Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:00 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Хайде на лаф моабет :)нови  
Автор EлфМодератор (абсолютен Елф)
Публикувано14.10.05 01:40



Не ви ли е скучно понякога в клубчето? Някой път ми идва да пусна ей така просто една тема, без особен смисъл или нужда. Колкото да кажа - Ей, здрасти, добре сме... детето е здраво, в момента (благодаря ти Боже, за тази пауза) зъби не й никнат та ни оставя да се наспим, днес се изпишка на мокета, ама голяма работа - ще го преживея. Някаква такава шантава тема. Дневна, седмична или както там искате я наречете. С офф или без офф отпред. Нещо различно, клюкарско, споделено.
Та кажете, какво си купихте скоро? Ходихте ли на кино и какво ви хареса... на кой завидяхте, за нещо.. аз лично завиждам на по-слабите, че могат да си носят хубави дрешки, а аз само се облизвам след тях:) Всичко, което е различно от памперсите, бибите, адаптираните млека, педиатрите и всички останали неща върху които е концентриран живота ни в момента. Нека да не забравяме, че преди всичко сме жени.. хора, имаме нужди, нелания, мечти...
За какво мечтаете вие? Без граници, без лимити...





Тема Re: Хайде на лаф моабет :)нови [re: Eлф]  
Автор daffodil (нарцистична)
Публикувано14.10.05 10:07



Поздравявам те за тая тема:)))
Взе да ми писва от историята на Елена, Миро и Мариян, която иначе следя с интерес поради липса на кой знае кви други емоции и забавления. Искам да си купя нови бежови ботуши, дънки, поне 5-6 пуловера и хиляди други неща:)
Чудя се напоследък на кво ще заприличат циците ми като спра да кърмя...
Бон Джови ме разочарова тотално с новия си клип! А как бях влюбена в него едно време... Чатя по цял ден с една приятелка, която се разведе и се отдаде на разврат. Невероятна смелост има това момиче! Щото, ако ще мрем от птичи грип, поне да се наживеем
Айде, алоха, както казва сексапилния фризьор!

hormonally yours


Тема Re: Хайде на лаф моабет :)нови [re: Eлф]  
Автор V_lady (усмихната)
Публикувано14.10.05 10:21



Темата е страхотна
Какво да кажа аз - дебелея със страшна скорост, но ще му мисля после.
Купих си дънки миналата седмица, но искам да си купя още много неща. Вики е щастлива и да чукам на дърво здрава. В неделя имам изпит, а ме мързи да си погледна лекциите и това е.
Друго няма, пълна скука. На работа, в къщи, на работа, в къщи, събота и неделя почивка.



Тема Re: Хайде на лаф моабет :) [re: Eлф]  
Автор tani4ka (mama na Boris)
Публикувано14.10.05 10:35



Ммммм, прекрасна тема!!! На мен отдавна ми е писнало от памперси, сополи, колички, дрехи, за зъби да не говорим...
Е, за сега е здрав, та мога за малко да си отдъхна. Моят проблем ще ви се стори смешен, ама аз много отслабнах, дори прекалено, но не е от диети. И сега старите ми дрехи не ми стават, панталоните са ми широки, а нося най-малкия размер....
Освен това вчера си харесах ботуши....ама са 100лв, как да ги дам?????????? А пък така ми се иска и аз да се издокарам....
Тръгнах на работа вече, та се надявам да нося и аз моят дял в къщи. А пък днес ще дават заплатите, може да се изкуша с ботушите

Борис - 03.06.2004


Тема Хайде, де! :) [re: Eлф]  
Автор geminarius (скомина)
Публикувано14.10.05 10:36



Добър ден!
Днес, утре и в неделя съм в почивка! Писна ми от късни смени и да се прибирам 20 мин. преди Сара да е заспала Може би затова днес още в 6,50ч. се ококорих и почнах да слухтя кога ще се събуди.
Вие може да искате да бягате от бебешките теми, аз пък 3 дни ще се наслаждавам на бебата!
Днес ще ходим на пазар! Само по женски, да си купим дрешки. Метнала съм око и на един

, но чакам да ми изтече абонаментът.

