Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:03 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Принципнонови [re: didi3]  
Автор Blondi (hohi)
Публикувано13.11.05 11:23



И аз съм в чужбина,за съжаление.Казвам за съжаление,защото не се чувствам добре тук,не съм у дома си и това доста ми тежи.Та колко още и как ще я карам тук - не знам.Но и аз винаги съм харесвала семейства с много роднини,деца,близки.Така че твоята картинка много ми допадна .И темата много ми помогна да разбера доста неща.



Тема Re: За раждането на няколко деца в по-късна възраснови [re: jana]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано13.11.05 16:44



наистина, разсъжденията ти са малко едностранни и крайни....

Майка ми също ме е родила на 37г, за нея аз съм второ дете, и трета бременност....

Гордея се с нея и сега и твърдя, че има по-младежки дух много жени под 30г!

Възрастта я прави духът и състоянието на човека и ми е доста смешно да чета подобни крайни изказвания - чудесно е да раждаш млад, да, ако си узрял за това, чудесно е да раждаш и не толкова млад, защото има други прелести....

А една жена, която има три деца, родени през 3-4 години - е точно колкото майка ми, когато ме е родила - масово жените раждат в тази възраст и това е прекрасно!

Ще видим, като ти се ражда третото /четвърто/ дете на колко години ще си , ако решиш да имаш повече от Ния и как ще разсъждаваш тогава

Затова и тук толкова майки ти се обидиха, защото както каза някой по-горе
"всеки да гледа от собтсвената си камбанария" и никой няма право да съди или обижда другите.

А ти си в прекрасна възраст и ти желая да успееш да се справяш самостоятелно в живота и семейството си и да се изучиш, за да се почувстваш пълноценна не само майка, а и жена във всеки един аспект!



Пътя е труден и сложен, не е леко да си жена - но пък колко е прекрасно ! и всеки си намира своя си начин да го извърви! Нека бъде достойно!

Редактирано от Collibri на 13.11.05 17:13.



Тема Re: Колибри,нови [re: Collibri]  
Автор Blondi (hohi)
Публикувано13.11.05 19:06



много красива дъщеря и превъзходна снимка!!!



Тема Re: Принципнонови [re: jana]  
Автор steffy (познат)
Публикувано14.11.05 12:24



Аз пък на твоите години бях много далеч от мисълта за деца..., и то не заради ученето, просто не можех да си представя да се занимавам с малко дете, живеех си живота и не съжалявам, не смятам, че съм си пропиляла времето, това бяха страхотни, безгрижни години, ходех където си искам и правех каквото си искам, ако трябваше пак да решавам кога да забременея, пак щях да го направя поне на 30г., ако не и на повече...
От друга страна, възхищавам се на една съученичка, която роди в... 8 клас..., тогава това беше направо странно, по комунистическо време хич не беше лесно да се решиш на такава стъпка..., но тя задържа бебето, макар години наред да живяха много трудно и в големи лишения, макар мъжът й тогава да беше на 30 години. И досега стандартът им не се повиши особено и дори не мислят за още едно дете, макар дъщеря им вече да е 8 или 9 клас... Доскоро живееха под наем, тя гледаше възрастни хора, а той продаваше разни неща, за да се издържат. Преди 2-3години един дядо, за когото съученичката ми се грижеше, почина и им завеща къщата си и вече си имат собствен дом. Честно казано, аз лично не бих могла да живее в такива лишения и при такива условия близо 15 години... Затова всеки сам си преценява, аз съм по живота и не мога да се променя... Да не говорим, че като бях в 8 клас дори не съм се замисляла за секс, тогава ми беше интересно да си карам колелото... имах бегач и това си беше предизвикателство в онези години момиче да може да кара такова колело...

Редактирано от steffy на 14.11.05 12:36.



Тема Re: За раждането на няколко деца в по-късна възрастнови [re: jana]  
Автор steffy (познат)
Публикувано14.11.05 12:30



Дори и да ходя на работа, това няма да го пропусна... просто имам супер работно време - само 3 дни в седмицата по 6 часа и мога да избирам дали да са от 11 до 17ч. или от 17 до 22ч., така че мисля, че с това работно време няма да ми е трудно...



Тема Re: За раждането на няколко деца в по-късна възрастнови [re: Debra]  
Автор steffy (познат)
Публикувано14.11.05 12:32



Може да си на 20 и природата пак си играе жестоки игри с теб... това няма нищо общо с възрастта... :)))



Тема Re: Принципнонови [re: steffy]  
Автор Blondi (hohi)
Публикувано14.11.05 13:04



И аз имам съученичка,която роди в 8-ми клас.Направо я гледахме като чумава,за нас беше страхотен прецедент това.Сега със сина й са като брат и сестра.Но и те я караха с лишения,сбутани при родителите й,а тя имаше и брат,и сестра.Сега са горе долу ок,но не искат второ.Разбираемо...Но това са изключения,де,но са за възхищение за смелостта,аз не бих могла.



Тема Re: За раждането на няколко деца в по-късна възрастнови [re: steffy]  
Автор Blondi (hohi)
Публикувано14.11.05 13:05



Е,това е супер-хем си на работа,хем си свободна.Обожавам такива работни варианти.



Тема Re: За раждането на няколко деца в по-късна възрастнови [re: steffy]  
Автор kati_k (член)
Публикувано14.11.05 17:08



Е, хайде стига черногледство. Раждай, ако ти се гледат деца. Аз мисля, че с едно дете си е гадничко, затова родих второ. Сега ми е добре, изпълних си задълженията имам си 2 дечица, отгоре на всичкото си ги поръчах различни и така ми ги даде Господ. Мисля, 4е ако много се мисли никога няма да дойде времето нито за първо, нито за второ, а пък какво остава за трето дете. Времето не стига, парите не стигат и нищо не ти стига, ама като дойде и човек се приспособява. На мен проблема ми бешще, 4е не исках да си стоя в къщи с второте дете и затова започнах работа. Сега се чувствам пълноценна децата са ми по-спокойни и всичко се канализира. Желая успех на всички които им предстои раждане или забременяване.



Тема Re: За раждането на няколко деца в по-късна възрастнови [re: steffy]  
Автор Debra (непознат )
Публикувано16.11.05 21:33



Ima edna nayka,nari4a se GENETIKA ,tam verno ni6to ne spomenavat horata za vazrastovia factor.Daje statistika edna ne sa napisali...kato horata ,ta da stane iasno....koga edna jena ima po-golemi 6ansove za zdravo bebe..
Poniakoga se izkazvame nepodgotveni,ama karai,vajnoto e da niama ni6to ob6to s vazrasta...taka ni se iska..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.