Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:56 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Януари 2006нови  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано13.10.05 16:52



Януарки къде се иzпокрихте? Дайте да zапочнем един нов калабалък, че в старата тема стана "тясно"...
Хайде споделяйте как вървят коремчетата...

п.п. а ето и едно весело материалче,което среЩнах в пространството...така не съм се хилила от доста време, дано и на вас ви хареса



Редактирано от surfline на 13.10.05 17:19.



Тема Re: Януари 2005нови [re: surfline]  
Автор r_aqua (член)
Публикувано13.10.05 17:01



Оправи годината на темата-2006!
Още едно потвърждение на теорията, че на бременните мозъка им се смалявал и някакви гънки се изглаждали... Един колега ми я каза.



Тема Re: Януари 2005нови [re: surfline]  
Автор Pamilia (Plambo)
Публикувано13.10.05 17:14



Хе , хе здравейте и от мен. От доста време съм регистрирана, но за втори път се престрашвам да пиша. Мила surfline дали новата ни тема нетрябва да е Януари 2006? Имам едно въпросче към мамите януарки - дали нашите бебоци трябва вече да са с главичките надолу? На последната ми консултация доктора спомена, че сме седалищно и и мало още време за да се обърнем. Не е ли малко раничко от сега да сме с главичка надолу?



Тема Re: Януари 2005нови [re: surfline]  
Автор aлбeнaди (take it easy)
Публикувано13.10.05 17:21



ей, супер, че си пуснала нова темичка. Старата почти не можех да я отварям...

Ето ни и нас двете Бебка №2 е на път - ритаща, подскачаща, седнала седалищно като бей...
Ми аз какво да споделя.... Нищо приятно не се случва освен очакването да се срещна с моето ново сладко съкровище. Но да започна от начало:

1. Станала съм слонче и половина. Качила съм 11 кила до сега.... .... срам не срам, признавам си го, ама килокрамите засега не ги казвам...
2. Коремът ми е огромен, грамадански, кръгъл, тежащ, пречещ и досаден. Ама няма как- нося си го, и стискам зъби.
3. Задено с нарастването на корема ми нарастват зверските болки в кръста - "костно-ставен проблем" както се изрази доктора... и ме успокои като добави "няма лек - ще го изтраеш до края на бремеността"....
4. Споменах вече, че малката принцеса е застанала седалищно. Е, има време до края, та се надявам да се обърне девойката, ама знае ли се... Ще й става все по-тясно, така че да се усеща овреме за тези процедури...
5. И една добра новина - плацентата ми вече не е превия. Вдигнала се е Много съм щастлива!

АБе имам и някои други похвалки, като сравня тази с предишната ми бременност. ДА ЧУКАМ НА ДЪРВО, да не чуе дявола, плювам три пъти, хвърлям камък, всичко там каквото трябва да не урочасам ситуацията - не ми се подуват краката, не ме боли гърба (е, това донякъде се компенсира от болките в кръста), не страдам от запек ... ми това е май.

Та така. Това е от мен. Много се кефя на нови темички, трябва по-начесто да ги подновяваме, че като станат по над 100 мнения и честно казано ме мързи да чета.

А разказчето е много готино!


Анна 8.12.2004

Тема Re: Януари 2005нови [re: r_aqua]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано13.10.05 17:22



оооооооопс...мерси...а zа гънките си права ама напълно...иzглаждат се правопропорционално на растяЩият корем



Тема Re: Януари 2005нови [re: Pamilia]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано13.10.05 17:27



Оправих я датата...
...ами при мен е с главата надолу, но има наистина много време zа въртене...а и като гледам сега бебето какви луди танци върти в корема ми си представям по колко пъти дневно се превърта...та споко имате време да се zавъртите бол.



Тема Re: Януари 2005нови [re: aлбeнaди]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано13.10.05 17:40



Това с кръста и при мен го има...много е гадно...таткото ни прави масажи всяка вечер и не ми се раzправя какво Шоу е докато аz се намествам с пухтене върху навито одеало, две големи и една малка въzглавница...хипопотам...а и от няколко седмици zабеляzах, че като говоря по_дълго или ходя по нанагорниЩе zапочвам да пуфтя като парен локомотив...вие как сте в това отноШение?



Тема ето за четене и от мен [re: surfline]  
Автор aлбeнaди (take it easy)
Публикувано13.10.05 17:43



... малко е цинично, но пък е супер вярно






Анна 8.12.2004

Тема Re: Януари 2005 [re: surfline]  
Автор aлбeнaди (take it easy)
Публикувано13.10.05 17:50



Пуфтим, пуфтим! Не се притеснявай


Анна 8.12.2004

Тема Re: Януари 2005 [re: aлбeнaди]  
Автор balerinkata (нов)
Публикувано13.10.05 17:52



да се включа и аз.Вече сме 12 килца отгореза щастие само на корем и гърдиЗабелязах че ми изтича нещо като сок от гърдите.Е по една точка две ама има мирис на сухо млякоНякой да има подобно нещо?Другата седмица сме на консултация.Иначе ритаме много вечери като легна на една страна ме ритат в ребрата че да се поместя.Явно и преча или я натискамПоследния път като се гледахме бяхме с главата надолу леко по диагонал.Но сега май вече сме седалищноМиналия ден една таксиметрова шофиорка ми каза че за 6-ти месец ми бил малък корема и аз много се притесних дали растем и всичко ли е наред но не отидох на доктора дали не трябваше?????Стигнах до заключението че малката принцеса много обича да се къпем.Имам въпрос???На вас слушаха ли ви тоновете?Ние за тонове ще ходим чак 28 г.с. Знам че станах многословна но честно вече нямам търпение да се видим с малкото човечеНо за сега да си седи там да не бърза да излиза че сме до никаде с ремонта.е това е от мен.за сега.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.