Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:49 25.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМе тУк  
Автор ® (mama na Krasi)
Публикувано30.10.05 15:42



ето я и новата тема за седмицата от 31.10 до 06.11!!!
Хайде момичета раздуйте сега как вървят нещата....кой отслабнал.кой надебелял, кой какво си купи, кой какво не успя да си купи......или просто кажете как сте и как са нещата около вас!

чакащи теми:
Стига бебета и биберони, да поклЮкаме zа панталони... (по идея на surfline)
Колички и коШарки да zабравим и лаф по женски да ударим... (по идея на surfline)

Редактирано от ® на 30.10.05 15:50.



Тема Re: нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМе тУкнови [re: ®]  
Автор ® (mama na Krasi)
Публикувано30.10.05 16:00



Хаиде нека ви повлека крак
Аз съм с нова прическа, все още се ограничавам в папкането, а и съм си маркирала едни ботушки. Даже и маратончици мисла да си взема едни, че тук на тея баири не върви да се лумна на токове, а и не че носа такива. Направих и едно посещение при козметик, та се чуствам страхотно в кожата си вече а и ако може с магическа пръчка да смъкна и остатъка от качените кг ще е страхотно





Тема Re: нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМе тУкнови [re: ®]  
Автор Mapчeтo (дразнеща)
Публикувано30.10.05 16:21



Айде здрасти и от мен!

Аз си купих едни дънки за зимата, но те са до под коляното, обаче вървят страшно с ботушки:)). Продавачката ме издразни, щото ми обясняваше как този номер ще са ми малки и как на нея и ставал не знам си кой номер, на мен също щял да ми е добре...да ама тя една глава под мен и с два задника. Накрая с удоволствие си взех малкия номер дънки и си тръгнах. Сдобих се и с една черна ризка, която пък страшно много тичан на един черен панталон.
Свалих всички натрупани килограми от раждането, но пък в момента се храня изключително добре и вероятно скоро ще има ограничаване на папането:). Преди мално си хапнах поредното парченце баница с тиква.
Иска ми се да спортувам, но...мързи ме. Ааа, и ме чакат изпити, което ме влудяваааааааааа



Тема Re: нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМе тУкнови [re: Mapчeтo]  
Автор ® (mama na Krasi)
Публикувано30.10.05 17:37



и мен ме очакват изпити, ама дори незнам какви са ми предметите . Трябва да се дотътя да провера, а моите мили състудентки и те идея си нямат.....голямо учене!!! И аз си харесах едни страхотни дънки, ама все още не мога да си напъхам д-то в тях, а пък нали съм с тандеции поне до декември-яниари да си възвърна килограмите или поне силно се надявам . Инече за продавачките има такива дето да ти е кеф да пазаруваш още и още и други тип "разбирам от всичко" та ти скъсват нервите ит неискани съвети!




Тема Re: нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМе тУкнови [re: ®]  
Автор mam4e_mia (минаващ)
Публикувано30.10.05 19:19



Хайде и аз да поклкарствам
Момичета открих топлата вода!Та значи мойте дерматоложка ме изненада изключително приятно.Скоро се завърна от някакво обучение в щатите и донесе най - големия хит в момента.Нарича се инжекционна липолиза.Има ефекта на липосокция а е напълно безболезнено.Та слагат се около 5 инжекцийки през около 5-6 седмици.Аз първата си я сложих преди 2 седмици и вече започвам да наблюдавам ефекта мазнинките по талията се топят...Невероятно е!
Уж почнах да ходя и на Тае-бо ,но това ми овлечение продължи само 5-6 пъти.Мързи меНо пък от масажи не се отказвам а и е препоръчително към терапията с инжекциите тъй като ускоряват ефекта.
Е това е май по - интересното в инече еднообразното ми ежедневие



Тема Re: нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМе тУкнови [re: mam4e_mia]  
Автор Nasinda (глезана)
Публикувано30.10.05 19:34



Привет дами и от мен!
Аз се опитвам да се ограничавам с храната, но толкова ми се ядееееее, че полудявам:) Ще трая до раждането пък после дупе да ми е яко.
И да ви се похваля - В края на седмицата имам рожден ден, а вече получих от моят мил съпруг първите подаръци. Ще се перча с нов пуловер и жилетка. Остана едни ботушки да вземем и едно панталонче и съм готова за купон.
Толкоз от мен
Поздрави



Тема Re: нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМе тУкнови [re: Nasinda]  
Автор Mapчeтo (дразнеща)
Публикувано30.10.05 19:51



Момичета, на този сайт

има Точкова диета. От утре мисля да я почвам, който иска да се присъединява



Тема Ха привет и от мен!!!нови [re: Mapчeтo]  
Автор desykv (*веселячката*)
Публикувано30.10.05 20:34



аз пък отскоро открих "Не се сърди, човече!" - компютърна игра - и се опитвам да бия компютъра!

