Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:17 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМенови [re: elenachakarova]  
Автор ® (mama na Krasi)
Публикувано31.10.05 13:13



роди се с черна коса, а сега вече му е тъмно руса! Със сини очи е ще бъде голям левент!!!
еми то коса, коса ,ама незнам накаде да я реша вече тя все нагоре си му хода...

Момичета за тез инжекции.....много пара бе.....аз предпочитам за тез пари да се пота в някой фитнес. А те със сигурнист имат ефект, ама и да имам пари не бих ги дала.

момичета мислите ли вече за Новогодишните празници, аз все по често си мисла за тях и колко специални ще са тази година, заради малкия човек. А и каде ще изкараме празниците се чуда. Мисла на Доспат да се качим, ама пак трябва да се съобразим с малкия човек.




Тема Re: нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМе тУкнови [re: doritt]  
Автор aneliz ()
Публикувано31.10.05 13:32



Как беше по магазините? Ние също смятаме да сменяме гарнитурата в хола, но все нямаме време да обиколим магазините. Ако имаш някакви впечатления, моля те, сподели ги.



Тема Re: нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМе тУкнови [re: ®]  
Автор pipi_67 (momagain)
Публикувано01.11.05 11:08



Аз пък още преди да родя си накупих 5 чифта дънки с по- голям номер- тип ластични, защото краката ми са екстра, ама всички килца в повече са ми около ханша, но сеге си се кефя, въпреки че съм свалила само 9 кг., а не е лошо да сваля още толкова- и без това бях в повече като забременях... обаче ме кара на глад- а нали кърмя и не искам да ми спира кърмата, че ми е по- лесно... а мноооого искам да отслабна! Имам крос- тренажор в къщи, но още лесно се уморявам и ме мързи..., кажете вие как отслабвате толкова бързо?! Е, на мене ми е от ЕГН- то , знам си, но все пак трябва да има начин...



Тема Re: нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМе тУкнови [re: aneliz]  
Автор doritt (c надеждa)
Публикувано01.11.05 11:15



Ми аз впечатления имам, ама не са от София. Живея в Германия.
Ама да се пофукам малко. Вчера си поръчахме новата кушетка.
Цвят крем-шампанско с карамелови възглавници от естествена кожа.
Предната беше от изкуствена кожа и въпреки, че не и се личеше, все си мечтаех за такава от истинска кожа. Направихме и страшна далавера, защото имаше намаление 25%. Сега не мога да устискам докато я докарат. Цели 6 седмици ще ме карат да чакам.



Тема Re: нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМенови [re: ®]  
Автор pipi_67 (momagain)
Публикувано01.11.05 11:50



R, набора въобще не изглежда като бебе!!! Та той си прилича на 5-6 месечен с този интелигентен поглед! Не ви четкам, ама и с тази коса само по ръчичките в юмручета може да се допусне, че е още няма и месец! Направо сте страхотни, трябва да запознаем бебоците по- нататък! Надявам се и аз да успея да си метна една снимчица в сигнатурата, ама сегта тичам, че има уау от горния етаж- време е за манджа!
А и да ви кажа , от няколко месеца мразя да готвя! Даже купувам консерви тип кюфтета с бял сос и боб с наденички, та ако някой е гладен- да яде... купувам готови ролета и пържолки от месарницата и варя готови супи.... срам! Добре че е голямата ми дъщеря, та да хапнем готвено... или някой сладкиш или топла погача- как меси детето, направо ме е надминала,а и гаджето й е от Триград- в Родопите, там с пещерите, напоследък навсякъде пишат за тамошните атракции- та и като ходи там "сватята" й дава уроци...! Срам, срам... майка ми ако знае, ще си изпадне от обувките
Айде целувки и чао!



Тема Re: нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМе тУкнови [re: pipi_67]  
Автор ® (mama na Krasi)
Публикувано01.11.05 13:49



аз си хапвам ама мнооооого ограничено! не мисла че е от егн-то, то майка ми е твой набор, ама като си реши и си сваля, разбира се с глад инече не става. А до колкото до малкия днес го опреличиха че е на два месеца, а той няма и един.....толкова ли е едър незнам Аз имам да свалям много, ама наистина много де да бяха само 9 щях да се радвам, ама те са 2 пъти по толкова
Аз какви дънки си харесах....оооо много са яки ама ще почакам дано да не чакам много де!
А да ви кажа в нас се извършват яки ремонтни дейности и аз се чуда къде да се дяна с детето, защото много мраза неразборията, ама ще е така още месец поне. После ще сменяме мебелите и накрая вече ще откача




Тема Re: нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМе тУкнови [re: ®]  
Автор zarche ()
Публикувано01.11.05 14:20



Здрасти и от мен! Готини са тия теми!!!
Та... за тези килограми...И мен ме тормозят. Смъкнах 5кг с раждането и от тогава ( 2месеца и полвина) само 1кг. А нито се тъпча, даже напротив. Добре, че кърмата не ми е спряла. Ама тези, дето твърдят, че много се отслабва докато кърмиш да си гледат работата!Ходя си с дънките за бременни и това си е. Преди месец ходих по магазините и продавачките ми вадят блузи Л размер...
Преди няколко дни си спретнахме мини купонче. 10-тина човека се събрахме и беше много весело. Наи-сетне сред хора!Само дето стояхме до 3h и после не ме питайте как ставах да храня малкия, но не съжалявам.




Тема Re: нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМе тУкнови [re: zarche]  
Автор Tedulina (мама на Хриси)
Публикувано01.11.05 14:45



Аз съм от тези дето твърдят, че докато кърмиш слабееш . Сега съм по-слаба дори и от преди да забременея. Но имам позната, при която ефекта не беше такъв. Неможа да свали килограми докато не спря с кърменето. Така де, всичко си е до организъм .
Иначе днес излязохме малко навън, ама голям е студ тук във Варна . Ужас. От петък не бяхме излизали, че малкия кашляше малко, добре че сега е по-добре и излязохме за час. На него всико му беше ОК, ама моите ръце измръзнаха. Как ще бутам количка зимата не ми се мисли .



Тема Re: нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМе тУкнови [re: Tedulina]  
Автор Acя ()
Публикувано01.11.05 22:23



не се оплакавай, за Варна че в София днес температурата почти не се качи над нулата и въпреки че имаше слънце в 10 часа беше минус един градус бррррр, зимата дойде!



Тема Re: нА вЪн Е вЕче гОлЯм сТуД, зА кЛюКаРлЪк е вРеМе тУкнови [re: Acя]  
Автор balerinkata (lu)
Публикувано02.11.05 10:34



Не мислете за студаИдват празници.И ще има много изненади и подаръци.Много обичам подаръците..Какво ще подарите на малките бебчовци?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.