Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:21 26.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМе тУкнови [re: balerinkata]  
Автор Acя ()
Публикувано02.11.05 11:46



ох не знам честно казано!но нас в същност ни предстои рожден ден на 10 ноември та да ви се похваля купихме и дъска за гладене , с ютия, кош за пране , щипки и дрешка да глади!много обича милата!и ми вика "Еи гади", до сега го правеше на една наша стара дъска но ме е страх да не се удари!може би за коледа и нова година ще получи готварска печка много ще бъде доволна!



Тема Re: нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМе тУкнови [re: Acя]  
Автор ® (mama na Krasi)
Публикувано02.11.05 13:26



АЗ СЪМ харесала едни джинси и тъй като са 40 лв. реших че чак за нова година ще го огрее!




Тема Re: нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМе тУкнови [re: ®]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано02.11.05 15:03



Хайде и аz да се раzпиШа в новият клЮкарник...вчера си купих тая боята на Гарние с четчица и си направих кичурчета...става много фенско....а и си харесах много готина фриzура и Ще ходя другата седмица да ме подновят, само дето ЩЕ трябва да се уформям с дифуzер, ама пък сега така и така нямам много работа и Ще прежаля някой и друг час в името на новата ми глава...а да в неделя си купих много готин гел zа вана "Папая"...мммм толкова му се кефя, не е истина, вчера си палнах 3 свеЩички и си напълних ваната...ох блаженство...вече съм сигурна, че трябва да се глеzим колкото може повече, после бях в такова настроение, че мъжо се чудеШе какво ми е направил



Тема Re: нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМенови [re: surfline]  
Автор lss (blue)
Публикувано02.11.05 18:09



А аз днес се сдобих с ново яке Мъжът ми ми го избра Всъщност се колебаел между две, та донесе и двете - аз да реша - и после върна това, което не одобрих. Днес се наконтих с него и най-новите си дънки (отдавна ги бях купила, но чак сега ги сложих за първи път) и излезнахме на разходка с таткото и бебчо. Най-накрая се почувствах както преди да забременея...


батко Станимир - 03.05.1997 г.

Тема Re: нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМенови [re: lss]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано02.11.05 18:24



Ох,блаzе ти...и аz искам вече бебка да е в количката и да не ходя като хипопотам наоколо...благородно zавиждам.



Тема Re: нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМенови [re: surfline]  
Автор pimpim (непознат)
Публикувано02.11.05 18:29



Ей, surfline, права си. Това с хопденето щеше да е много смешно, ако не беше толкова болезнено. Те моите сега водят собствен живот. Кога изтръпват, кога се схващат, кога сърбят или оттичат. Направо не съм за пред хората



Тема Момичета...нови [re: ®]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано07.11.05 15:51



къде се иzгубихте???...Хайде раzкажете как беШе уикенда? Ние ходихме на кино "Легендата zа Зоро"...сладникава работа, но точно си пасва zа събота вечер...аааааааааа и една поzната ми раzкаzа zа Шоколадотерапия...някой пробвал/пробва ли такова неЩо...много готино zвучеШе, а и не вреди на бременелки и кърмеЩи...
п.п. И последно НЯКОЙ ДА ЗНАЕ КАК ДА МАХНА ПЕТНА ОТ РъЖДА ОТ БЯЛ КОРКОВ ПОД?Приемам всякакви идеи...
Хайде и вие се вклЮчвайте.



Тема Re: Момичета...нови [re: surfline]  
Автор Bubule (непознат)
Публикувано07.11.05 16:08



Ние този уикенд го почнахме от петък вечерта с купон по случай рождените дни на мене и мъжа ми/ аз съм на 01,11 а той на 04,11/.Беше много готино и най-накрая поканихме гости да видят новото ни местообитание, въпрки че е под наем. Получихме много готини неща едно от които е страхотен голям слон от кожа. Е, и ние си самоподарихме нещо-нов компютър, който се надяваме да оцелее от набезите на малкото зверче. После на следващия ден - още един страхотен рожден ден с купон в едно заведенийце.Послучай рождения ден на една невроятна приятелка и майка. Честит рожден ден на патерици Весе.Не знам дали членува в клуба, но е страхотна майка на двама сина и прекрасен и весел човек! В неделя-реанимация, и сега хайде пак на каторгата/на работа де/!




Тема Re: Момичета...нови [re: Bubule]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано07.11.05 16:38



Хе хе хе....вие сте се раzбили от праzнуване....блаzе ви, ние имаме една камара време до следваЩите РД, ама може да иzмрънкам от половинката една тортичка и да си спретнем едно междинно парти...пр. другият месец послучай половин година семеен живот...А ти да не си някъде иz Баварско_Франконските региони, че никът ти е много особен?



Тема Re: Момичета...нови [re: surfline]  
Автор Bubule (новак)
Публикувано07.11.05 16:42



Ха,ха!Смешка! Не! Тука съм си, в Българско.Просто на сина ми като беше малък му викахме Уле-Буле или Бубуле.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.