Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:07 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Хей бъдещи маминови [re: coccinella]  
Автор an je (;-))))
Публикувано27.12.05 13:13



Здрасти и от мен!
Аз също повръщам понякога. Надявах се това най-накрая да спре. Имало жени при които продължавало през цялата бременност! Дано не съм от тях! А иначе от 3 дни ме мъчи главоболие. Позволих си да пия само един парацетамол. Вие знаете ли нещо по-ефикасно и безвредно?



Тема Re: Хей бъдещи маминови [re: an je]  
Автор didi_s4et (непознат)
Публикувано27.12.05 15:32



Здравейте и от мен!
Доколкото знам парацетамола не е вреден за плода. Така, че ако много те боли главата си взимай по един. То, че никое лекарство не е полезно няма спор, но пък и да се подлагаш на ужасно главаболие не си е работа. Иначе за по-безобидни медикаменти помагащи при главоболие не съм чувала.
Колкото до гаденето при мен всякаш взе да отминава полека-лека. Дано само да не е временно.
Вие ще си правите ли БХС? Моя лекар ме вика другата седмица за да ми определи с точност в седмици и дни бремеността и ме съветва да ходя в Майчин дом да си го правя. Казва, че според него всяка бременна трябва да си направи това исзледване.



Тема Re: юни 2006нови [re: coccinella]  
Автор coccinella (мама на Калоян)
Публикувано31.12.05 16:53



На всички мами, татковци, каки и батковци, и бебоци за юни месец
пожелавам весело посрещане на Новата 2006 година!
Обич в сърцата, мир за душата и нека Бог да ни пази!



Тема Само ние изоставаменови [re: coccinella]  
Автор dekika (baby)
Публикувано04.01.06 18:27



Юнски мами,какво става?Изостанахме много назад
Хайде разказвайте как изкарахте празниците или нещо ново за бебоците.
Мене ме е хванала една яка настинка и не ме е пуснала от миналата година,та по Нова Година си бях общо взето в легнало положение.Иначе бебо си е добре и отвреме на време ме почуква леко-примерно като се закашлям или като кихна-какво ли си вика..............?
Айде сега сте Вие - не трябва да изоставаме толкова много



Тема Честита Нова годинанови [re: dekika]  
Автор ohti (malkata)
Публикувано04.01.06 22:42



Няма никакво изоставане, dekika! Тук сме! Кой вкъщи, кой на работа!Аз лично прекарах празниците добре! Нова година се събрахме с приятели, които пиха и ядоха на корем, за разлика от мен до късни доби, на мен както винаги напоследък ми се доспинка рано рано, но издържах стоически и се гушнахме с моя любим едва към 4,30 сутринта! На следващия ден бях като пребита, сигурно и бебчо съм измъчила, но не е протестирал много много!Поне аз не усетих!Единствено се чудя защо в последните две седмици започва да ми става лошо, като през 3-те месеца досега нямах нито гадене, нито виене на свят, които уж вече трябва да спрат, а при мен едва сега започна - не натрапчиво, но забележимо!Ще видим как е, в петък съм на преглед и ще имам новини! Поздрави на всички и лека бременност!



Тема Re: Честита Нова годинанови [re: ohti]  
Автор alets (непознат)
Публикувано05.01.06 10:38



MOMICHETA I NIE SME DOBRE.
BIAHME NA PREGLED MINALATA SEDMIZA,
REZULTATITE OT ANALIZITE VSICHKO E NARED.
NA RAZMERI I NA TEGLO SI OTGOVARIA TOCHNO NA SEDMIZITE.
DOKTORA KAZA CHE MU PRILICHA NA MOMCHE.
TOVA E OT NAS.
ZELUVKI NA VSICHKI.



Тема Re: Честита Нова годинанови [re: alets]  
Автор didi_s4et (непознат)
Публикувано06.01.06 14:38



Здравейте юнски мами и ЧНГ с пожелания за здрави бебочета лятото!
Да разкажа накратко за новата година - бяхмее си в къщи само с мъжа ми, аз бях поистинала малко даже имах и темперетура и нищо не разбрах от празника. Но нищо здраве да е догодина ще празнуваме повече.
Вчера ходих на ЖК, бебчо е добре и си отговаря на седмиците. Днес ходих да дам кръв за БХС. Аз бях питала и по-рано някоя от вас ще си прави ли това изследване и какво ви е мнението за него?
Това е за сега от мен, пишете като имате време и възможност



Тема Re: Честита Нова годинанови [re: didi_s4et]  
Автор coccinella (мама на Калоян)
Публикувано06.01.06 20:43



Ох, написах ти, но всичко изчезна.
Започвам пак.
Здравей Диди, видях въпроса ти за БХС още миналия път. Пусни си търсачката, има много подобни теми. Ако нещо по-конкретно те интересува питай доц. Кременски в закованата тема. Тук често се коментират фалшивите положителни резултати, но няма статистика за фалшивите отрицателни резултати. Освен това се прави само в София.Избора е твой, но имай предвид, че и качествена ехография може да ти даде отговорите /според доц. Кременски/.
Каквото и да решиш - успех.
Избора е твой.
Леко бременеене.



Тема Re: Честита Нова годинанови [re: coccinella]  
Автор vesseluchka ()
Публикувано07.01.06 14:23



Здравейте и Честита нова година на всички.
Наистина не бива да се оставяме темата ни да отива толкова назад. Аз си признавам, че не съм от най-редовните участници, но за в бъдеще ще се старая повече
Понеже не съм се и представяла - Казвам се Веселина, живея в София (Редута), на 30 години съм и това ми е първа бременност. За сега, да чукам на дърво минава без каквито и да било усложнения - не ми се е гадило дори.
Вчера биях при моя доктор и уж всичко е наред. Каза ми да не пия Матерна (както ме бяха инструктирали в женската консултация) и изобщо да не пия нищо - ставали им много твърди главите на бебетата от витамините (не знам само в пряк или в преносен смисъл) Аз така и така не съм привърженичка на хаповете та теших да го послушам.
Искам да ви питам - правили ли са ви до сега някави по-специални изследвания - на мен са ми взимали само кръв и урина - веднъж.
Т.е. имам изследвания за СПИН, сифилис и кръвна група (от тези които се правят по веднъж)
Хемоглобина ми е 130; захарта - 4.2 урина - чиста
Това е май всичко което имам а съм вече в 17 г. седмица



Тема Re: Честита Нова годинанови [re: vesseluchka]  
Автор coccinella (мама на Калоян)
Публикувано07.01.06 14:55



Здравей Веси!
И аз не пия матерна нито сега, нито миналия път. Моят доктор е от групата на отричащите изкуствено синтезираните витамини. За изследванията не мога да ти кажа, защото на мен при всяка консултация ми пускат кръв и урина за изследване. Още не съм ходила за СПИН, сифилис и хепатит Б и предполагам, че скоро ще ме прати. Кръвна група имам от миналото раждане.
Инъче резултатите ти са супер.
Леко бременеене.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.