монтирах още една крушка в хола, че нали още в 18 часа е тъмно вече, поне вкъщи да ми е светло /и на душата също!/

научих се да готвя хубаво през последните месеци и много се гордея със себе си! преди освен пържени яйца и палачинки не умеех нищо...

отслабнах и успях най-накрая да се вкарам в едни любими дънки, които носех преди бременността!

днес мъж ми пусна прахосмукачката, напазарува, изхвърли боклука, а аз гледах телевизия... вчера пък ми беше лошо и той... изми чиниите!

изфуках се и аз!!!




Тема Re: нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМе тУкнови [re: Mapчeтo]  
Автор nova_lini (непознат)
Публикувано30.10.05 20:58



Аз съм я пробвала и не съм очарована. Най- вече ми липсваха плодовете, щото много обичам да си ги хапвам. Честно да ви кажа това месо толкова втръсва, че ...., но ако имаш голяма воля може и да свалиш. Пожелавам ти късмет!

[image]http://metric.rodim.ru/16_14_18_5_2003_2_irina.gif" border=0 ></a> [/image]


Тема Re: нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМе тУкнови [re: nova_lini]  
Автор Mapчeтo (дразнеща)
Публикувано30.10.05 21:01



Абе нямам много воля, но и няма кой знае какво за сваляне:)). Иначе на плодовете не съм фен, откакто гладувах 30 дни само на плодове..... Само дето обичам да си похапвам различни хлебчета, картофки и подобни простотийки, както и сладко.



Тема Re: нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМе тУкнови [re: ®]  
Автор doritt (c надеждa)
Публикувано30.10.05 22:38



Ние пък от петък местим мебелите из къщата да се намираме на работа.
Тъй де трябваше да направим място за бебешката стая, затуй от две стаи направихме една. Друг е въпроса, че стана много тясно, ама туй по-натам ще го мислим.
Утре съм намислила, да хващам мъжо под мишница и да ходим да гледаме за нови дивани за хола, че тея вече не ми пасват нито по размер, нито по цвят. От три дена се опитвам да промия мозъка на моя с идеята за нови мебели и гледам, че съм в правилната посока.
После като си погледна сметката, ще ми е кофти, ама хола ми ще изглежда много джиджан.
Айде отивам да правя сладки на съкровището, че по-бързо да се съгласи.



Тема Re: нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМе тУкнови [re: ®]  
Автор Emichka (прясна мама)
Публикувано30.10.05 23:50



Офффф, стоя си се на същите кила и трябва да почна някаква диета, ма се чуда каква...иначе съм се постегнала, но има още мноого работа, 14 кила и бая сантиметри.
От утре тръгвам на салса и почвам да уча, че такива изпити ме чакат, ум да ти зайде.
Купих си от индийския магазин в малкия ЦУМ една кафява блузка с орнаментчета на бието и на ръкавите, с едно огромно шпиц деколте, страшно и се радвам. Иначе панталони се сдухвам като пазарувам...какви баджаци съм отпрала, не е истина. Надявам се да ги постопя скоро. И козметичка си купих, разни сенчици от Ейвън, да си имам повече цветове, сега се точа на едно парфюмче от коледните намаления и на разни глезотийки за баня. И кремче за бюст, кумата ми го пробва и каза че действало, установила със сантиметъра, а тя е чашка Д. Аз като съм Б, би трябвало да действа още повече, а сега като ми спря кърмата, гравитацията се обади. Дано наистина има ефект.
Та така съм аз



Тема Re: нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМе тУкнови [re: mam4e_mia]  
Автор Emichka (прясна мама)
Публикувано30.10.05 23:55



Мамче, какви са тия инжекции, къде и за колко парички? Сподели с посестримите си по сланинки Че като си гледам пупата, няма да ми се отрази зле.



