Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:03 31.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема излезе от проходилкатанови  
Автор lavender (старо куче)
Публикувано07.10.05 08:58



направо не повярвах на очите са като го видях

бях в детската стая на компа , а той в проходилката в хола.Оставих го да гледа детско за 5 мин.
Влизам в хола,виждам проходилката,но празна.Пълен шаш...........и после го скивам как си пълзи кротко из стаята

ей, в първият момент настръхнах.
ама,как е излязъл от там идея нямам



Тема Re: излезе от проходилкатанови [re: lavender]  
Автор V_lady (усмихната)
Публикувано07.10.05 10:11



Излизат много лесно и много бързо. Лошото е, че може да се удари за това е хубаво да си около него като е в проходилката. Ако е достатъчно голям можеш и да се откажеш от нея. Също така я вдигни по - нагоре, така че да няма възможност да стъпи хубаво на земята и да се отблъсне, за да изкочи.



Тема Re: излезе от проходилкатанови [re: V_lady]  
Автор miroslava (мама на Димана)
Публикувано07.10.05 11:37



В отговор на:

така че да няма възможност да стъпи хубаво на земята и да се отблъсне, за да изкочи.




Е това ме разби, за какво в същност служи проходилката, за прохождане или за придвижване...Не крия, че съм против изпозването им.



Тема Re: излезе от проходилкатанови [re: lavender]  
Автор lenny (дразнител)
Публикувано07.10.05 11:38



ехеее ми честито значи!!!
Даже се учудвам как досега не ти го е спретнал този номер!
Растат диванетата и номерата им стават все по-яки кураж
п.с а начина на излизане е доволно прост - Лъката просто се свиваше и се изсулваше от едната страна на седалката. Ако не се заклещи в тази поза, което се случваше към края на ползването на проходилката, щото я уемаше. Вече просто се оказва на земята между колелетата и си пълзи преспокойно както си забелязала и твоя мил екземпляр

Редактирано от lenny на 07.10.05 11:41.



Тема Re: излезе от проходилкатанови [re: lavender]  
Автор tinta (мама)
Публикувано07.10.05 11:53



направо ме разби и ми стана смешно
като се сетих когато тошет обеше малък той от 7-месечен в проходилка го сложихме защото рано започна да се изправя и всъщност рано и проходи на 10 месеца
та по същата причина
вечеряме си ние и детето обикаля с проходилката, ходи около масата до другата стая пак идва при нас
и по едно време се затаи все едно го няма
отиваме да видим да не е заспал - и какво......... проходилката празна, а той се изправил до 1 шкаф и се смее ;))))))))))))))))
сега ми е смешно, ама тогава хич не ми беше смешно

не знам как е излязъл, всичко си беше закопчано, не беше катурната проходилката така че и не ми стана ясно

извода е - не му се седи в проходилката вече на тоя дребосък;)))))))))

Редактирано от tinta на 07.10.05 11:54.



Тема Re: излезе от проходилкатанови [re: miroslava]  
Автор V_lady (усмихната)
Публикувано07.10.05 12:04



Да, служи за прохождане, но ако е толкова ниско, че да може детето да се отблъсне с такава сила, която да му помогне да излезе е опасно.
Може би не съм се изразила съвсем точно. Достатъчно е да стъпва на земята без да са му свити крачетата. Точно това имах в предвид. Да стъпва, но без да има възможност да скача в проходилката и да излиза от нея.



Тема Re: излезе от проходилкатанови [re: lavender]  
Автор Blondi (hohi)
Публикувано07.10.05 12:08



изсипал се е...



Тема Re: излезе от проходилкатанови [re: Blondi]  
Автор galq4 (мама на Стела)
Публикувано07.10.05 12:54



а ми ние от понеделник вече я пробрахме(проходилката),защото наистина и беше станала малка.Аз все да свърша нещо за бързо я слагах е нея и така до понеделник-взе че се обърна с паяка.какво преживях.........не ми се припомня.
Та моя съвет е да я прибираш вече.Наистина много е трудно без нея,но....това е положението.Ще се надяваме да проходят по-скоро



Тема Re: излезе от проходилкатанови [re: tinta]  
Автор lavender (старо куче)
Публикувано07.10.05 13:23



sega veche mi e smeshno,ama sutrinta me ni beshe

tia e Chicco ,niama kolani i e na posledna stepen,niama kak da ia vdigna poveche.
mai shte i kajem "sbogom".....



Тема Re: излезе от проходилкатанови [re: Blondi]  
Автор lavender (старо куче)
Публикувано07.10.05 13:28



mdaaaaaaaa,dobre,che ne se e udaril




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.