Да ви се похваля : ХОРА, СПРЯХ ДА ПУША! Повече от месец.
И ми е гот, и съм горда със себе си, и съм благодарна на Сара, че тя ме мотивира!

Приятен петък и весел уикенд ви желая! Нека е слънчев денят ви!




Тема Re: Хайде на лаф моабет :) [re: Eлф]  
Автор bombonko (непознат )
Публикувано14.10.05 10:48



Темата е наистина страхотна, нека си излее душите. Моето момченце е на 2 години и ходи на ясла, аз работя , мечтата ни е да имаме баба помощница, която да живее някъде наблизо и да може понякога за 2 часа да гледа детенце, за да може да отидем нагости. От както стана по студено все у нас има гости, ние не ходим вечер щото като заспи дребчо и после ни е страх да го изнасяме на студа до нас. Искам да имам достатъчно пари да може веднъж в месеца да ходим някъде на планина примерно............ И това което най искам е да сме здрави(за сега се крепим)



Тема Re: Хайде на лаф моабет :) [re: Eлф]  
Автор lenny (дразнител)
Публикувано14.10.05 10:48



бреххх къв лаф в тоз час бе Елфчеее, ти ме смая!
Иначе и аз така понякога искам да ръсна някоя смехория ей тъй на без повод - ама тука нали вечно текат по сто теми и все се отказвам.
Сетих се ще ви пусна тук едни майтапи които ми пусна една дружка миналата седмица на кю-то хем се смея хем си викам бе смех смех ама така си беше!
Та сега ще ги пусна и на вас и вие да се похилите ако не сте ги чели!


и
Приятно ви забавление



Тема Re: Хайде, де! :) [re: geminarius]  
Автор lenny (дразнител)
Публикувано14.10.05 10:51



ЕЕЕ браво Геминариус!!!
Страшна си!!!
Дано останеш трайно в редиците на непушачите!!! И Ники беше страстен пушач и никога не съм си и мечтала че ще спре да пуши, ама и той ги отказа преди 7 години зарад ненагледния ни първенец!
Така че явно всеки може - важен е стимула!!!
Нацелувай Сара!!



Тема добра идея за темата [re: Eлф]  
Автор DreamsComeTrue (videnie)
Публикувано14.10.05 10:51



Аз пък се стегам за сватба, в София (иначе съм от Видин, а живея в Дания ако някой все още не знае). Та другата седмица тръгваме за БГ с кола и с бебо. Настройвам се психически за рев през целия път. Ама няма начин, трябва с кола понеже в БГ ще ни трябва. А и майка ми кой знае колко подаръци и БУРКАНИ е приготвила (дано покрай птичия грип не ни ги конфискуват по границите)... все пак не е гот да ги си ги мъкнеш в куфара по самолетите... Вчера си купих костюм за сватбата - това е първата дреха която купувам за себе си след раждането. Чудя се да взимам ли с мен бебо на сватбата или да го оставя на майка ми. Това ще е първата ми раздяла с Давид и ще я преживея тежко... чам ще ми провали приятното сватбено прекарване...
Иначе на кино ходих последно преди 2-3 години. Беше автокино тук в Дания, някакъв екшън на който заспах след 15 минути и така откарах до края, при моето моят boyfriend много се обиди, че не съм оценила опита му за приятно прекарване.
Мечти... не се сещам... в общи линии по-съществените се сбъднаха. Но в близък план си мечтая по-скоро да видя новото бебе на сестра ми, едва на 1 месец. А да... сетих се една мечта - децата на сестра ми да научат датски за да могат да си проказват с тукашните братовчеди като ни идват на гости. Подарих им видеокасети с детски филмчета на датски, но тя не им ги пуска
Е... толкова от мен... Ох колко мноо ми се спи самоооо....



Тема Re: Хайде на лаф моабет :) [re: daffodil]  
Автор EлфМодератор (абсолютен Елф)
Публикувано14.10.05 10:58



Аз така миналата седмица се бухнах в един магазин и премерих 50 блузи от които ми станаха само 5:) е не бяха скъпи по 15 кинта някъде едната. Да си призная срам не срам едната, която купих беше от секцията матърнити.... направо да умреш от срам, ама много ми хареса... а не съм бременна.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.