Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:03 20.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема randez - vous кога?нови [re: вeceлo чaйничe]  
Автор roya (кандидат мама)
Публикувано14.12.05 19:33



Да уговорим някакъв час от сега и най-добре, ако ще ходим в Дон Домат да се видим направо там на 17.12 или 18.12. Дават застудяване на времето и да не обикаляме по студа. Аз съм ЗА 13:00 в неделя и повсяко време в събота. Вие какво мислите?



Тема Ok, нека да е НЕДЕЛЯ, 18-ти, от 13.00 часанови [re: roya]  
Автор вeceлo чaйничe (тиха церемония)
Публикувано15.12.05 07:26



в Дон Домат зад ЦУМ. Може направо там да се видим или на фонтана на метрото - там е топло сравнително. Така пък няма да се налага да обикаляме заведението и да зяпаме по масите коя е дошла. А и не се знаем:))))



Тема Вижте, за да не се лутаме предлагамнови [re: чaeнaтa]  
Автор вeceлo чaйничe (тиха церемония)
Публикувано15.12.05 07:32



в неделя да е от 13 часа. Щом ще е матине да е матине. То по-раничко се прави ма карайте.
Срещата може да е в ЦУМ, пред елхата вътре или на фонтана в подлеза на метрото. Пред елхата едва ли ще има много майки или чакащи за среща, така че ще се познаем:)
Избирайте.
Може и да няма места в Дон Домат, но не вярвам от друга страна, защото е обедно време, пък и непушачи.



Тема Re: Аз ще дойда,нови [re: вeceлo чaйничe]  
Автор poзi4ka (огнена)
Публикувано15.12.05 10:36



така че потвърждавам за неделя, в 13 ч. под елхата в ЦУМ. Не съм я виждала тази елха, но предполагам, че е някъде на първия етаж и лесно се забелязва.
Ако промените пък мястото на срещата, аз ще следя и ще реагирам своевременно.




Koko - 06.05.2001


Тема Бях днес в ЦУМ, елхата е...нови [re: poзi4ka]  
Автор вeceлo чaйничe (тиха церемония)
Публикувано15.12.05 16:43



до левите ескалатори, зад тях се пада, има щанд на "Тисот". Ако искате нека да е там!



Тема Приятно прекарване!нови [re: вeceлo чaйничe]  
Автор avens (непозната)
Публикувано15.12.05 17:36



И да пиете по едно чайче и за мен !



Тема еййй, как ме е яд!нови [re: avens]  
Автор вeceлo чaйничe (тиха церемония)
Публикувано16.12.05 06:40



Просто не е честно!
Ще пием, но не е честно да нямам кола и пари, за да ги наторваря и да дойдем да разтъпчем по стъргалото!



Тема Re: еййй, как ме е яд!нови [re: вeceлo чaйничe]  
Автор poзi4ka (огнена)
Публикувано16.12.05 10:10



Бе то за неделя дават нек'ви снегове и веявици по прогнозата, та за Пловдив тази неделя ще ни е бездруго трудно да достигнем... Ама напролет - никакви проблеми!




Koko - 06.05.2001


Тема Значинови [re: poзi4ka]  
Автор Beни (Майка на Лора)
Публикувано16.12.05 13:27



В неделя 18-ти по елхата на Цум в 13 часа! Разкопчайте си палтата да се видят коремите и да се познаем!
Хайде да се преброим, за да знаем колко човека ще дойдат! Кайто прочете това и ще идва да каже "и аз"!



Тема Значинови [re: poзi4ka]  
Автор Beни (Майка на Лора)
Публикувано16.12.05 13:27



В неделя 18-ти по елхата на Цум в 13 часа! Разкопчайте си палтата да се видят коремите и да се познаем!
Хайде да се преброим, за да знаем колко човека ще дойдат! Кайто прочете това и ще идва да каже "и аз"!




Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.