Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:37 19.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМе тУк  
Автор ® (mama na Krasi)
Публикувано30.10.05 15:42



ето я и новата тема за седмицата от 31.10 до 06.11!!!
Хайде момичета раздуйте сега как вървят нещата....кой отслабнал.кой надебелял, кой какво си купи, кой какво не успя да си купи......или просто кажете как сте и как са нещата около вас!

чакащи теми:
Стига бебета и биберони, да поклЮкаме zа панталони... (по идея на surfline)
Колички и коШарки да zабравим и лаф по женски да ударим... (по идея на surfline)

Редактирано от ® на 30.10.05 15:50.



Тема Re: нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМе тУкнови [re: ®]  
Автор ® (mama na Krasi)
Публикувано30.10.05 16:00



Хаиде нека ви повлека крак
Аз съм с нова прическа, все още се ограничавам в папкането, а и съм си маркирала едни ботушки. Даже и маратончици мисла да си взема едни, че тук на тея баири не върви да се лумна на токове, а и не че носа такива. Направих и едно посещение при козметик, та се чуствам страхотно в кожата си вече а и ако може с магическа пръчка да смъкна и остатъка от качените кг ще е страхотно





Тема Re: нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМе тУкнови [re: ®]  
Автор Mapчeтo (дразнеща)
Публикувано30.10.05 16:21



Айде здрасти и от мен!

Аз си купих едни дънки за зимата, но те са до под коляното, обаче вървят страшно с ботушки:)). Продавачката ме издразни, щото ми обясняваше как този номер ще са ми малки и как на нея и ставал не знам си кой номер, на мен също щял да ми е добре...да ама тя една глава под мен и с два задника. Накрая с удоволствие си взех малкия номер дънки и си тръгнах. Сдобих се и с една черна ризка, която пък страшно много тичан на един черен панталон.
Свалих всички натрупани килограми от раждането, но пък в момента се храня изключително добре и вероятно скоро ще има ограничаване на папането:). Преди мално си хапнах поредното парченце баница с тиква.
Иска ми се да спортувам, но...мързи ме. Ааа, и ме чакат изпити, което ме влудяваааааааааа



Тема Re: нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМе тУкнови [re: Mapчeтo]  
Автор ® (mama na Krasi)
Публикувано30.10.05 17:37



и мен ме очакват изпити, ама дори незнам какви са ми предметите . Трябва да се дотътя да провера, а моите мили състудентки и те идея си нямат.....голямо учене!!! И аз си харесах едни страхотни дънки, ама все още не мога да си напъхам д-то в тях, а пък нали съм с тандеции поне до декември-яниари да си възвърна килограмите или поне силно се надявам . Инече за продавачките има такива дето да ти е кеф да пазаруваш още и още и други тип "разбирам от всичко" та ти скъсват нервите ит неискани съвети!




Тема Re: нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМе тУкнови [re: ®]  
Автор mam4e_mia (минаващ)
Публикувано30.10.05 19:19



Хайде и аз да поклкарствам
Момичета открих топлата вода!Та значи мойте дерматоложка ме изненада изключително приятно.Скоро се завърна от някакво обучение в щатите и донесе най - големия хит в момента.Нарича се инжекционна липолиза.Има ефекта на липосокция а е напълно безболезнено.Та слагат се около 5 инжекцийки през около 5-6 седмици.Аз първата си я сложих преди 2 седмици и вече започвам да наблюдавам ефекта мазнинките по талията се топят...Невероятно е!
Уж почнах да ходя и на Тае-бо ,но това ми овлечение продължи само 5-6 пъти.Мързи меНо пък от масажи не се отказвам а и е препоръчително към терапията с инжекциите тъй като ускоряват ефекта.
Е това е май по - интересното в инече еднообразното ми ежедневие



Тема Re: нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМе тУкнови [re: mam4e_mia]  
Автор Nasinda (глезана)
Публикувано30.10.05 19:34



Привет дами и от мен!
Аз се опитвам да се ограничавам с храната, но толкова ми се ядееееее, че полудявам:) Ще трая до раждането пък после дупе да ми е яко.
И да ви се похваля - В края на седмицата имам рожден ден, а вече получих от моят мил съпруг първите подаръци. Ще се перча с нов пуловер и жилетка. Остана едни ботушки да вземем и едно панталонче и съм готова за купон.
Толкоз от мен
Поздрави



Тема Re: нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМе тУкнови [re: Nasinda]  
Автор Mapчeтo (дразнеща)
Публикувано30.10.05 19:51



Момичета, на този сайт

има Точкова диета. От утре мисля да я почвам, който иска да се присъединява



Тема Ха привет и от мен!!!нови [re: Mapчeтo]  
Автор desykv (*веселячката*)
Публикувано30.10.05 20:34



аз пък отскоро открих "Не се сърди, човече!" - компютърна игра - и се опитвам да бия компютъра!

монтирах още една крушка в хола, че нали още в 18 часа е тъмно вече, поне вкъщи да ми е светло /и на душата също!/

научих се да готвя хубаво през последните месеци и много се гордея със себе си! преди освен пържени яйца и палачинки не умеех нищо...

отслабнах и успях най-накрая да се вкарам в едни любими дънки, които носех преди бременността!

днес мъж ми пусна прахосмукачката, напазарува, изхвърли боклука, а аз гледах телевизия... вчера пък ми беше лошо и той... изми чиниите!

изфуках се и аз!!!




Тема Re: нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМе тУкнови [re: Mapчeтo]  
Автор nova_lini (непознат)
Публикувано30.10.05 20:58



Аз съм я пробвала и не съм очарована. Най- вече ми липсваха плодовете, щото много обичам да си ги хапвам. Честно да ви кажа това месо толкова втръсва, че ...., но ако имаш голяма воля може и да свалиш. Пожелавам ти късмет!

[image]http://metric.rodim.ru/16_14_18_5_2003_2_irina.gif" border=0 ></a> [/image]


Тема Re: нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМе тУкнови [re: nova_lini]  
Автор Mapчeтo (дразнеща)
Публикувано30.10.05 21:01



Абе нямам много воля, но и няма кой знае какво за сваляне:)). Иначе на плодовете не съм фен, откакто гладувах 30 дни само на плодове..... Само дето обичам да си похапвам различни хлебчета, картофки и подобни простотийки, както и сладко.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.