Тема Re: нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМе тУкнови [re: Emichka]  
Автор ® (mama na Krasi)
Публикувано31.10.05 05:41



явно всички сме се заели със смъкване на кг. да обаче почва студеното време и стоенето вкъщи на топло.....хладилника наблизо, не е лесно за която и да е диета! Моята козметичка и тя почва някакви процедури за отслабване, ама незнам какви са точно сега ще чакам ефекта върху една друга клиентка и после може и аз да се вредя, ама първо искам да вида резултати.
Днес ще хода да си взема някакъв анцунг, защото имам само един плюс едни дънки за бремени и гащеризон, също за бремени, та сами разбирате, че няма какво да облека. А пък старите ми хубавки дрешки, само изкарвам да е проветрат на терасата и си ги гледам с носталгия
А оня звяр.....сина ми е станал в 4 часа и иска да му приказвам инече мрънка, трябва да обуча баща му да почва да става, защото не мога повече, а и така почва да ме раздрусва нервата вече, че незнам.




Тема Re: нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМе тУкнови [re: Mapчeтo]  
Автор Acя ()
Публикувано31.10.05 09:03



ама тия продавачки могат да бъдат ужасно дразнещи!лятото отивам да си взема панталонче, тип "за тичане в градинките", и някаква баба стои до продавачката и ми вика за вас ли?скрих и шапката като го обух!
но любимата ми случка, отивам да купя сутиен за майка ми, която е с размер 90 С, аз бях много слаба и съм с малки гърди, та продавачката "ама за вас ли?", или другия лаф търся нещо определено и казвам изискванията: "оооооо няма такова нещо не се произвежда", пък аз ползвам в същото време въпросното нещо!



Тема Re: нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМе тУкнови [re: doritt]  
Автор Acя ()
Публикувано31.10.05 09:05



хайде пък дано да ти стане хубав хола паричките бързо ще ги прежалиш, като се отпуснеш в новите дивани



Тема Re: нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМе тУкнови [re: mam4e_mia]  
Автор Acя ()
Публикувано31.10.05 09:12



леле това звучи страхотно, а странични ефекти има ли?
ако ги изпробваш надявам се ще споделиш за ефекта
колкото до упражненията аз пробвах един път на Тае-бо но не ми хареса никак(може би не беше подходящ инструктура), после смених с Денс Аеробика, беше върха, докато ................. инструктурката не забременя!и сега мързелувам и трупам ли трупам мазнинки за зимата



Тема Re: нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМе тУкнови [re: ®]  
Автор mam4e_mia (минаващ)
Публикувано31.10.05 09:20



Ами тези инжекции са на някаква растителна основа по точно соева.Голям хит са в п-реномираните клиники в европа.Една прятелка която живее в Авсрия им е фен от вече 2 год.Цената там е към 1000евро на една , а тук са по 500евро.Аз първоначално се притесних ,че за да са поевтини има нещо гнило ,но са абсолютно на същата фирма като тузи в Авсрия и ми беше обяснено ,че все пак нашия стандарт не като там и тн.Трябват около 5 поне за мен защото имам много зони за обработване.Поставят се на принципа на Мезотерапията с едно нещо като пистолет.Клиниката се казва Скин системс.
Забравих да ви се похваля с една друга практична придобивка.Тъй като сега почти нямам време за подобни дивотии като редовно ходене за сешоар и прическа се сдобих с едно невероятно практично нещо.Нарича се буквално преведено "правене на обем"Представлява нещо като частична перука от естествен косъм е и е боядисано в абсолютно същия цвят като мойта коса и като структора на косама е същото.Закача се само в задната част на мойта си коса посредством няколко фибки и косата ми става дълга ,обемна и с прическа.По никакъв начен не се забелязва защото реално мойта си коса е от всякаде.Мнаго по удобно е от удължената коса защото си го слагаш имахаш когато си искаш.Дано съм ви го обяснила добре
А що се отнася за дрешки съм решила докато не заслабна да не си купувам нищо взех си два понталона и ще карам с тях докато влезна във форма
Днес мога да се жертвам и пак да ида на Тае-бо!



