Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:11 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Ехо, само аз ли останах все още неродила???нови [re: iana27]  
Автор ohti (***)
Публикувано26.06.06 13:23



Здравейте, мами Юнчета? Какво става с вас - родилите и неродилите все още! Заглъхна нашата тема!

Само аз ли останах мамата негушнала все още своето бебче и тръпнеща в очакване, вече тръгнах на следене на тоновете на бебо всеки ден и ако бебчо не реши до другия понеделник да излезе влизам в болница! Хайде, споделете какво става с вас, как сте, как са вашите бебчета?



Тема Re: НИЕ СЕ РОДИХМЕнови [re: dekika]  
Автор vkw (новак)
Публикувано26.06.06 15:02



Zdravei!

Mnogo se radvam, 4e vsi4ko e minalo dobre! 4estito!
Az sam v kraya na avgust i sa6to sam re6ila da bade sas sekzio. Ako ti ostane vreme, pi6i mi (ako iska6 na belejki) za tova, kak mina operaziayata - kolkoto pove4e nablijava, tolkova pove4e se pritesniavam....



Тема Re: нов списъкнови [re: coccinella]  
Автор *щypчo* (непознат )
Публикувано26.06.06 15:04



здравейте,
Хайде да се прибавя и аз:)
Според моя доктор, трябваше да родя на 24.06, обаче..според БГ - МАМА сайта ( и според повечето книжки) трябва да родя на 27.06..това е утре...

.
Знам,че термина е само за ориентир..така,че..тия дни ще да е
Много се зарадвах,като видях,че има доста мами, които са с термин около моя..
Леко раждане на всички..Може би вече повечето са родили.
Надявам се да споделяте как са бебчовците



Тема Re: Споделенонови [re: vesseluchka]  
Автор *щypчo* (непознат )
Публикувано26.06.06 15:18



Здравей,
и аз през цялата бременност ходех само при Новачков..
обаче, преди около месец като дойде време за всички изследвания и му казах,че съм с положителен австралийски антиген и трябва да раждам на 2 етаж в Майчин дом..се оказа,че не мога да раждам при него..
Обеща да ме свърже с някой лекар, но..пълна катастрофа:
Най-напред ми даде ГСМ на д-р Гунев (за пръв път го чувах..- някой има ли идея за него?) , но се оказа,че съответния ГСМ е вечно изключен.
След това (преди 3 дни) ми даде ГСМ-а на д-р ВенетаРайчева (за нея четох някъде разни не особено ласкави неща..но ще съм благодарна за повече информация).
Не мисля,че съм капризна, но..когато й се обадих да попитам кога може да се видим, тя ми каза в понеделник (т.е. днес) при термин в събота(т.е преди 2 дни!!) Стори ми се странно..но..още по-странно ми се видя, като й звъннах днес и тя ми каза да отида след 20ч тази вечер,понеже тогава била дежурна!
Та..като гледам май по-добре да не разчитам на нея или на който и да е лекар..така или иначе за всички ще съм еднакво непозната..



Тема И ние се родихме!!нови [re: ohti]  
Автор iana_ii (срамежлива)
Публикувано29.06.06 17:15



Ето малко новини и от мене- станах мама на 21 юни! Вече сме си вкъщи и се гледаме с безкраен интерес

. Бебето се роди секцио, доста мъничко- само 2,400 кг и 42 см!
А, щях да забравя- имам дъщеря, Ангела! Това беше изключителна изненада за всички, даже и за докторите, щото от 5 месеца ми повтаряха, че ще съм мъжка майка! Голям майтап- всички дрехи, които бях пазарувала, както и количката, са сини!
п.п.ама много изостава нашта тема, къде се изгубиха всички???




Тема Re: И ние се родихме!!нови [re: iana_ii]  
Автор *щypчo* (непознат )
Публикувано29.06.06 18:59



Да тие жива и здрава малката Ангела. Синьото отива на всички бебчета:) хич не се притеснявай за това. Важното е да е здрава и ти да си здрава.
Сигурно е прекрасна.
Успех с гледането





Тема Re: И ние се родихме!!нови [re: *щypчo*]  
Автор iana_ii (срамежлива)
Публикувано30.06.06 10:40



Мерси Щурчо!

Да ти се връща, ако вече не ти се върнало, разбира се !




Тема Re: И ние се родихме!!нови [re: iana_ii]  
Автор coccinella (майка юнашка)
Публикувано30.06.06 19:56



Честито и от нас!
Да сте живи и здрави и да се гледате и радвате с госпожицата.

Сега малко новини от нас. Болни сме. Всички. Бебето е на антибиотик. Къса ми се сърцето като го чувам да кашля и киха. Баткото за сега спаси антибиотика, но до понеделник не се знае как ще се развият нещата. За сметка на това пък е с ужасен обрив от жегата. Таткото си загуби гласа, а мен ме боли гърлото.
Изобщо ми иде да се гръмна....
Е, поне се оплаках....



Тема Re: юни 2006нови [re: coccinella]  
Автор *щypчo* (минаващ)
Публикувано09.09.06 23:45



Къде сте мили майчета?
Споделете как са бебчовците?
Какво умеят да правят вече?
Колко са големи?
Какви проблеми ви създават?
Какви радости ви носят?
Минаха ли коликите вече?
...




Тема Re: юни 2006нови [re: *щypчo*]  
Автор coccinella (майка юнашка)
Публикувано11.09.06 15:03



Здравейте юнчета и юнски майки!
Все се каня да подновя темата ни и все нещо се залисвам. Благодаря ти Щурчо, че си ни върнала по-напред в листа с постове.
Моето бебе Дамян е добре. Расте и хубавее

. В края на тази седмица ще ходим на консултация. Много се смее и гука, следи с поглед, дори си извива главата за да ни следи. В пълен захлас е от музикалните играчки, особено от въртележката над леглото си. Колики отдавна нямаме. Храним се 6 пъти на ден през 3 часа и половина, 4 пъти кърма и 2 пъти фризолак. Страшно сме хищни, изобщо не може да търпи да стои гладен - буди се като по часовник и надава рев. Пие сокчета всякакви.
Миналата седмица го водих на друг кардиолог за второ мнение по въпроса със сърдечните ни шумове и останах много доволна от резултата. Детенцето ни си е съвсем здраво, както и аз подозирах от самото начало, така че уволних предната ни кардиоложка.
Това от нас за сега.
Много усмивки Ви желая.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.