Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:42 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Хайде на лаф моабет :)нови [re: lenny]  
Автор EлфМодератор (абсолютен Елф)
Публикувано14.10.05 11:24



Искам и вицоветеее... аз без твоите вицове не мога да живея:) Честно! Не ми тръгва деня ако няма виц. От едно време още е така.



Тема Re: Хайде, де! :)нови [re: Eлф]  
Автор geminarius (скомина)
Публикувано14.10.05 11:29



Да, ма тва тука го нема. И мойто е Джамове, 1,3 мегапиксела е камерата (много ми е важна, щото щракам), по-малко по размери е от на Пламен. Като гледам мойто е обрало овациите на 1/2 Европата, не на последно място заради компактността си, та нема да е лошо, мисля.
Тенкс фор дъ кънгратс , сега трябва да овладея и процеса на дебелеене, дорде е в зародиш.



Тема Re: добра идея за тематанови [re: DreamsComeTrue]  
Автор EлфМодератор (абсолютен Елф)
Публикувано14.10.05 11:29



Ние редовно я мъкнахме по пътищата от 2 мусечна. До Добрич редовно, по 8 часа път ни се е събирало. Спеше като порче. :) Зимай термусите с вода, млякото и няма страшно. Все пак ще пътуваш из Авропата. Има къде да се спира и почива, да стоплиш нещо и така...



Тема Re: Хайде на лаф моабет :) [re: geminarius]  
Автор EлфМодератор (абсолютен Елф)
Публикувано14.10.05 11:33



То е режим на хранене, не е лесно така да се обясни, ако искаш и имаш време на кю... имам прграми, ала бала.. основното е да спазваш правилото да имаш калориен дефицит, да не падаш под 1200 калории и да приемаш 50% мазнини 35% протеини и 15% въглехидрати.

Аз така от 21 януари до 10 март отслабнах 9 кг.



Тема гадното е [re: Eлф]  
Автор DreamsComeTrue (videnie)
Публикувано14.10.05 11:35



че по европейските правила за движение по пътищата бебо трябва да е настанен специално, а не мога да си го държа и да си играя с него за да не реве и да си го кърмя. Обзавела съм се с всички екстри за обслужване по пътя, помпа, подгревател за мляко за кола и т.н. щото ако почна да спирам и да го кърмя по 1 час 7-8 пъти и ще си пътуваме цяла седмица. Но ти ме окуражаваш



Тема Re: Хайде на лаф моабет :) [re: daffodil]  
Автор EлфМодератор (абсолютен Елф)
Публикувано14.10.05 11:36



Идея си нямам да ти кажа, аз лично никога не съм имала, но моя приятелка в която прекарвах доста време имаха и се топлеха с него през зимата. Единственото впечатление, което ми е направило е, че много изсушава въздуха. Иначе е доста приятно. Ние сме на парно на газ.



Тема Re: Хайде на лаф моабет :) [re: Eлф]  
Автор tani4ka (mama na Boris)
Публикувано14.10.05 11:53



Искаш ли да ти кажа как. Ама сигурно няма да ми повярваш. Аз не съм пазила никакви диети, защото кърмих Боби до 7м и половина. Аз нямам баби да ми помагат, т.е. сещаш се какво ме чакаше всеки ден. Освен това много ходя пеша. После Боби спеше лошо през нощта и аз се будех често. А като проходи.....
Е, не е най-здравословния метод за отслабване, но при мен така стана. Като бях бременна качих 14кг и си мислех, че НИКОГА няма да си върна формата.
Айде - успех!!!

Борис - 03.06.2004


Тема Re: Хайде на лаф моабет :) [re: Eлф]  
Автор geminarius (скомина)
Публикувано14.10.05 11:53



В момента се приготвяме да излизаме, ако ти се занимава, може да ми го метнеш на dobroslava@swissonline.ch.
Ако те мързи - друг път, не се притеснявай.



Тема Всеки ден ми се иска... [re: Eлф]  
Автор desykv (*веселячката*)
Публикувано14.10.05 12:03



да си полафя просто така, но не ми се искаше да разводнявам с офф-неща клуба ни!!! Мерси за темата, сега сигурно ще съм й чест гост!!!

И така, здравей, мило Елфче! Ние сме добре. Алексчо се храни от детската кухня и много му харесва как готвят там. И аз, и той сме здрави - благодарим на Бога!

Вчера прочетох "Вероника решава да умре" на Паулу Коелю и страшно много ми хареса!!!

Преди 2 дена си купих разкошен дамски дезодорант с мирис на момина сълза /3.50 лв./ и с удоволствие си се пръскам през деня.

Искам отново да е топло времето, че да можем да сме навън по-дълго време! А сега - якета, обувки - студ, дъжд, и се прибираме набързичко...

Сега нямам настроение за повече, но и друг път ще се включвам!



Тема Re: Всеки ден ми се иска... [re: desykv]  
Автор kadrokosa (слънчева)
Публикувано14.10.05 12:09



Ей, кажи как се казва дезодоранта и на соя фирма е, че аз обожавам миризмата на момина сълза! Please, please!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.