Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:30 04.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Момичета...нови [re: balerinkata]  
Автор Nasinda (глезана)
Публикувано31.10.05 15:14



За сега девойка, но каквото излезе



Тема Re: Момичета...нови [re: mishlentze]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано31.10.05 15:17



мхмммм бая девойки има...а списъчето тук е zа проверка...в новата тема Ще го накипря с бебоци, че само наШите темички с такива беz картинки...



Тема Re: Момичета...нови [re: balerinkata]  
Автор ssi ()
Публикувано31.10.05 15:21



Да, последно докторката каза, че ще бъдат момче и момиче. Дано да е видяла хубаво. В събота ходихме с мъжа ми по магазините и си избрахме легълца, дюшечета, чаршафчета, шишета и някои други работи, но още не сме ги купили. Чудя се дали да купим всичко предварително или да оставя таткото да ги купи като се родят бебоците. От една страна искам аз да си ги купя, но ми е почти невъзможно да обикалям по магазините. Корема ми е много голям и съм трудно подвижна. Затова си мисля дали да не помоля сестрата на мъжа ми да отиде с него по магазините, като се родят бебетата и да купят само най-необходимото. Тя има две деца, знае от кой магазин какво да се купи, кое е по-добро от личен опит. А и вкусът и ми допада. Ще помисля още по въпроса, но ще се радвам да споделите вашите виждания



Тема Re: Момичета...нови [re: Nasinda]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано31.10.05 15:22



А zа кога ти е терминът?



Тема Re: Момичета...нови [re: Nasinda]  
Автор balerinkata (lu)
Публикувано31.10.05 15:22



И извинявай,кога ри е точния термин?



Тема Re: Момичета...нови [re: surfline]  
Автор Nasinda (глезана)
Публикувано31.10.05 15:25



Ами момичета, не мога да ви кажа точно защото не го знам и аз. Пишете ме 29 или 30.01 което по ви хареса



Тема Re: Момичета...нови [re: ssi]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано31.10.05 15:27



ами ако ти е много тежко по_добре не си давай много zор...а и един чевек с опит Ще zнае по_добре какво да вzима...аz много бих се радвала, ако някой с опит ходи с мен по магаzините, чЕ ние с моя мъж сме като индианци пред пиШЕЩа маШина...а иначе моят съвет е да си купите работите по_рано, че като дойдат бебоците да може да се иzмириШат (от лак и т.н.), а и да имаШ въzможност дреШките да ги иzпереШ и иzгладиШ преди полzване...а каквото сте zабравили Ще докупувате в последствие .



Тема Re: Момичета...нови [re: ssi]  
Автор Nasinda (глезана)
Публикувано31.10.05 15:28



Скъпа в кои магазини си хареса тези неща да ме улесниш и мене малко, че аз съм на оглед другата седмица



Тема Re: Момичета...нови [re: ssi]  
Автор balerinkata (lu)
Публикувано31.10.05 15:29



Аз мисля да си купя сама нещата които ще са ми нужни като за начало.Няма да поема риска някой друг да ми пазари,защото като се замисля съм много капризна и искам да ми харесат на мен.Но ще почакам да вляза поне в 8-мия месец че да е възможно най късно.......Суеверна съм малко...Иначе аз съм си харесала едно легалце на 2 нива което е преносимо и не е много скъпо но не съм го показала на таткото за да не го мъкна предварително по магазините.А ако питаш мен сега докато се разхойдаш си набележи по списък какво от каде ще се вземе и после за 2 часа може да си купиш всичко .То сега има всичко навсякаде..



Тема Re: Момичета... [re: Nasinda]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано31.10.05 15:30



Хи хи хи ...29ти преz ноЩта ...




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.