е да се участва на всякъде...а това е едно от малкото списания, които имат готини уеб страници и аz си го отварям и чета от тук....че тукаШните са пълни с глупости и реклами_100 страници списание-->95 реклами на кремове и спирали...
на теб мина ли ти "тъжното" настроение?

Редактирано от surfline на 26.11.05 14:31.



Тема Re: Ето линка... [re: surfline]  
Автор di_ma (diemma)
Публикувано26.11.05 14:39



Мина, мина. Получихме си новите мебели, които бяхме поръчали преди 2 месеца. Днес си купих и нов килим и така. Настроението ми пак е на ниво, а и едно слънчице е тука, и топличко....


баткото - 25.04.2003



Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.