Тема Re: нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМенови [re: ®]  
Автор elenachakarova (нов)
Публикувано31.10.05 11:26



Леле R, колко коса има сина ти пък е само на 3 седмици. Много им се радвам аз на "косматите" бебета. Моя беше плешо, очаквам сега и тази да е плешива. Пък толкова ми се иска черна косичка. Скоро ще разберем :)



Тема Re: нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМе тУкнови [re: mam4e_mia]  
Автор Emichka (прясна мама)
Публикувано31.10.05 11:40



Бррррр, малко са ми множко...май ще се попотя първо на танци и във фитнес, ще пробвам някоя диета....а и смятам пак да бременея пак след някоя годинка и май в момента това ще са пари на вятъра. Виж, за фотоепилация на бикини линия и всъщност почти цялата козина "там долу" някак ще събера. Никакъв друг начин не ме устройва.



Тема Re: нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМенови [re: elenachakarova]  
Автор ® (mama na Krasi)
Публикувано31.10.05 13:13



роди се с черна коса, а сега вече му е тъмно руса! Със сини очи е ще бъде голям левент!!!
еми то коса, коса ,ама незнам накаде да я реша вече тя все нагоре си му хода...

Момичета за тез инжекции.....много пара бе.....аз предпочитам за тез пари да се пота в някой фитнес. А те със сигурнист имат ефект, ама и да имам пари не бих ги дала.

момичета мислите ли вече за Новогодишните празници, аз все по често си мисла за тях и колко специални ще са тази година, заради малкия човек. А и каде ще изкараме празниците се чуда. Мисла на Доспат да се качим, ама пак трябва да се съобразим с малкия човек.




Тема Re: нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМе тУкнови [re: doritt]  
Автор aneliz ()
Публикувано31.10.05 13:32



Как беше по магазините? Ние също смятаме да сменяме гарнитурата в хола, но все нямаме време да обиколим магазините. Ако имаш някакви впечатления, моля те, сподели ги.



Тема Re: нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМе тУкнови [re: ®]  
Автор pipi_67 (momagain)
Публикувано01.11.05 11:08



Аз пък още преди да родя си накупих 5 чифта дънки с по- голям номер- тип ластични, защото краката ми са екстра, ама всички килца в повече са ми около ханша, но сеге си се кефя, въпреки че съм свалила само 9 кг., а не е лошо да сваля още толкова- и без това бях в повече като забременях... обаче ме кара на глад- а нали кърмя и не искам да ми спира кърмата, че ми е по- лесно... а мноооого искам да отслабна! Имам крос- тренажор в къщи, но още лесно се уморявам и ме мързи..., кажете вие как отслабвате толкова бързо?! Е, на мене ми е от ЕГН- то , знам си, но все пак трябва да има начин...



Тема Re: нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМе тУкнови [re: aneliz]  
Автор doritt (c надеждa)
Публикувано01.11.05 11:15



Ми аз впечатления имам, ама не са от София. Живея в Германия.
Ама да се пофукам малко. Вчера си поръчахме новата кушетка.
Цвят крем-шампанско с карамелови възглавници от естествена кожа.
Предната беше от изкуствена кожа и въпреки, че не и се личеше, все си мечтаех за такава от истинска кожа. Направихме и страшна далавера, защото имаше намаление 25%. Сега не мога да устискам докато я докарат. Цели 6 седмици ще ме карат да чакам.



Тема Re: нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМенови [re: ®]  
Автор pipi_67 (momagain)
Публикувано01.11.05 11:50



R, набора въобще не изглежда като бебе!!! Та той си прилича на 5-6 месечен с този интелигентен поглед! Не ви четкам, ама и с тази коса само по ръчичките в юмручета може да се допусне, че е още няма и месец! Направо сте страхотни, трябва да запознаем бебоците по- нататък! Надявам се и аз да успея да си метна една снимчица в сигнатурата, ама сегта тичам, че има уау от горния етаж- време е за манджа!
А и да ви кажа , от няколко месеца мразя да готвя! Даже купувам консерви тип кюфтета с бял сос и боб с наденички, та ако някой е гладен- да яде... купувам готови ролета и пържолки от месарницата и варя готови супи.... срам! Добре че е голямата ми дъщеря, та да хапнем готвено... или някой сладкиш или топла погача- как меси детето, направо ме е надминала,а и гаджето й е от Триград- в Родопите, там с пещерите, напоследък навсякъде пишат за тамошните атракции- та и като ходи там "сватята" й дава уроци...! Срам, срам... майка ми ако знае, ще си изпадне от обувките
Айде целувки и чао!



