Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:33 07.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Малко въпросче!!!нови [re: mishlentze]  
Автор balerinkata (lu)
Публикувано25.11.05 16:01



и аз мисля че трябва да се гладят бебешките дрехиА кога мислите да си оправяте багажа за родилното????Аз все си мисля че е рано и има време ама май вече не остана такова.Днес мисля да окрася една елха в къщи че да е малко по празничноИ съм се хванала да чистя къщатаС доста почивки до довечера ще съм почистила...



Тема Re: Малко въпросче!!!нови [re: balerinkata]  
Автор steffy (познат)
Публикувано25.11.05 16:09



Аз се надявам почивните дни да е топло и слънчево като днес, да обиколя няколко магазина и набележа какво ще трябва да се купи... :) И на мен вече ми се иска елха, ама тук още не са изнесли никъде, или поне не съм видяла...
Чакам с нетърпение понеделник следобед - тогава съм на консултация да разбера колко е пораснал бебока... Доколкото помня на предишната консултация ми бяха казали почти като на твоето бебче килограмите... :)



Тема Re: Малко въпросче!!!нови [re: balerinkata]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано25.11.05 16:29



Аz мисля да си оправям багажа zа родилното като zапочна 9тия месец т.е. след Коледа, то няма май много неЩа_ноЩници, белъо, хавлии, халат, чехли и превръzки...и малко коzметика, че като родя няма да приличам на zмей горянин я ...а zа чистенето БЛАЗЕ ТИ, аz цял ден се кандърдисвам да оправя кухмята, която е 2х2 м....ама неЩо ме е хванал Коледен мърzел...и ние гледахме елхи тия дни и май скоро Ще се обzаведем и с такова чудо, а иначе съм си натопила връхчета във ваzите и на радиатора...и сега навсякъде мириШе на Коледа...особенно понеже сутринта пекох кекс с червено вино и канела и сега само трябва да пусна коледните лампички и да чакам дядо Коледа...много обичам Коледните праzници...вие какво си поръчахте на дядо Коледа? .



Тема Re: Малко въпросче!!!нови [re: surfline]  
Автор Nasinda (глезана)
Публикувано25.11.05 17:48



И аз мисля след Коледа да си го приготвя за всеки случяй.... А иначе си пожелах на Дядо Коледа да ми донесе люлеещ се стол от бамбук. .... Той ми отговори, че го е поръчал....
И не на последно място здраво и живо бебенце!



Тема Re: Малко въпросче!!!нови [re: surfline]  
Автор mishlentze ()
Публикувано25.11.05 19:12



Ми да, ама след това се фука на колежките, нали Тъкмо да добие малка увереност в себе си Ама какво ми костваше докато я накарам да си извади задграничен паспорт, лелееееее



Тема Re: Малко въпросче!!!нови [re: mishlentze]  
Автор Nasinda (глезана)
Публикувано25.11.05 19:18



Кали, на теб дядо Коледа какво ще ти донесе (освен две мишленца по дифолт)



Тема Re: Малко въпросче!!!нови [re: Nasinda]  
Автор mishlentze ()
Публикувано25.11.05 19:22



Моят подарък вече ми е подарен. И за Коледа и за Нова година. За Коледа парфюм, за нова година часовник, много са ми хубави подаръците, ама много рано дойдоха Нищо, сега се опитвам да прокарвам идеята за новите дрехи за майката на изписването. От миналата година съм се размечтала за кожено палто, нещо семпло, но красиво... Вече му разказах на мъжа ми за какво мечтая, пък ще подхвърля пред свеки, че трябват нови дрехи за родилката и подарък за майката по случай раждането на бебоците Пък ще разчитам на нея да го засили, ако не се сети сам

Ама ще видим ще ми се отвори ли парашута, сигурно не, но не пречи да опитам



Тема Re: Малко въпросче!!!нови [re: Nasinda]  
Автор mishlentze ()
Публикувано25.11.05 19:25



Тъкмо отговорих



Тема Re: Малко въпросче!!!нови [re: Nasinda]  
Автор balerinkata (lu)
Публикувано25.11.05 22:26



на мен са ми обещали за нова година да ми прехвърлят на мое име колатаа за родилното мисля да бъда готова преди началото на 9-ти месец,че като вляза в 9-ти месец каде по празниците ще намеря отворен магазинА ако малкия човек реши да се ражда по-рано?????И няма да съм готоваЗатова от по рано.



Тема Re: Малко въпросче!!! [re: balerinkata]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано26.11.05 11:41



Хи хи хи...много смеШно ми стана как всички иzведнъж се zасилиха да раждат...Явно таzи темата zа околоплодните води е била много "раzхлабваЩа"...Аz пък съм сигурна, че бебето Ще дойде след термина...просто цикълът ми беШе много дълъг и си мисля, че Ще окъснеем...
А zа Коледа да си приzная аz оЩе ниЩо не съм си харесала, ама има време...а иначе съм реШила на лЮбимия да му вzема един нов портфейл и колан....вчера видях в Mexx много готини и си мисля да го иzдебна другата седмица като е на работа и да отида да "наШопя"...ааааааааааа реШихме и семсйно да си подарим една градинска лЮлка...не, че имаме градина но пък балконът е 9кв.м и има място бол...та лятото навън, а преz zимата в детската...И сега като чета zа лЮШкаЩите столове си мисля, че таzи 2005 година ни е много "лЮШкава"...пък zа 2006 съвсем


....Ааааааааааа и да се оплача днес лЮбимото ми съпружеско тяло обясни на майка ми, че иска zа подарък ръчна количка_да му било по лесно да ме транспортира




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.