Тема Re: нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМе тУкнови [re: pipi_67]  
Автор ® (mama na Krasi)
Публикувано01.11.05 13:49



аз си хапвам ама мнооооого ограничено! не мисла че е от егн-то, то майка ми е твой набор, ама като си реши и си сваля, разбира се с глад инече не става. А до колкото до малкия днес го опреличиха че е на два месеца, а той няма и един.....толкова ли е едър незнам Аз имам да свалям много, ама наистина много де да бяха само 9 щях да се радвам, ама те са 2 пъти по толкова
Аз какви дънки си харесах....оооо много са яки ама ще почакам дано да не чакам много де!
А да ви кажа в нас се извършват яки ремонтни дейности и аз се чуда къде да се дяна с детето, защото много мраза неразборията, ама ще е така още месец поне. После ще сменяме мебелите и накрая вече ще откача




Тема Re: нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМе тУкнови [re: ®]  
Автор zarche ()
Публикувано01.11.05 14:20



Здрасти и от мен! Готини са тия теми!!!
Та... за тези килограми...И мен ме тормозят. Смъкнах 5кг с раждането и от тогава ( 2месеца и полвина) само 1кг. А нито се тъпча, даже напротив. Добре, че кърмата не ми е спряла. Ама тези, дето твърдят, че много се отслабва докато кърмиш да си гледат работата!Ходя си с дънките за бременни и това си е. Преди месец ходих по магазините и продавачките ми вадят блузи Л размер...
Преди няколко дни си спретнахме мини купонче. 10-тина човека се събрахме и беше много весело. Наи-сетне сред хора!Само дето стояхме до 3h и после не ме питайте как ставах да храня малкия, но не съжалявам.




Тема Re: нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМе тУкнови [re: zarche]  
Автор Tedulina (мама на Хриси)
Публикувано01.11.05 14:45



Аз съм от тези дето твърдят, че докато кърмиш слабееш . Сега съм по-слаба дори и от преди да забременея. Но имам позната, при която ефекта не беше такъв. Неможа да свали килограми докато не спря с кърменето. Така де, всичко си е до организъм .
Иначе днес излязохме малко навън, ама голям е студ тук във Варна . Ужас. От петък не бяхме излизали, че малкия кашляше малко, добре че сега е по-добре и излязохме за час. На него всико му беше ОК, ама моите ръце измръзнаха. Как ще бутам количка зимата не ми се мисли .



Тема Re: нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМе тУкнови [re: Tedulina]  
Автор Acя ()
Публикувано01.11.05 22:23



не се оплакавай, за Варна че в София днес температурата почти не се качи над нулата и въпреки че имаше слънце в 10 часа беше минус един градус бррррр, зимата дойде!



Тема Re: нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМе тУкнови [re: Acя]  
Автор balerinkata (lu)
Публикувано02.11.05 10:34



Не мислете за студаИдват празници.И ще има много изненади и подаръци.Много обичам подаръците..Какво ще подарите на малките бебчовци?



Тема Re: нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМе тУкнови [re: balerinkata]  
Автор Acя ()
Публикувано02.11.05 11:46



ох не знам честно казано!но нас в същност ни предстои рожден ден на 10 ноември та да ви се похваля купихме и дъска за гладене , с ютия, кош за пране , щипки и дрешка да глади!много обича милата!и ми вика "Еи гади", до сега го правеше на една наша стара дъска но ме е страх да не се удари!може би за коледа и нова година ще получи готварска печка много ще бъде доволна!



Тема Re: нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМе тУкнови [re: Acя]  
Автор ® (mama na Krasi)
Публикувано02.11.05 13:26



АЗ СЪМ харесала едни джинси и тъй като са 40 лв. реших че чак за нова година ще го огрее!




Тема Re: нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМе тУкнови [re: ®]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано02.11.05 15:03



Хайде и аz да се раzпиШа в новият клЮкарник...вчера си купих тая боята на Гарние с четчица и си направих кичурчета...става много фенско....а и си харесах много готина фриzура и Ще ходя другата седмица да ме подновят, само дето ЩЕ трябва да се уформям с дифуzер, ама пък сега така и така нямам много работа и Ще прежаля някой и друг час в името на новата ми глава...а да в неделя си купих много готин гел zа вана "Папая"...мммм толкова му се кефя, не е истина, вчера си палнах 3 свеЩички и си напълних ваната...ох блаженство...вече съм сигурна, че трябва да се глеzим колкото може повече, после бях в такова настроение, че мъжо се чудеШе какво ми е направил



Тема Re: нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМенови [re: surfline]  
Автор lss (blue)
Публикувано02.11.05 18:09



А аз днес се сдобих с ново яке Мъжът ми ми го избра Всъщност се колебаел между две, та донесе и двете - аз да реша - и после върна това, което не одобрих. Днес се наконтих с него и най-новите си дънки (отдавна ги бях купила, но чак сега ги сложих за първи път) и излезнахме на разходка с таткото и бебчо. Най-накрая се почувствах както преди да забременея...


батко Станимир - 03.05.1997 г.

Тема Re: нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМенови [re: lss]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано02.11.05 18:24



Ох,блаzе ти...и аz искам вече бебка да е в количката и да не ходя като хипопотам наоколо...благородно zавиждам.



Тема Re: нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМенови [re: surfline]  
Автор pimpim (непознат)
Публикувано02.11.05 18:29



Ей, surfline, права си. Това с хопденето щеше да е много смешно, ако не беше толкова болезнено. Те моите сега водят собствен живот. Кога изтръпват, кога се схващат, кога сърбят или оттичат. Направо не съм за пред хората



Тема Момичета...нови [re: ®]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано07.11.05 15:51



къде се иzгубихте???...Хайде раzкажете как беШе уикенда? Ние ходихме на кино "Легендата zа Зоро"...сладникава работа, но точно си пасва zа събота вечер...аааааааааа и една поzната ми раzкаzа zа Шоколадотерапия...някой пробвал/пробва ли такова неЩо...много готино zвучеШе, а и не вреди на бременелки и кърмеЩи...
п.п. И последно НЯКОЙ ДА ЗНАЕ КАК ДА МАХНА ПЕТНА ОТ РъЖДА ОТ БЯЛ КОРКОВ ПОД?Приемам всякакви идеи...
Хайде и вие се вклЮчвайте.



Тема Re: Момичета...нови [re: surfline]  
Автор Bubule (непознат)
Публикувано07.11.05 16:08



Ние този уикенд го почнахме от петък вечерта с купон по случай рождените дни на мене и мъжа ми/ аз съм на 01,11 а той на 04,11/.Беше много готино и най-накрая поканихме гости да видят новото ни местообитание, въпрки че е под наем. Получихме много готини неща едно от които е страхотен голям слон от кожа. Е, и ние си самоподарихме нещо-нов компютър, който се надяваме да оцелее от набезите на малкото зверче. После на следващия ден - още един страхотен рожден ден с купон в едно заведенийце.Послучай рождения ден на една невроятна приятелка и майка. Честит рожден ден на патерици Весе.Не знам дали членува в клуба, но е страхотна майка на двама сина и прекрасен и весел човек! В неделя-реанимация, и сега хайде пак на каторгата/на работа де/!




Тема Re: Момичета...нови [re: Bubule]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано07.11.05 16:38



Хе хе хе....вие сте се раzбили от праzнуване....блаzе ви, ние имаме една камара време до следваЩите РД, ама може да иzмрънкам от половинката една тортичка и да си спретнем едно междинно парти...пр. другият месец послучай половин година семеен живот...А ти да не си някъде иz Баварско_Франконските региони, че никът ти е много особен?



Тема Re: Момичета...нови [re: surfline]  
Автор Bubule (новак)
Публикувано07.11.05 16:42



Ха,ха!Смешка! Не! Тука съм си, в Българско.Просто на сина ми като беше малък му викахме Уле-Буле или Бубуле.




Тема Re: Момичета...нови [re: Bubule]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано07.11.05 16:51



ЗаЩото тук бубуле е думичката на местният диалект zа момченце....Егати какви съвпадения има по света.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.